שביתה מס' 249 של ארגון המורים בפתח - מה דעתכם? - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שביתה מס' 249 של ארגון המורים בפתח - מה דעתכם?

lev-27

Recommended Posts

מצד אחד בתור תלמיד זה טוב וכיף ואני שמח, מצד שני אני בכיתה ט' ככה שכבר כל יום חשוב כי עוברים חטיבה ומשבצים אותי במגמות ומסלולים ככה שעוד שנה הולך להרס

בתור תלמיד י"ב [תאמת לא נישאר לי הרבה מה לעשות השנה... אבל עדיין]

בכל זאת לא איכפת לי אני להידפק קצת כדי הדור העתיד יקבל חינוך נורמלי יותר

צריכים לעשות שביתה רצינית מאוד, ולקיים את מה שאמרו ולא ליברוח אחד שבוע שביתה

חבורה של פחדנים ארגון המורים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא מבין למה ההסתדרות הכללית לא מתערבת ומשביתה את כל המשק. צריך לתפוס את ראשי המדינה בביצים ולהסביר להם שאם הם ימשיכו להרוס בשיטתיות את החינוך התוצאות יהיו הרות אסון (ורואים את ההתדרדרות הזאת בשנים האחרונות).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שזו השביתה הכי מיותרת ורן ארז רק הוכיח שהוא פוליטיקאי קטן וזול.

אין אחד שלא מסכים שמשכורת המורים היום היא בעיה שצריך לפתור אותה, אפילו משרד האוצר.

יולי תמיר ומנכ"ל המשרד לשעבר והמנכלית החדשה הציעו רפורמה, האוצר שם דרישה לעשות את זה בשלבים ולהתחיל עם פיילוט בכמה רשויות ולא הכל ביחד.

מדברים על לעלות את השכר של מורה מתחיל פי 2 ושל מורה ותיק פי כמה וכמה. רפורמה אמיתית.

הסתדרות המורים הסכימה, אמצע שנה שעברה עזבה את המאבק והתחילה לשתף פעולה עם הפיילוט.

הבריון הזה ארז, בחר בדרך הלא נכונה, ומה שנוצר זה שכל הכסף שהיקצו לפיילוט, הולך למורים של ההסתדרות, והוא רק "דפק" את המורים שלו.

אין פה פתרון קסמים. אי אפשר לעלות לכל המורים בישראל את המשכורת ב-10,000 שקל בחודש במכה אחת. זה הכיוון, אבל האוצר דורש לעשות אותו בשלבים.

השביתה הזו לא תמצא את הכסף הזה, לא מדברים פה על עשרות מליונים, מדברים על עשרות מיליארדים.

הוא פשוט פרחח.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש פה שני דברים לעשות... או שמסיימים עם זה והמורים מקבלים את דרישות הממשלה.... או המורים עשים סופר שביתה (חודש לפחות ואפילו יותר כי רק על יי פגיעה במשק הממשלה שלנו תבין... שביתה של יום-יומיים או אפילו שבוע לא משפיע על ממלה בצורה משמעותית אלא רק פוגעת בתלמידים..) ובכך הם משיגים את דברם... אי מתאר לעצמי שתיהיה שביתה של איה שבוע ואז יהיה עליהם לחץ צום וה שוביתקפלו ואז שוב הם רק הזיקו לנו,לעצמם ובממשלה אף אחד לא הרגיש זאת..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרפורמה הזו היא בדיחה.

אני לא רוצה להכנס לפרטים אבל צריך להיות יו"ר שיכור כדי לחתום עליה.

רוב מורי הארגון מלמדים בבתי הספר העל יסודיים,להבדיל ממורי ההסתדרות..אלו שיטות עבודה אחרות לגמרי.

כול הכבוד למורים-למרות שאני את הבית ספר שלי סיימתי,המצב כאן פשוט זוועה.

להשבית את המדינה הזאת כבר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

במדינה שלנו רק מי שעושה בלאגן מצליח. זה התחיל ממש מזמן עם עובדי חברת חשמל ותראו את המשכורות שלהם היום...

הורים שלי פנסיונרים. לפני בערך 25 שנה, אבי (אח בקופת חולים) היה מרויח יותר מאימי (גננת). במשך השנים היו המון שביתות מורים ומעט שביתות בקופות החולים. כך, שבמשך השנים שכרה של אימי השתווה לזה של אבי עד שעבר אותו. היום היא מרוויחה בערך 1000 ש"ח יותר ממנו

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

המורים של ההסתדרות לא מרוויחים יותר הם מרוויחים בסה"כ 25 אחוז יותר אבל הם עובדים גם הרבה יותר שעות והשכר לכל שעת עבודה ירד בעקבות מה שהובטח להם

ומורה אמרה לנו את זה היום :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רוב המורים בבי"ס שלי הם מהאירגון, כולם אומרים שהם מתנגדים לשביתה והיו שמחים להסדר זהה לזה שההסתדרות חתמה עליו.

אני חושב שזה אומר משהו על השביתה הזאת ועל יו"ר האירגון.(למה אין אייקון של בוז?)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אז הם מדברים שטויות או שהם אומרים את זה מסיבה אחרת לגמרי - ה"רמה" של המורה נקבעת לפי ציוני הבגרויות של הכיתה שלו. שביתה - פחות זמן ללמד - סיכוי גבוה לחוסר הצלחה בבגרות באופן יחסי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...