רוצה לחבר סוני 2 למסך 2007wfp של dell, פרטים בפנים: - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

רוצה לחבר סוני 2 למסך 2007wfp של dell, פרטים בפנים:

dd7

Recommended Posts

יש לי 2 ואני מעוניין לחבר אותו למסך, 2007wfp האם זה אפשרי? נגיד שכן, יש לי המון כבלים אין לי מושג מהם יכול להיות שיש לי את הכבל שמתאם בינהם אז אם אפשר תמונה או קישור לכבל שמתאם, עוד משו, האם יש אפשרות לחבר אותו למחשב כאילו לכרטיס מסך?

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 2 ואני מעוניין לחבר אותו למסך, 2007wfp האם זה אפשרי?

כן.

נגיד שכן, יש לי המון כבלים אין לי מושג מהם יכול להיות שיש לי את הכבל שמתאם בינהם אז אם אפשר תמונה או קישור לכבל שמתאם, עוד משו

אני מניח שלפלייסטיישן יש יציאת RCA (בננה). למסך יש כניסת בננה, אז זה יעבוד. אם יש SVIDEO, המסך תומך גם בזה.

האם יש אפשרות לחבר אותו למחשב כאילו לכרטיס מסך?

את הפלייסטיישן? מה זה ייתן לך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שלפלייסטיישן יש יציאת RCA (בננה). למסך יש כניסת בננה, אז זה יעבוד. אם יש SVIDEO, המסך תומך גם בזה.

למסך יש כניסת בננת אחת, לסוני יש 3 בננות מה אני מחבר רק אחד?

רגע אתה יכול לתת לי קישור של הכבל שמתאם בינהם שאני יבין במה מדובר, אגב למסך יש SVIDEO איך אני מחבר אותו לסוני?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב הבנתי, ורמקולים אני יכול לחבר לסוני או למסך? אם כן איך?

ומה לגבי מ ששאלתי,

אתה יכול לתת לי קישור של הכבל שמתאם בינהם שאני יבין במה מדובר, אגב למסך יש SVIDEO איך אני מחבר אותו לסוני?
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה צריך לחבר את הרמקולים ל-PS2, אם מדובר ברמקולים של מחשב אז אפשר למצוא מתאם ל-RCA (אדום ולבן).

ולגבי ה-S-Video אני לא מבין את השאלה, או שיש לך כבל מה-PS2 שמוציא S-Video או שאין לך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...