כמה שאלות בסיסיות בנוגע ל - eMule - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות בסיסיות בנוגע ל - eMule

tomer_et

Recommended Posts

טוב אז ככה....

לא יודע למה אבל עד עכשיו הייתי דיי חסיד של קאזה ובחרתי לא להתעניין בכלל בתוכנות השיתוף האחרות.

אבל בזמן האחרון אני רואה הרבה ת'רדים על eMule והחלטתי לנסות.

הורדתי את התוכנה ו... אני לא יודע מה לעשות.

עשיתי חיפוש בפורום אבל יצאתי יותר מבולבל ממה שנכנסתי... ולכן אני רוצה לשאול כמה שאלות בסיסיות:

1. מה אני עושה בשביל להתחיל להשתמש בתוכנה?

הורדתי את גירסת ה - פלוס והיו שם שני סרברים, שלא הצלחתי להתחבר אליהם. מאיפה אני מוצא עוד סרברים?

הבנתי שצריך לחפש בפורום של eMule. איפה זה?

2. עוד הבנתי שמהירות ההורדה מאוד תלויה בהגדרות של התוכנה (מהירות העלאת קבצים וכו') - מישהו יכול להגיד לי מה ההגדרות

האופטימליות בשבילי - אני גולש ב - ADSL 0.5.

אני יודע שהנושא כבר עלה פה הרבה, אבל לצערי למרות חיפושים, כמו שאמרתי, לא הצלחתי להבין את הדברים הבסיסיים האלה...

בתודה מראש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מוריד הכל דרך EDONKEY 0.61 + EDONKEYBOT LITE 1.41 וניסיתי הכל, כל הגרסאות, כל החמורים והפרדות ואין אל EDONKEY 0.61 + EDONKEYBOT LITE 1.41

עם אתה צריך רשימת שרטים טובה אז יש לי רשימה פיצוץ. תשלך לי ב ואני אשלך לך אותה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה שאומר שהוא משתמש בedonkey, זה קצת מוזר שאתה משתמש בedonkey כשבעצם emule הינו גירסה משופרת שלו. אבל אם אתה מסתדר זה הכי חשוב.

בכל אופן לגבי שרתים, בגירסאות החדשות של אימיול אם תשמן בV את כל האפשרויות בהגדרות של "שרתים" לא יהיו לך בעיות עם שרתים, אני אישית בכלל לא מרגיש הבדל בין התחברות לשרתים באימיול לבין התחברות לשרת של קזה...

ברעיון הוא שכאשר אתה מפעיל את התוכנה היא מעדכנת את רשימת השרתים הטובים למחשב ואז אתה בעצם מתחבר אוטומאטית לאחר הפעלת התוכנה לאשרת הפנוי הכי מהיר שיש.. מנסיון אני יכול להעיד שזה עובד טוב, אבל צריך קצת סבלנות בהתחלה, מה שבטוח שלאחר שתתחבר כבר הרשימה תהיה תמיד מעודכנת אוןליין ולא תהיה לך בעיה להתחבר לשרתים.

בנוגע להגדרות של המהירות פשוט תגדיר נכון את רוחב הפס העולה וטהיורד שלך (במקרה שלך זה עולה ויורד 64K) ופשוט תמתין בסבלנות עד השתוכנה תמצא מקורות ותכניס אותך לתור להורדה..

עם הזמן כשתעלה כמוןת סבירה לרשת הדירוג שלך יעלה ואז הזמן שתמתין בתור יקטן ותוכל להגיע להוריד קבצים בצורהיותר מהירה.

בכל מצב תמיד מומלץ להוריד כמה קבצים בו זמנית ובכל בעצם להמתין בתור לכמה קבצים בו זמנית ואז כשתתחיל להוריד המהירות שתצבור תהיה יותר גבוהה. וכמובן הכי חשוב להשאר מחובר ככל שתוכל כל תוכל למקם את עצמך גבוה יותר בתור להורדה ותוכל להוריד יותר מהר.

בהצלחה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא יודע מה אני עושה לא נכון... אני פשוט לא מצליח להתחבר!!!

סימנתי את כל ה"כוביות" בהגדרות השרתים, כמו שאמרת, בני אבל אני עדיין לא מצליח להתחבר.

ניסיתי להוריד רשימות שרתים (met.) אבל התוכנה כל הזמן אומרת שהיא לא הצליחה להוריד את הרשימה.

בכל פעם שאני לוחץ על חיבור השורות ב - LOG מתחילות לרוץ בטירוף, אבל אין שום חיבור.

מישהו יכול להגיד לי מה אני עושה לא נכון???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב נו... טעות שלי - לא הגדרתי נכון את הפיירוול והתוכנה לא יכלה ליצור קשר.

יש לי עוד כמה שאלות:

אם נגיד אני עושה חיפוש לקובץ ולא מוצא אותו זה אומר שהוא לא קיים בכלל או לא קיים על הסרבר שעליו אני נמצא?

יותר נכון, איך הכי טוב לבצע חיפוש (מה לסמן ב - METHOD)?

איך אני רואה את ה"דרוג" שלי?

ועוד משהו, אני מבין שרק אחרי שאני מחלק קבצים לאחרים אנ ייכול להוריד יותר מהר, אבל יש קובץ שיש אותו ליותר מ - 250 משתמשים, אני משתף המון קבצים, והרבה אנשים מורידים ממני - ועדיין אני לא מצליח להוריד את הקובץ ואנ ינמצא כבר הרבה זמן בהמתנה.

האם זה טבעי?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הי תומר..

בנוגע לחיפוש, אז כמו שאמרת אם תבצע חיפוש אתה תקבל תוצאות רק מהשרת שאליו אתה מחובר. לכן אם תסמן בV את האפשרות global search החיפוש יקח יותר זמן והוא יתבצע בכל השרתים של אימיול (שמן הסתם מקושרים בינהם אחד אל השני).

אבל חשוב לדעת שגם אם החיפוש ימצא קובץ מספר קטן של פעמים לעיתים כשתתחיל להוריד אותו תגלה שיש אותו להרבה יותר אנשים מאשר קיבלת בתוצאת החיפוש (אני לא סגור על זה אבל אני חושב שהחיפוש נותן תוצאות של אנשים שיש להם את כל הקובץ במלואו, כשבפועל כשתתחיל להוריד אותו תוכל להוריד חלקים ממנו גם ממי שעדיין מוריד את הקובץ ויש לו רק חלק ממנו)

ובכלל טיפ לחיפוש הכי טוב זה להשתמש באתרים שנועדו לייעל את החיפוש ברשת החמור והם בכלל האתרים שמפיצים קבצים בשיתוף ברשת, המפורסמים שבינהם הינם: www.sharereactor.com, www.filedonkey.com.

בנוגע לדרוג תוכל למצוא אותו בחלון הLOG שבו אתה מתחבר לשרת. לאחר כל התחברות תראה שורה שנראית כזאת:

New clientid is ואז הדירוג שלך, אבל זה לא יגיד לך הרבה המספר הזה לכן פשוט יותר להסתכל על כמות הגגות ששיתפת בחלון הסטטיסטיקה של אימיול בו מופיע בסוגרים תחת "uploaded data" כמות השיתוף הכוללת שלך. כמות גדולה משמעה דירוג יותר גבוה ופחות זמן המתנה.

ובנוגע לשאלה האחרונה שלך התשובה היא כן, זה טבעי. אתה גם יכול לראות את המיקום שלך בתור ולראות מתי בערך תתחיל ההורדה בפועל, עם הזמן העדיפות שלך להכנס למיקום יותר גבוה בתור תגדל ואז תוכל להוריד קבצים עם יותר מ200 מקורות במהירות די גבוהה. רק שתבין שלי יש רמת דירוג גבוהה, ובכל זאת כאשר אני מוריד קבצים עם פחות מ100 מקורות אני לפעמים צריך להמתין כמה שעות עד שאני מתחיל להוריד אותם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...