מה אתם אומרים על ה NOKIA 3510i ? אני מתלבט אם לקנות... - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה אתם אומרים על ה NOKIA 3510i ? אני מתלבט אם לקנות...

Sting

Recommended Posts

רציתי שתגידו לי מה דעתכם על הפלאפון הזה 3510i לפי מה שבדקתי יש לו כמעט את כל החידושים עם מסך צבעוני והכל

אבל עדיין לא ראיתי את הפלאפון בצורה מחושית ממש ולא ראיתי מה המסך הצבעוני הזה שווה ???

יש מישהו שיש לו את הפלאפון הזה או שראה אותו אצל חבר ויכול להגיד לי מה הוא חושב עליו ?

ומה אתם אומרים על המחיר ? זה דיי יקר לא ? 1404 ש"ח ב orange אמרו שיש החזר של 20 שקל בחודש וב יש 300 שקל

למולטימדיה בחודש הראשון כך שהמבצע של orange כבר יותר טוב

אבל זה לא עדיין יקר מה אתם אומרים ?

3510b.gifnokia3510.gif

הנה לינק לתכונות של הפלאפון

http://www.cellcom.co.il/cellcom/doa_iis.dll/frames.create_frame?key_in=1.8.1.1.10&type_in=I

(תעתיקו את כל הכתובות)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לאח שלי כזה פלאפון מאורנג' במבצע "אורנג' לילה" יוצא דיי משתלם.

וגם זהו מכשיר מאוד נחמד, רק קצת האור חזק מידי לטעמי.

סה"כ אחלה צלילים ומשחקים.

אה..וגם אפשר להתקשר ממנו :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת המכשירים האחרים של נוקייה זהו מסך מעולה. איכות מאוד טובה של צבעים גם במשחקים.

יאן ישך ניסיון רק עם נוקייה אחת וגם היא לא משהו והדבר היחיד שלא עשית איתה זה לדחוף אותה לתחת של פרה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לעומת המכשירים האחרים של נוקייה זהו מסך מעולה. איכות מאוד טובה של צבעים גם במשחקים.

להפך

זה אחד המסכים הצבעוניים היותר גרועים שיצאו לפלאפונים, המסך עצמו הוא מסך STN, מסך גרוע, חדות לא משהו, צבעים מרוחים טיפה, והמסך עצמו בנוקיה הזאת, קטן.

מסך איכותי זה TFT...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יאן ישך ניסיון רק עם נוקייה אחת וגם היא לא משהו והדבר היחיד שלא עשית איתה זה לדחוף אותה לתחת של פרה

אופ טופיק.

lil' Boy with big head..i got 4 words 4 u: STFU.

Lozer.

און טופיק.

המסך מצא חן בעיני, תגש לאחת מנקודות המכירה של המכשיר, תדליק,תראנה ותבדוק בעינייך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הנה סיקור שלו

לחץ כאן

תודה על הלינק לכתבה . קראתי את כולה והם לא אמרו שהמסך כלכך גרוע התלונה היחידה היתה שלא רואים טוב כשיש אור שמש על המסך

וזה הרי כך בכל הפלאפונים

אז מה אתם אומרים המסך הזה כלכך גרוע ? אני לא מחפש גרפיקה מהממת בשביל זה יש לי פה Gforce 4 ti אבל אני לא רוצה שימרח הצבע

או משהו כזה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז מה אתם אומרים המסך הזה כלכך גרוע ? אני לא מחפש גרפיקה מהממת בשביל זה יש לי פה Gforce 4 ti אבל אני לא רוצה שימרח הצבע

או משהו כזה

אתה רוצה לקנות אותו נכון?

סע לך למרכז שירות\מכירה הקרוב אליך

תראה ת'מסך, תאהב-תקנה, לא תאהב-אל תקנה.

בהצלחה :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אופ טופיק.

lil' Boy with big head..i got 4 words 4 u: STFU.

Lozer.

און טופיק.

המסך מצא חן בעיני, תגש לאחת מנקודות המכירה של המכשיר, תדליק,תראנה ותבדוק בעינייך.

כשתזיין תגיד לי אניאארגן לך מסיבה עם בלונים וכאלה על חשבוני

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל המכשיר היחידי כרגע בארץ עם מסך טוב (TFT) זה הסמסונג 824.. ואני לא מכיר הרבה אנשים שמוכנים להוציא 80ש"ח על מכשיר בחודש, רק בשביל מסך, שזה גם בעצם הדבר היחידי כמעט שטוב בו.. זה, הסאונד, והלוק היפה שלו.

והמסכי STN (V720 לדוגמא( לא כאלה גרועים, אני סה"כ אין לי תלונות על המסך, הוא מצויין לדעתי.. אין לי מקור להשוואה אבל בכלזאת, זה רק מסך, לא צריך להשתגע ולפזר כסף סתם..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...