Nvidia GeForce 4 MX 440 TV out - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Nvidia GeForce 4 MX 440 TV out

CreativeX

Recommended Posts

ברשותי כרטיס מסך Nvidia 4 MX 440 עם TV out.

ניסיתי לראות את המחשב על מסך הטלוויזיה, ואכן הצלחתי, אך שאני מנסה להריץ אני לא יכול לראות אותם במסך הטלוויזיה, ובצג המחשב אני כן יכול לראות אותם.

אני פשוט רואה את המדיה פלייר, ואיפה שאמורים לראות את הסרט רואים פשוט שחור.

מישהו יודע מה יכולה להיות הבעיה? ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דבר ראשון : עניתי לך את התשובה Overlay Controls => Full Screen Device => Secondary Display .

דבר שני : תעשה חיפוש "TV Out" בפורום הזה ותקבל אין סוף ת'רדים .

אפשר לעשות את זה רק כשזה בטלויזיה? כי זה במסך הרגיל אפור, אה כן וגם רציתי לשאול משהוא כשאני עושה מסך מלא בזמן סרט בטלויזיה אז הכול מתחיל להיות מטושטש וכול מיני דברים. מה אפשר לעשות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שהבנתי מדבריך אתה שואל אם אפשר לעשות Dual Dispaly למסך , ומה לעשות נגד הטשטוש .

אז ככה :

ה DD יכול לפעול לך בדיוק כמו שהגדרת את ה TV Out - אתה יכול להגדיר אותו כהמשך למסך הראשי שלך או כ"תואם" .

במקרה ובחרת "תואם" (Clone) אתה תוכל לצפות בסרטים על מסך גדול בעזרת ההגדרת שהגדרת בתחילה :

Overlay Controls => Full Screen Device => Secondary Display

לגבי פתרון בעיית הטשטוש , אתה יכול לנסות להעלות את הרזולוציה במסך השני ,

ואם זה עדיין לא מספיק חד , להעלות את רמות ה Antialiasing וה Anisotropic Filtering בדרייברים .

הדרייברים יעלו את החידוד בשני המסכים (זה עדיין כרטיס אחד ) ויתכן שתורגש האטה בקצב הפריימים לכן

רצוי לנסות קודם את הפתרון הראשון .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו יש לי בעיה אחרת - שאני רואה את הסרט בBSPlayer ומוסיף לשם כתוביות, אני יכול לראות את הכתוביות רק במסך של המחשב, ובטלוויה רואים את הסרט בלי כתוביות. פתרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...