הלך הצורב? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הלך הצורב?

DJO

Recommended Posts

יש לי צורב Smart & Friendly 24x4x4 שמשרת אותי נאמנה כבר כמה שנים.

הצורב סירב לצרוב לי עכשיו וניסיתי גם להכניס דיסק סתם וגם אותו הוא לא הצליח לקרוא. חוץ מזה הצורב נראה בסדר גמור הוא מזוהה בביוס ובמחשב שלי יש לו אורות תקינים ושאני מכניס דיסק נשמע שהוא מסתובב והכל.

פתרונים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כל הכבוד!!! אני מיתפלה שהצורב הזה מחזיק מעמד כל כך הרבע זמן, אני חושב שהגיה הזמן ליקנות חדש כי באמת נידמה לי שהצורב של מת מזיקנה.

שטיות!

לי יש X12 שעושה את העבודה.

ואם אתה רוצה לקנות צורב חדש המחירים ממש זולים

המלצה

Liteon X48

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מפתיע אותי שהצורב שלך לא מת

הצורב הראשון שלי היה כמו זה ששלך והוא מת אחרי שנה

לחבר שלי היה 4x2x24 SCSI והוא מת אחרי שנתיים

בהתחלה הוא לא צרב DAO טוב, אחר כך בX4

מאוחר יותר הוא לא קרא את הדיסקים שהוא צרב ואחרי זה מת

וזה היה בדיוק חודש אחרי שנגמרה האחריות בת השנה

ושלא נדבר שS&F פשטו רגל באותו זמן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נחמד לשמוע שהבעיה נפתרה, אך להבא רצוי להשתמש בפחית עם אוויר דחוס במקום דיסק ניקוי עם מברשת המודבקת לחלקו התחתון.

פשוט לפתוח את הכונן ולתת כמה נשיפות אל תוך הכונן, רק חשוב לשים לב שזווית ההתזה לא חדה מדי, אלא ישרה... אחרת נוזל יושפרץ במקום אוויר, מה שעלול לפגוע במעגלים האלקטרוניים של הכונן.

כבר קרה לא מעט פעמים שהמברשת פשוט נתלשה מהדיסק במהלך פעולת הניקוי ונתקעה בתוך הצורב/סידירום וגרמה ללא מעט נזקים, בין אם מדובר בתקיעת הסרבו, המנוע שפותח וסוגר את ה Tray וכו'...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב שמחתי מוקדם מידי.

הצורב לא צורב.

הוא קורא דיסקים בסדר אבל לא צורב.

נרו אומר שאין מספיק מקום בדיסק לא חשוב כמה שירים יש בו או באיזה שיטה אני מנסה לצרוב.

שאני עם הדיסק הריק בפנים (ניסיתי כמה שונים זה לא הדיסק) ולוחץ באקספלורר זה מה שאני מקבל:

http://www.dmstudios.us/djo/dump/error.jpg

בכל מקרה, ניסיתי להתקין ASPI חדש ואני יכול לנסות לצרוב עם תוכנה אחרת אבל אני דיי בטוח שזה לא קשור.

אולי צריך ניקיון יותר יסודי של העין?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לך

היה ניסיו איתו

הצורב עשה את שלו

(הוא בטח כבר צרב יותר מ500 דיסקים)

תחליף זה גרושים יחסים ל1100 ששילמתי על ה S&F לפני 4 שנים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כן סביר שהוא צרב כמה מאות דיסקים :)

אבל למה לומר נואש וסתם להוציא 300 שקל, לפני איזה שנה הייתה לי איתו בעיה הוא כאילו שבק חיים הבאתי אותו לחבר מטורף שלי הוא פתח אותו ראה שההי מעגל חשמלי שרוף הלחים אותו ועבד פיקס עד לפני כמה ימים 0_ם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...