[עזרה] תוצאות ביניים בOC למחשב החדש - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

[עזרה] תוצאות ביניים בOC למחשב החדש

the_one23

Recommended Posts

אהלן,

אני די חדש בנושא הOC, קראתי כמה מאמרים בנושא בפורומים בארץ ובאתרים בחו"ל,

וכשקבלתי לפני שבוע את המחשב החדש החלטתי לעשות לו OC קטן,

המפרט שלי: E6750

לוח: GIGA GA-P35-DS3L

זיכרון: OCZ 2GB 800HZ CLX PLATINUM 4-4-4-14

מארז+ספק: 120NM FAN+ Sonata 3 + EArthWatts 500W

קירור: סטוק...

בינתיים עשיתי OC כזה : E6750@2.8GHZ על מתח סטוק, זיכרון:400MHZ@432 על מתח +0.2V ומחלק של 5:6

טמפרטורות: מנוחה 31-35, מאמץ: 50-52,

עשיתי לו בדיקת מאמץ של שעה בOCCT ולא היו בעיות..

איך נראה לכם הOC בינתיים? יש מקום לשיפור?

כמה שאלות:

50C .1 זו טמפרטורה גבוהה במאמץ?

2. יש תוכנת בדיקה אמינה/איכותית יותר מOCCT, אבל שלא לוקחת כך כך הרבה זמן לבדוק יציבות?

3.ושאלה אחרונה: מה התדר המקמסלי שאני הוכל להגיעה עם הE6750 שלי על סטוק ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הטמפ' שלך בעומס הן טובות, בהנחה ששתי הליבות מועמסות ל-100% עם סוגים שונים של פקודות מעבד. תוכנה מומלצת לעומס: PRIME95 קישור:

http://mersenne.org/freesoft.htm תקרא בעזרה - יש שם סוגי בדיקות שונים אבל אל תפעיל את ה-BLEND כי הוא לוקח 1.7GB ...

תן לתוכנה לרוץ לילה כדי לבדוק כמו שצריך אם החומרה אמינה במתחים והתדרים שהגדרת. אצלי באחד הטסטים זה לקח 3 שעות עד שהתגלתה בעיה.

אם להמשיך או לא זה ענין של כמה חשוב לך עוד כמה הרצים שלא ממש תרגיש בתוכנה. בקירור סטוק אני לא הייתי עולה מעבר ל-3.2 עם דו ליבתי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תנסה מחלק 1:1 ו- 400*8. הכי פשוט ויעיל. מה שישאר זה להתאים מתחים אז תעלה לאט ובטוח.

כל מבחן חוץ מה-BLEND - זה מפרט שם מה מופעל. את העומס אני מפעיל עם וורסיה 25.4 שמפעיל ת'רד על כל . בוורסיה הישנה יותר צריך להריץ את אותה תוכנית פעמיים - פעם בשביל כל .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כמובן שעם קרור נורמלי תגיע רחוק יותר ותאריך את חיי המעבד.

ההשקעה בקירור טוב יותר תיתן לך:

1. מעבד קר יותר - ;D

2. יכולת גבוה יותר.

3. שקט נפשי - במקום כל הזמן לבדוק טמ"פ של המעבד.

יש לי כמו שלך....הם לא מגיעים רחוק מידי...בדקתי ושלי מגיעים עד 940 אבל הם מתחממים מאוד במאמץ ממושך ע"י MEMTEST בתדר הנ"ל בתיזמונים של 5,5,5,15

כלומר עם טוב למעבד אין סיבה שהזכרונות יגבילו אותך עד למהירות של 3.7 למעבד (בשימוש ביחס 1:1).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...