ביקורת לייט על המיזו M3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת לייט על המיזו M3

IG

Recommended Posts

שלום.

לפני כחודש וחצי קניתי את הנגן המדור עם נפח של 4GB.

תכונות:

לוח שנה, שעון, כל מיני תצוגות של השירים (להלן רצועות== טראקים...), רדיו FM, יש אפשרויות מיון של הרצועות לפי כל מיני דברים, יש אפשרות להגביר באס וטראבל לפי איך שרוצים, יש איזה אפקט סאונד נוסף שאני אישית לא אהבתי, אבל זה עושה צליל הקפי, הד ועוד כל מיני- לפי דעתי מיותר, יש אפשרות הקלטה, הצגת תמונות, קריאת קבצי TXT, יש אפשרות לנגן , ועוד כמה ששכחתי

איכות:

הנגן יודע לנגן הרבה סוגי קבצים כולל FLAC, האיכות לא רעה בכלל לפי דעתי, אם כי לא עשיתי מבחן האזנה "מקצועי", כולל השוואה למקורות אחרים שיש לי, אבל עד כמה שאני מכיר את המקורות האחרים, האיכות של נגן לא פחות טובה (או לא יותר טובה) משל הSB LIVE שלי (שהוא לא רע לניגון קבצי , במיוחד באיכות 128 Kביט ומטה).

הבנייה שלו גם טובה, העיברית טיפה צולעת אבל אפשר להסתדר, מסך סבבה לגמרי אם כי זה די מטופש לפי דעתי לראות על 3X3 ס"מ :P.

הנגן מגיע עם מעפנות עם באס עצבני והיי שבקושי קיים, עם התנגדות של 32 אוהם.

אני משתמש ב-AKG K518 DJ שלי כשאני יכול, שהן בעלות אותה התנגדות, והווליום מגיע לעוצמה מאוד גבוהה שדי הפתיע אותי (נגן כזה פיצי עם כזה ווליום :o)

שליטה:

יש פס גלילה אנכי מאוד נוח, כפתור "חזרה", "פליי", "אישור" (הקשה במרכז פס הגלילה), וקדימה\ אחורה ברצויות...

השליטה בתפריט מאוד קלה, מה גם שאפשר להתאים את התפריט הראשי איך שרוצים

רשימות השמעה:

הנגן מסדר אופן אוטומטי את כל השירים מכל התיקיות שבתיקיית "music" לרשימה אחת, לפי קטגורייה שבוחרים (מבצע, שם שיר, אלום......), ובנוסף אפשר להכין רשימות השמעה אישיות.

בעייה ראשונה: הזמן שלוקח למכשיר להטעין רשימת השמעה בפעם הראשונה או במעבר בין רשימות ההשמעה הוא די ארוך! להטעין רשימה של 400 שירים לוקח לו בסביבות הדקה, וזה יכול להיות קצת מעצבן... אם מפסיקים רשימת השמעה מסויימת באמצע ומכבים את המכשיר, לא צריך לחכות כדי שהוא יתחיל לנגן כשמדליקים אותו...

מראה:

קטן קטן, דק דק, שקסי שקסי :-*

רק חבל שהנרתיק סיליקון בצבע אפור ככה ולא רואים את השחור של הנגן עצמו...

סוללה:

בניסוי שעשיתי, אחרי הטענה ורק השמעת מוסיקה עם בדיקה שהמכשיר עובד כל 3~4 שעות, הסוללה החזיקה נגינה רצופה ווליום בינוני+ סביבות ה18 שעות. לא רע :xyxthumbs:

בעיות:

הבעייה הכי גדולה- אחרי משהו כמו חודש של שימוש, המכשיר נתקע, ואחרי ניסיון איתחול "קשה" (סיגנון הלחיצה 6 שניות על הכפתור של הPOWER במחשב...) החליט שהוא לא רוצה להידלק. פשוט ככה!

אחרי 20 ריסטארטים לא מוצלחים והרבה :pissed: החלטתי לשלוח את המכשיר ליבואן.

בבוקר של המשלוח, שעה לפני שיצאתי מהבית, החלטתי לנסות להדליק את המכשיר שוב, ואיזה פלא, הח*א הקטן עובד כאילו כלום... מאז (שבועיים) הוא עובד בסדר, עם תקיעות מידי פעם (די נדיר), שריסטארט אחד או שניים פותרים.

בעייה שנייה- הזמן טעינה של ההפליי ליסטים

בעייה שלישית (אם כי בעייה מאוד זניחה)- האוזניות, אבל מי שמשקיע 550 ש"ח בנגן יכול להשקיע 300~400 ש"ח באוזניות נורמאליות

בעייה רביעית- הסידור של הרצועות ברשימת הנגינה הכללית: הנגן לא מתייחס למיקום של הקבצים, וקבצים בלי ואלבום מוגדרים (כאלה שמישהו עשה להם RIP ושיתף עם חברים ::)) מתערבבים ויוצרים סלט... לא הכי נוח....

סיכום:

חוץ מהקטע של התקיעות, אני די מרוצה ממנו. איכות שמע טובה ושל מגוון קבצים, שליטה נוחה, מכשיר קטן ונוח.

לשמיעת מוסיקה בנסיעות הוא מושלם (אם הוא לא מחליט להפסיק לעבוד...)

תמונות וסירטונים חפשו בגוגל... אלא אם אתם רוצים לראות משהו מיוחד איכות גבוהה, אז אני אעלה לפי בקשה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...