Corsair 450W+2900XT - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Corsair 450W+2900XT

aviel1988

Recommended Posts

אני מקבל הודעת שגיאה כזו:

Your graphics card may not be properly supported by the computers power suplly/

The clock speed have been decreased to reduce power consumption.

לספק יש יציאה 1 של 6פינים הכרטיס מחובר עם מתאם 8 פינים האם זו הבעיה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לספק יציאת 6 פינים שכתוב עליה PCIE דרכה מועבר מתאם שהופך מ-6 פינים ל-8 פינים וזה מה שמחובר לכרטיס.

יש עוד כבל 8 פינים שיוצא מהספק אבל משום מה כשאני מחבר אותו המחשב לא נדלק בכלל... :nixweiss:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי לחבר את ה-6 פינים ישירות אני מדליק את המחשב אבל אני לא מקבל תמונה על המסך ויש איזושהי נורה אדומה על הכרטיס מסך שנדלקת...

בנוסף כשהכבל מחובר ישירות לכרטיס, המאורר שעל הכרטיס נראה כאילו הוא קיבל זריקת אדרנלין הוא מסתובב ועושה רק כמו של שואב אבק.

מה שמוזר בכל העניין שיש כבל 8 פינים פנוי וכשאני מנסה לחבר את 2 הכבלים 8+6 המחשב לא נדלק בכלל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אצלי המחשב פעל ורק אחרי כמה ימים זה התחיל לעשות את הבעיה שתיארת פחות או יותר.

בכל מקרה תלך אליהם תגיד להם יש לך בעיה בכרטיס ועושה רעש מטורף תבדקו אותו ,

הם יבדקו ואם יראו את הבעיה הם אמורים להחליף(לי הם החליפו באותו יום, הסתובבתי כמה שעות באיזור חזרתי לקחת את המחשב והלכתי הביתה עם המחשב הפועל.)

אגב לפני שאתה עושה את זה, תנתק את החשמל של המחשב, ותלחץ על הכפתור של ההדלקה כמה פעמים, תחזיר את החשמל ותנסה שוב להדליק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ניסיתי להפעיל את המחשב בכל צורת חיבור אפשרית לא הולך שום דבר חוץ מהמתאם הזה של ה-8 פינים ומה שמוזר פה שכשאני מוציא את המתאם ומחבר ישירות את ה-6 פינים מהספק המסך לא נדלק בכלל, המחשב נדלק והמאורר של הכרטיס מסך עובד על Full שומעים את הווינדוס עולה ברקע ושום דבר מעבר. לעומת זאת כשאני מחבר את המתאם 6 פינים ל-8 פינים המחשב נדלק אבל נותן את ההודעה שרשומה בתחילת הדיון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...