חומרי ניקוי למחשב? - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חומרי ניקוי למחשב?

lazy

Recommended Posts

שלום.

רציתי לדעת עם מה עדיף לנקות את האבק במחשב - עם ספריי לחץ אוויר או חומר ניקוי אחר?

וכמו כן - עם מה הכי עדיף לנקות את המסך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם ספריי לחץ אוויר

לגבי המסך. קח כמה דפים של עיתון, נוזל לניקוי שמשות ו.. תהנה. מומלץ להשתמש בדפים בהירים יותר לשם שהנוזל לא יקח עימו צבע מהדפוס וילכלך את המסך. למרות שזה לא כ"כ קריטי, כי מנסיון זה ממש קל להסרה וזה טפשי בכלל להזכיר את הדבר. אם מנגבים טוב בסיום העבודה, לא יהיה צבע בכלל. כמו כן, יש לשים לב כי לאחר העברה מושלמת של העיתון עם הנוזר על גבי המרקע, תשאר שכבת נוזל- יש לא לגבת בה ולתת לה להתייבש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ספריי מיוחד? הספריי הוא במצב צבירה של גז או נוזל? אם הוא גז, אז הוא נהפך לנוזל בעת ההתזה על המסך?

לא ידעתי שהחומר ממנו עשויה חזית המסך, החומר הזה יכול להתקלף. אני אפילו לא יודע ממה החומר הנידון עשוי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הCTX שלי באה אזהרה לא לנקות אותו עם דברים מאלכוהול או כימיים, כי השכבה המיוחדת עליו יכולה להתקלף (ונראה לי שהיא קשורה לTCO99 הזה).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא לכל המסכים יש את הציפויי, אבל אם יש למסך את הציפויי זה ממש הורס את המסך.

עדיף לא לעשות ניסויים ולהסתפק במשהו עדין. זה אותו ציפויי כמו של ככה שחומרים שמיועדים למשקפיים יתאימו מאוד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רצוי מאוד להשתמש בספריי מיוחד לניקוי מסכים, ולא בספריי חלונות! למסכים יש ציפוי כלשהו שעלול להתקלף.

צודק, לחבר יש לי יש MAGXJ 700T הוא ניקה אותו כל הזמן עם נוזל פשוט ונהיו מין שריטות כאלו אבות שזה בעצם ציפוי שהתקלף.

וזה ממש מכוער במשחקים.

אחריות מכסה את זה?

לא שיש אחריות למסך הזה אבל בכל זאת נחמד לדעת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...