2900Pro OC 13K- 3D06-Bioshock-LostPlanet-COD4-CRYSISbeta-HL2EP2 - עמוד 2 - כרטיסי מסך - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

2900Pro OC 13K- 3D06-Bioshock-LostPlanet-COD4-CRYSISbeta-HL2EP2

see4

Recommended Posts

• תגובות 90
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

70+-

דרך אגב למה החלפתה כ מסך? ההבדלים מזעריים תקן אותי אם אני טועה.

1. תלוי איזה הגדרות אתה עובד

2. יש הבדל של יותר פי שניים בין שני הכרטיסים , אני ב 7900GT קיבלתי 30 ממוצע עם הגדרות בינוניות , עכשיו עם הגדרות הכי גבוהות אני מקבל 60 ממוצע וזה עם

V-SYNC ON , ו 70+- זה 60 + 10 , אני לא נמצא רחוק .... :lol:[br]פורסם בתאריך: 12.10.2007 בשעה 21:59:26

שתי שאלות בבקשה.

1.אמרו שהכרטיס צורך המון מתח הNOISETAKER 420W יעמוד במשימה?

2. כמה חיבורי מתח צריך ו\או יש פתרון לספק שלי שהוא מדור ישן יותר?

תודה מראש

אני עם ליברטי 400W , עם שני חיבורים 6+8 , עם OC די מכובד ו 3 דיסקים קשיחים ומאווררים למארז ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לפי מה שאתה מראה הכרטיס אכן חזק מ8800GTS 640MB.

ניראה לי שאני יקנה את ה2950PRO שיצא בנובמבר. הוא יהיה עוד יותר חזק וגרסאת ה GLADIATOR צפויה ליהיות שווה ל8800GTX או אפילו יותר חזקה.

בקיצור,ATI קצת מאחרים אבל בסופו של דבר זה יותר משתלם לנו מבחינת תמורה לכסף.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי , ב בעומס היה מגיע ל 72 , ב LOSTPLANET מגיע ל 79 , במנוחה כל הזמן על 55 , יש לי מארז של SUNBEAM TRANSFORMER שהחלפתי לו את המאווררים במאווררים שקטים . בתוך משחק הכרטיס פולט דרך ה Exhost אוויר חם , יהיה לך קשה לגעת בו ...אני לא מזהה רעש מהכרטיס יכול להיות שהרעש של ה TUNIQ מכסה אותו ....[br]פורסם בתאריך: 12.10.2007 בשעה 20:53:42

יש לך אחלה מערכת , אני לא אנסה להתחרות בך :screwy: ....זה נאמר , כמה קיבלת?

איפה כל מי שאמר שהוא חם ומרעיש ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להיות יותר רועש מהטוניק על מקס זה לא דבר קל...

והוא לא קריר במיוחד, 79 מעלות במאמץ..

אבל כל זה חסר חשיבות, העיקר שהוא אוברקלוקר מעולה, מעניין כמה עוד אפשר לסחוט ממנו...(ועוד עם החלפת :funn:)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל כל זה חסר חשיבות, העיקר שהוא אוברקלוקר מעולה, מעניין כמה עוד אפשר לסחוט ממנו...(ועוד עם החלפת :funn:)

אני בשום אופן לא הגעתי למקסימום , פשוט עצרתי כי היה מאוחר , אני אמשיך יותר מאוחר היום ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...