AMD vs INTEL (what do you have and what do you think is the best)? the battle - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

AMD vs INTEL (what do you have and what do you think is the best)? the battle

toniviner

Recommended Posts

היתרון של אינטל כרגע הוא בשוק הגבוה ולא בשוק הבינוני, וזאת מזכות כך שהוא יותר טוב מהמעבדים של בחישוב Integer, כמו כן גם בזכות טכנולוגית ה HyperThreading. כמו כן גם יכולתו באוברקלוק מרשימה למדי (עם איכותי כמובן).

האם זה שווה את הכסף? לא תמיד ולא לכל מטרה.

ואגב.. רושמים הרבה ולא הרבע ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראו אני מהמרוקאים המטומתמים גם אם תראו לי 100 גרפים שאינטל קורע את בכל מבחן אני יקנה לא יודע למה אני ככה גם בכרטיסי מסך (מרוקאי מטומתם שכמוני ;D)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה טמטום ללכת עם עיניים עצומות אחרי דבר אחד, כי זה בדיוק מה שכולם עושים עם INTEL, אז זה שאתה הולך עם עיניים עצומות אחרי לא עושה אותך יותר טוב. זה תלוי מתי קונים ומי הכי משתלם. אני למשל קניתי INTEL כי זה היה בתקופת המעבד 1.6 ל2.4 עם קירור מקורי, היום הייתי קונה 1700+

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בזמנו אני זוכר שP4 1.6A ניקרא OVERCLOCKERS DREAM יהיום זה באמת AXP1700 אבל אהי זוכר אנשים שבחרו באינטל בגלל שהוא מיתחמם פחות אבל לא מיזמן קראתי שמעבד של בודק תמיד מה הטמ'פ של המעבד וככל שהטמ'פ יותר גבוהה כך המעבד (בכונה) משתמש בפחות מהתדר שלו אז 2800MHZ יקבל 2800MHZ אבל בטוח המעבד, (עם חם לו) הוא ינצל הרבע פחות!!

החתימה שלי מראה מה לדעתי המעבד החי חזק היום אבל אפילו עם היה לי כסף לא היתי קונה אותו. ולא רק ביגלל שזה אלא שלדעתי הוא לא שווה את זה לאף אחד, (גם ה AXP3000 אצלי באותו מקום)

ד"א

לתקן את השגיות שלי, לא יעזור לאף אחד. יש לי יותר שגיות מאותיות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המעבד יאיט את עצמו רק בטמפ' שעוברות את 70. כזה דבר אף אחד לא רוצה ולא מתכוון להשאר עם גם אם הוא לא משקיע באוברקלוקינג וגם אם הוא לא יוריד את הקירור מהמעבד דבר כזה לא יקרה.

גם אני בדיעה שעדיף כל שנה (בתיאוריה) לקנות מעבד בינוני-חלש ב1000 מאשר פעם ב4 שנים מעבד ב3000

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יו מה קורה כאן מישהו עוד פעם משחק עם הקוד של האתר???? :'(

התגובה ששלחתי קודם והתפקששה היא:

אוקיי כמו שאמרתי אני מרוקאי דבע אבל יש לי שאלה:

"יש בדיקות ויש הבדל ביצועים גדול מאוד מ40C ל 20C (הם הכניסו את המחשב למקרר)"

מי הכניס את המחשב למקרר ולמה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היתה כתבה אל זה ואנשים רצו ליבדוק אד כמה זה באמת משפיע וזה משפיע חבל'ז

זו לא בעיה לשלב טחנולוגיה כזו בAMD (אני יחול ליבנות את המעגל) אבל אותו מעגל מוריד את הבצועים ולדעתי לא שווה.

ובכל בדיקה של מעבד לדעתי צריכים להוסיף גם באיזו טמפ' הם קיבלו תוצאות אלה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...