כמה כיף לחזור לפה! יאללה אני קונה דל 24"! - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה כיף לחזור לפה! יאללה אני קונה דל 24"!

crazyfunk

Recommended Posts

אוקי,

דבר ראשון אני שמח לחזור לפורום הזה.. אחרי 7 חודשים שבהם אני נהנתי ממסך שרכשתי בהמלצתכם! :hi:

אני משתמש בDELL 2007FP שקניתי בנקסטופ - והוא עובד ניפלא.. כ"כ נפלא שגיסי שגם בתחום (אני עורך וידאו) רוצה לקנות אותו ממני..

אז אמרתי לעצמי נשתדרג כבר ל24"

ולכן חזרתי לפורום (באגירה עדיין פה? תודה גבר!)

לפי קריאה בפורום נראה שיש כרגע שני סוגי 24" . - א.הישן ב.HC

שוב לפי מה שקראתי: נראה שעדיף את הדגם הישן, ובמידה ואין במלאי רק אז ללכת על HC?

וזאת משום שהHC נחשב לפחות מדויק בצבעיו "ישר מהקופסא"..

עדיין לא הבנתי מי מהם בהיר יותר?

את האמת אחד הדברים שיותר הפריעו לי 2007FP היא הבהירות הגבוהה שלו! העיניים שלי רגישות לאור גבוה מידיי... (שימו לב המשקפי שמש שיש בתמונה - זה צולם בלילה....)

אבל ברצינות.. כאשר ניסיתי להוריד את ערכי הRGB באופן שווה (למשל 80,80,80) הרגשתי קצת פגיעה בטווח האפור.. אולי זה רק אני...

בכל מקרה הייתי רוצה שהמסך הבא ואנחנו מדברים על 24 אינטש ככה שעיניי יתעייפו אפילו יותר.. יהיה פחות בהיר..

אם ככה מי מהם פחות בהיר?

ומי מדויק יותר ישר מהקופסא? ובכלל האם יש כבר איזה מבחן השוואה שאפשר להסתמך עליו?

עוד עיניין:

אני זוכר שכשקניתי את ה2007FP... היו כל מיני גרסאות לאותו הדגם.. - פאנלים שונים וכו) והיה קוד מיוחד שהיה צריך לבדוק בכניסה לתפריט נסתר במסך וכו...

האם יש את אותו הסיפור במסכי 24? או שזה נהיה פשוט יותר?

גיסי לחוץ... זה אומר שאני קונה מחר מחרתיים... אז אשמח לתגובות! :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו בהירות אתה מריץ את ה-2007FP?

לא שמעתי על הבדלי בהירות בין ה-2407WFP הרגיל לבין ה-HC.

כמו כן, הפאנל הוא אותו פאנל בשניהם, ואין פה עניין של הגרלה. מדובר בפאנל S-PVA, שאמנם נחשב לטיפה פחות טוב מ-S- בדיוק הצבעים ובזוויות, אבל עדיין מעולה בכל קנה מידה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

באיזו בהירות אתה מריץ את ה-2007FP?

לא שמעתי על הבדלי בהירות בין ה-2407WFP הרגיל לבין ה-HC.

כמו כן, הפאנל הוא אותו פאנל בשניהם, ואין פה עניין של הגרלה. מדובר בפאנל S-PVA, שאמנם נחשב לטיפה פחות טוב מ-S- בדיוק הצבעים ובזוויות, אבל עדיין מעולה בכל קנה מידה.

מה הסיכוים למצוא SIPS בארץ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה פאנל יש ב2007FP... אני כבר לא זוכר..

אם גם ב2007FP יש PVA... זה אחלה בשבילי... כי כרגע אני מרוצה ממנו...

אני כרגע משתמש בBRIGHTNESS מלא... הבנתי שאם אני מוריד את זה הלבן לא לבן אמיתי... תקן אותי אם אני טועה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ב-2007FP יש רוב הזמן ו-PVA לפעמים. שניהם מצוינים.

בהירות מומלצת היא 50% ומטה. רק מה, אם תוריד אותה נמוך מידי - הגוונים הכהים מאוד ילכו לאיבוד - זו בעיה ידועה במסך. לעבודה עם טקסט זה לא כזה משנה, כך שאפשר בהחלט לשים את הבהירות על 50% במצב סרטים/משחקים ועל פחות מכך במצב טקסט.

בשום פנים ואופן לא על בהירות מלאה. זה רק לאנשים עיוורים או כאלה שרוצים להיות עיוורים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עכשיו אתם אומרים לי את זה?!

אבל אני שמתי לב שכשאני מוריד את הבהירות גם ב70 - הלבן פחות לבן...

בקיצור.. אני דיברתי עם החנות עוד כשלושה שבועות הם יקבלו את המסכים הישנים (כרגע אין להם כלום!)

אם ככה אז לפי מה שאמרתם עדיף את הישן על פני הHC?

למה שDELL יוציאו גרסא חדשה פחות טובה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אהלן,

שמע, לי היה 2007FP וכעת יש לי 2407HC. אני מזהיר אותך! איכות התמונה פחות טובה ב 24". את זה אני אומר רק מהתרשמות שלי מעבודה בשניהם. לקח לי זמן להתרגל ל 24, ועדיין אני מרגיש שהמסך נחות. כנראה בגלל פאנל נחות יותר. זויות הצפייה גם הן לא משהו ביחס ל 2007FP. נניח, אם תסתכל מהצד או מלמטה, המסך יהפוך לבן - מה שלא קרה כלל ב 2007, כפי שאתה בטח יודע. הגודל מאוד נחמד, אך שים לב שבמחיר של 2407, תוכל להכניס כמעט שני 2007 (לא מתאים לכולם, אבל כדאי לציין זאת לאור המגבלות של ה 2407 לעומת ה 2007). ובקיצור, לך תראה את המסך לפני שאתה רוכש.

האם אני מאוכזב מה 24"? מעט. עדיין רואים מצויין, שלא תבין, אבל ציפיתי שאם אני משתדרג, הכל ישתדרג, וזה לא המצב.

מלבד זאת, בקרוב אעדכן בת'רד שפתחתי לגבי הרכישה בנקסטופ. בקצרה, צץ פיקסל מת באמצע המסך (כבר הרביעי ברצף מיעקב) לאחר שבועיים מיום הקנייה, ויעקב לא מוכן להחליף את המסך. הוא אמנם נותן אחריות רק לשבוע הראשון, אבל ציפיתי ממנו ליותר, עם כל ההצהרות שלו על שירות מעולה ועם העבר שיש לי עימו.

אגב, לגבי

נקסטופ... המשלוח אמור להגיע בעוד כמה שבועות..

יש רק דבר אחד לומר: :lol: :lol: :lol:

xena

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה רבה, זה חשוב מאוד. אני באמת מרוצה מזוויות הצפיה והאיכות הכללית של המסך הזה 2007FP.

לא הייתי רוצה להתפשר על זה.

השאלה האם זה לא בגלל שזה הHC.. אולי הגירסא הישנה יותר טובה?

לא שמעתי תלונות מבעלי הגירסא הישנה.. מצד שני אני לא יוודע אם היה להם בסיס להשוואה כמו לך... ביחס ל2007FP.

לגבי ענין האחריות.. אחי אין אפס אם האחריות אומרת ששבוע ראשון פיקסל אחד.. אז ככה זה.. אין מה לעשות.. אני יכול להבין אותו. גם ככה זה דבר שרק הוא עושה.

אתה זוכר מה הלך פה לפני... כל היבואנין והחנויות הגדולות שמו פס עליניו כלקוחות... אני מניח שהוא צריך לשים את הגבול איפשהו...

אבל זה בעסה אטומית.. הייתי מתבאס טילים אם זה היה קורה לי..

אני מאוד מתלבט בין לקנות פשוט עוד 2007FP או לעבור ל24"

עכשיו הפכת את ההתלבטות ליותר קשה.. :s05:

שניה XENA אתה זה לא זה שהיה לך צרות עם ה2007FP שקנית אצלו בזמנו? הא? ופתחתי שרשורים נגד נקסטופ? נראה לי זה היית אתה לא?[br]פורסם בתאריך: 18.10.2007 בשעה 16:13:10

ואגב למה אתה צוחק לגבי המשלוח? נראה לך שהוא יגיע יותר מאוחר?

לא הבנתי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אותו xena שחיכה חצי שנה בכדי שיעקב יחליף לו את ה 2007 עם הפיקסל השרוף. לאחר מכן קיבלתי עוד מסך עם פיקסל שרוף, רק שזה צץ אחרי שבועיים. ציפיתי שיעקב יחוש צורך לכפר על ההמתנה הארוכה שעברה עליי במקרה הראשון. הוא גם אמר בשלב מסוים שיטפל בי, ואז התחרט. לא משנה. התרגלתי אל הפיקסל...

לגבי המסך, אכן אני מהבודדים בפורום שעבד על שניהם ויכול ממש להשוות. כדי לך לראות בעיניים. אולי לא ישנה לך. אני עובד הרבה עם זויות צפייה, ולכן זה מורגש אצלי. אין לי מושג אם זה בגלל ה HC. אני מאוד אתפלא אם כן.

תראה אם הייתי מקבל את המסך הזה בהתחלה, לא היית שומע ממני ציוץ (ולכן אולי הרבה מבעלי ה 24 הזה לא מתלוננים). רק שאני התרגלתי למשהו, ואז השינוי היה ממש מורגש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...