לא מצליח להחליט בין כמה מארזים תקציב800שקל - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לא מצליח להחליט בין כמה מארזים תקציב800שקל

zombie

Recommended Posts

יש את ה Gigabyte Aurora 570 אבל בtms בחור שם אמר לי שיש לו אותו והוא מצויין רק שהמאוררים שלו לא טובים וצריך להחליף אותם...

אז חשבתי לכחת אותו ליקנות 3 מאוררים להתקין אותם בימקום אלה של הארורה לכחת את אלה של הארורה ולשים אותם בתוך המארז מאותו מערך כמו של אימורטליתי(2 אחריי הכלוב של הדיסקים אחד בתיקרה)מה אתם אומרים?ואני צריך המלצה למאוררים רצוי עם לדיםהינה הקישור רדו ובעמוד השני התמונה של המחשב(http://hwzone.co.il/community/index.php?topic=294091.10)

חשבתי על ה 900 ולהתקין לו פילטרים...

וחשבתי על היוריקה...העניין הוא פשוט מכוער...ורק 2 מאוררים אין מצב שהוא מספיק קר!

ויש אפשרות להתקין לו איזה חלון ומאורר צד או משו?

מה אתם ממליצים בסביבת המחירים?אני רוצה מארז שקט מקורר ויפה

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אומר לך לגבי המראה של היוריקה..

אבל הוא עדיף מכל בחינה על ה-570 ותאמין לי שהוא הרבה יותר קריר עם "רק" שני מאוררים. ואין אפשרות להוסיף לו חלון,אבל יש לו לא קטנה בצד.

אם ממש לא אהבת אותו אז קח את ה-570 וכשיתפנו לך תוסיף 100 ש"ח למאוררים.

אפשר גם לקחת אנטק 900 ולהוסיף פילטרים,זו בהחלט אפשרות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לי יש מארז שהגיע ללא פילטרים (פרטים במפרט), גזרתי סקוטש ברייט למידה וזה מתפקד נהדר. גם מונע אבק, גם מאפשר זרימה טובה של אוויר וגם עמיד. האנטק 900 עדיף לדעתי כי הוא מגיע עם 4 מאווררים טובים שאין צורך לשנות ועם אפשרות לשלוט במהירות שלהם. בסך הכל צריך שני פילטרים שזה דקה עבודה או מחיר נמוך לעומת מאוורר שצריך להוסיף/לשנות במארז אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האנטק 900 מקרר מספיק טוב? והאם כדאי להוסיף לו עוד מאורר על הרשת בצד?

ואחד באמצע כחו בחשבון שאני ישם שם 8800gtx אז יש מקום באמצע (אחריי הכלוב של ההארד דיסק) למאוורר?והאם אני יכול לשים פילטר על החלון בצד?(פילטר של tt)וגם אני שם צורב חיצוני כך שאפשר אולי להוסיף עוד מאורר מקדימה בחזית?(כדאי לעשות את כל זה?)ואיך לגבי סידור חוטים במארז הזה?

חוץ מזה על איזה מאורר אתם ממליצים לשים שם אם אני מוסיף?(חשבתי על התריקול ביגלל שכל המאוררים במארז תריקול אז זה יתאים)

תודה מראש

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מתי תבינו שלא כמות המאוררים היא זו שמנה במארזים ברמה גבוה?

P180 עם המון מאוררים ועדיין לפי סקירות שנשו ה-P150 הקטן יותר קריר ממנו. שלא נדבר על כך שלדעתי אפילו 6A19 יותר קריר ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...