חיבור כח נוסף על הלוח אם - האם לחבר אותו - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חיבור כח נוסף על הלוח אם - האם לחבר אותו

crazydiamond

Recommended Posts

שלום לכולם

יש ברשותי את הלוח שבחתימה שיש בו את חיבורי הכח הסטנדרטיים: 20 פין + 4 פין הרגילים ועוד כניסת מולקס שיושבת בחלקו התחתון של הלוח אם.

כרגע המחשב עובד מבלי שהחיבור התחתון יהיה מחובר, והוא עובד בסדר למעט מקרים שבו הלוח מתחיל לצפצף צפצופי אזהרה מבלי סיבה מסוימת, בחוברת של הלוח חברת אביט ממליצה לחבר את הספק לחיבור הנוסף לטובת יציבות מירבית של סביבת העבודה, יש לציין שיש לי כרטיס מסך מסוג X850 PRO שגם צורך כח מהספק והמערכת שלי עמוסה למדי: 2 דיסקים קשיחים, 2 כוננים אופטיים, כרטיס קול לא מובנה, כרטיס מסך זללן כפי שצוין וזהו בערך.

להלן ציטוט מהחוברת של הלוח:

The auxiliary 12V power connector [POWER1] provides an additional power source for devices added on PCI Express slots. It is highly recommended to attach 12V power from the power supplier for the best system stability.

יש לי ספק של HEC שנותן 400 וואט שהחזיק עד עכשיו מערכת מבוססת 4 עם רדאון 9800XT בלי בעיות.

האם הכוונה שהכח שהספק נותן לתושבות ה PCIE כולל גם תוספת מתח לכרטיס המסך שמקבל כבר כח בנפרד , כי יש לי עוד 3 תושבות PCIE ריקות.

נא תגובותיכם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי את האופציה, פשוט לא הבנתי מדוע החיבור בא בצורת מולקס ולא כבחיבור 4 פינים רגיל נוסף, מכאן הסקתי שהוא אופציונאלי ולא הכרחי.

בנוסף האם הספק שלי (HEC 400 וואט) מספק לכרטיס מסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חיברתי את החיבור הנוסף ובינתיים זה עובד בסדר, אני מקווה שזה ישאר בסדר.

ד"א יש את האתר :

http://www.extreme.outervision.com/PSUEngine

שיש בו מחשבון לחישוב כמות ההספק שהמערכת דורשת האם הוא אמין? ניתן לסמוך על התוצאות שלו?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בדקתי אתמול בערב את הדגם של הספק ובסוף זה AR-TF איך הוא לעומת ה TRT? יותר טוב פחות טוב, והכי חשוב האם הוא יחזיק את ה X850XT PE ?

כמו כן גם את שאר המפרט: 2 דיסקים קשיחים, 2 כוננים אופטיים, כרטיס קול לא מובנה, 3 מאווררים 80 מ"מ כונן פלופי וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...