מאוורר חיצוני בוקטר של המארז מול המחשב ! מה אתם אומרים על זה ? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מאוורר חיצוני בוקטר של המארז מול המחשב ! מה אתם אומרים על זה ?

Sting

Recommended Posts

טוב אז לפני חודש בערך נדפק לי המאוורר של הכרטיס מסך ומין הסתם הוא התחיל להחמם בטרוף (תאמינו לי אפילו נגעתי בו וכמעט קיבלתי כוויה ) מה שחייב אותי לפעול מהר כדי שאני יכול עדיין להשתמש במחשב עד שיהיה לי כוח לקחת את הכרטיס לחנות שיחליפו לי אותו

(ד"א זה כרטיס Gforce 4 ti 4200 128 של אינו-ויג'ן - לא לקנות חרא של כרטיס !!!) היות ולא היו לי עוד מאווררים רזוורים

(אני חדש בקטע של ה oc והמודינג) אז לקחתי יוזמה ירדתי למחסן והבאתי מאוורר גדול בקוטר של המארז בערך שהתמשני בו כדי להוריד את

הטמפרטורות שלי :P והנחתי אותו מול המארז כשהדלת פתוחה

המאוורר חוץ מי זה שהוא עשה כצת רעש קירר ממש לא רק את הכרטיס מסך אלה גם את כול המחשב !!!

אז אני שואל האם להמשיך עם הרעיון הזה ? או שזה יכול להביא איזה שהם נזקים ?

מי עשה את זה גם ?

האם אתם רואים את זה כפיתרון חסכוני במקום לקנות מספר מאווררים במעל למאה שקל לפחות אז אפשר פשוט לקנות מאוורר גדול

שאולי לא מותאם בדיוק למחשב אבל עושה עבודה דיי טובה עם מחיר של 40 שקל ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכנו מספר שיבושים והאטה בתקשורת בין הרכיבים בגלל הגלים האלקטרומגנטיים של המאוורר,

אם אתה רואה את זה כפיתרון, אתה צריך לחשוב גם על החסרונות -

האטה (אמנם מינימלית)

רעש (בייחוד של כל האויר שפוגע בחלקי המארז ומוחזר חזרה)

מקום פיזי למאוורר על-יד המארז, כך שכל פעם שתרצה לפתוח את המארז אתה תסתבך עם המאוורר....

אני חושב שלמי שכבר יש מאווררים סטנדרטים למחשב לא זקוק להחליף אותם.

יש דברים ממש מיותרים, למשל מי שמקרר את הדיסק הקשיח.... למה ?!?!?!? הוא בקושי מתחמם ! וזה בכלל לא מפריע לו.... תאמינו לי...

מה שכן, המעבד הוא משהו אחר לגמרי ;D

יש לי פה מאוורר 12 ס"מ שעובד על 220 וולט, (החשמל בשקע), וכמות האויר שהוא מוציא פשוט מטורפת ! והוא די שקט....

עכשיו, אין לי איפה לשים אותו, ובהתחלה חשבתע מעל המעבד, אבל אני בונה על מערכת המים שתגיע בקרוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גם אני עובד עם מאוורר [ונטילטור "14 ] כזה כבר חצי שנה ללא שום בעיה הדלתות של המארז פתוחות כל הזמן והמאוורר מקרר את כל המחשב ,

זה יעיל לא מרעיש,

החיסרון היחיד הוא כניסת אבק פעם ב 3 חודשים אני מנקה עם מברשת גילוח ומשאבת אוויר .

אין לך ממה לחשוש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על התגובות את הבעיות ששל הרעש והמקום תשאירו לי אבל אם עוד מישהו יש לו הערות על זה שזה יכול להזיק אז שיגיד

נ.ב בקשר לאבק אז במקום מברשת אתה יכול להשתמש בספרי לחץ אוויר שמוכרים בבאג ב10 ש"ח שעושה את העבודה או אפילו עם

פאן (לשער) הבעיה היחידה שזה מבזר את האבק בכל החדר אם יש לך שם הרבה אבק בתוך המארז

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ייתכנו מספר שיבושים והאטה בתקשורת בין הרכיבים בגלל הגלים האלקטרומגנטיים של המאוורר,

האטה (אמנם מינימלית)

מקום פיזי למאוורר על-יד המארז, כך שכל פעם שתרצה לפתוח את המארז אתה תסתבך עם המאוורר....

יש דברים ממש מיותרים, למשל מי שמקרר את הדיסק הקשיח.... למה ?!?!?!? הוא בקושי מתחמם ! וזה בכלל לא מפריע לו.... תאמינו לי...

שטויות. ההארד דיסק שלי נעשה לפעמים כל כך חם עד שאי אפשר לגעת בצ'יפים שלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האטה (אמנם מינימלית)

שטויות. ההארד דיסק שלי נעשה לפעמים כל כך חם עד שאי אפשר לגעת בצ'יפים שלו.

גם אצלי הוא מתחממם ממש עד שהיא אפשר לגעת בו כבר

פעם רציתי להוציא ואתו לחבר והוא היה כלכך חם עד שהיה אפשר לטגן עליו חביתה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...