yes פותחת את כל הערוצים בחינם לשלושה חודשים - עמוד 3 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

yes פותחת את כל הערוצים בחינם לשלושה חודשים

liran2003

Recommended Posts

• תגובות 34
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

אתה טועה לגמרי לדעתי.

שידורים חוזרים - אני לא רואה מה רע פה, אם פספסת סרט או סדרה הם נותנים לך עוד הזדמנויות לראות אותם בשעות שנוחות לך, לדעתי זה מצויין.

תוכניות שמשודרות באיחור לעומת שאר העולם - זה מה אתה מצפה :nixweiss:, חוץ מזה לא נראה לי שהdelay כזה משמעותי.. אז הסדרות הגדולות מגיעות אליך חודש אחרי ששוחררו, ביג דיל.

פרומוים בין התוכניות - זה מה שאני הכי אוהב ביס - אין פרסומות כל חמש דקות באמצע התוכנית, בהשוואה לערוץ2 ו 10 זה חלום. ניסית פעם לראות lost או 24 בערוץ 10? זה כמו עינוי סיני. חוץ מזה שהפרומוים בין התוכניות והסרטים לא מפריעים לי, חוץ מלתת לי זמן ללכת לשירותים או כל דבר אחר, הן גם מדי פעם מיידעות אותי על תוכניות וסרטים שהייתי רוצה לראות.

"חלק מהתוכניות משודרות בשעות בכלל לא נוחות" - בשביל זה הם משדרים עוד שני שידורים חוזרים באותו יום, ובסוף שבוע.

על מה אתה מדבר לעזאזל? ביס אין מה לראות. כלום. אפס. נאדה. כל היום משדרים את אותם . לא ראיתי סרט טרי ביס כבר אלוהים יודע כמה זמן. שקלתי לעבור להוט, אבל הבנתי ששם המצב יותר גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיהיה.. לי זה לא קריטי.

יש אולי סדרות שזה לא חשוב בהן אבל יש סידרות שקושרות את עצמן למציאות ואז זה כן חשוב

סתם לדוגמה תוכניות מיוחדות לקריסמס שתיראה אותם ביום חול רגיל ולא תבין מה הקשר קריסמס עכשיו

יש דוגמאות יותר חשובות אבל אני עייף ליזכור כרגע

חוץ מיזה אמרתה ששידורים חוזרים זה טוב

זה אולי היה טוב אם הם לא היו חוזרים הרבה פעמים בשנה

כמה כבר אפשר ליראות סינפלד או חברים וכו

בעניין הפרומו בין התוכניות בעידן הדיגיטלי זה לא נחוץ

פשוט שיעשו ערוץ מיוחד לפרומו לפי נושאים

במקום למלאות זמן אוויר בפרומו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש אולי סדרות שזה לא חשוב בהן אבל יש סידרות שקושרות את עצמן למציאות ואז זה כן חשוב

סתם לדוגמה תוכניות מיוחדות לקריסמס שתיראה אותם ביום חול רגיל ולא תבין מה הקשר קריסמס עכשיו

זה נכון, הרי ידוע שכל שנה אני חוגג את קריסמס בדצמבר, ותוהה למה משדרים את הפרק של קריסמס ביוני. :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מה אתה מדבר לעזאזל? ביס אין מה לראות. כלום. אפס. נאדה. כל היום משדרים את אותם סרטים. לא ראיתי סרט טרי ביס כבר אלוהים יודע כמה זמן. שקלתי לעבור להוט, אבל הבנתי ששם המצב יותר גרוע.

תזכיר לי איפה דיברתי על איכות התכנים בהודעה שלי?

בקשר לסרטים, יכול ליהיות שאתה צודק, אבל אני גם ככה לא רואה יותר מידי סרטים, אבל בקשר לסדרות ותוכניות, ב YES STARS, למשל אתה טועה כי לי זה נראה שהם מביאים אם רוב הסדרות והתוכניות הפופולריות.

יש אולי סדרות שזה לא חשוב בהן אבל יש סידרות שקושרות את עצמן למציאות ו זה כן חשוב

אני רואה קונן אובריין קבוע, ותוכניות חדשות משודרות בהפרש של שבוע אולי (ע"פ הערכות שלי). למשל כשפרצה המלחמה האחרונה עם לבנון אני זוכר שבהפרש של כמה ימים כבר ראיתי אותו מספר על זה בדיחות על זה.. (אבל זו רק דוגמה אחת, יכול ליהיות שיש מקרים כמו שאתה מתאר)

חוץ מיזה אמרתה ששידורים חוזרים זה טוב

זה אולי היה טוב אם הם לא היו חוזרים הרבה פעמים בשנה

כמה כבר אפשר ליראות סינפלד או חברים וכו

אני מניח שאתה מדבר על וערוץ ביפ, כי יס לא משדרים את סיינפלד וחברים.

למרות שאני חולק עליך במקרה של סיינפלד, כי התוכנית הזאת פשוט גאונית.

בעניין הפרומו בין התוכניות בעידן הדיגיטלי זה לא נחוץ

פשוט שיעשו ערוץ מיוחד לפרומו לפי נושאים

במקום למלאות זמן אוויר בפרומו

חח, כן זה בטוח יהיה צעד עיסקי נכון..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...