המסך משמיע רעשים מעצנים - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המסך משמיע רעשים מעצנים

Bug2000

Recommended Posts

זה משגע אותי!! המסך משמיע קול גבוהה כזה ... נראה לי איזה 20 KHZ :P זה הורס לי את האוזניים !! אני לא יודע למה זה ככה... הרעש מתחיל כשאני שם REFRESH RATE על 85 HZ אבל אני לא יכול לעבוד ב REFRESH RATE נמוך יותר :( למישהו יש רעיון מה זה? אתם חושבים שאני צריך מסך חדש ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיחקתי קצת באפשרויות של ה POWERSTRIP והרעש נעלם כלא היה :-* מקווה שלא יחזור ... :-\ הרמקולים עומדים בערך 40 ס"מ מהמסך ולא נראה לי שהם השפיעו ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכנת עזר לתפעול רכיבי התצוגה שבמחשב. כרטיס המסך והצג, בעיקרון.

התוכנה מאפשרת לבצע OC לכרטיס המסך, לשנות קבצי-רענון ושאר דברים. תוכנה מאוד שימושית ומומלצת.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

PIXEL CLOCK

העלתי את זה עד שהמסך התחיל להראות שהוא על 86 HZ (מה שמוזר שהמסך שלי לא מביא קצב ריענון כזה גג 85 ברזולוציה 1024X768 ) ואז הרעש נעלם.

אתם חושבים שאני יכול לעלות עוד את ה CLOCK בלי לפגוע במסך ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם איזו תוכנה העלת את קצב הרענון? עדיף שתשתמש בAdvanced Settings של הWindows.

הוא יציג לך את האופציות אשר המסך מאפשר וכך תמנע מבחירה של מהירויות שהמסך לא מסוגל אליהן. זה יכול לפגוע דראסטית במסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם לי יש את אותה הבעייה שיחקתי קצת עם הקצב רענון וזה נעלם הרעש קורה רק כשהקצב רענון הוא 85 mhz ברזולוציה של 1024X768 כנראה יש בעייה עם המצב הזה איזה מסך יש לך? ואני מקווה ששלי לא נהרס כי הוא היה מאז ומתיד (שנה וחצי) במצב שקצב הרענון הוא 85 mhz ברזולוציה של 1024X768

:-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...