איך אני הופך את ה 6a19 שלי לכמה שיותר שקט? - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך אני הופך את ה 6a19 שלי לכמה שיותר שקט?

Jules Winnfield

Recommended Posts

מקור הבעייה הוא המאוורר של הספק. במארז שלי 3 מאווררים מתוצרת glatialtech, שני מאווררים של 120MM ואחד 80MM עבור המעבד, ועדיין המארז מרעיש.

לפיכך, החלפת מאווררים לא תנמיך את עוצמת הרעש.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא לא ממש רועש אבל הוא נמצא בחדר ואני לא יכול לישון איתו.

אז ככה,

מה אני יכול לעשות כדי להפוך אותו למארז אנטק ;)

תודה.

גם לי היה אותו והמאווררים שיש איתו הם באמת יחסית שקטים אז אם אתה רוצה להפוך אותו למארז של אנטק נראה לי הפיתרון היחיד הוא להוסיף כמה מאות שקלים...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקור הרעש יכול להיות מאוורר הסטוק של המעבד, המאוורר של ה 7600GT, המאוורר של הספק, המאוורר השני שלך (יש לך גלאשיאל אחד). אתה חייב לפתוח את המארז, לזהות איזה מהמאווררים עושה רעש ואז תחזור לפה וימצאו לך פתרון.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מקור הרעש יכול להיות מאוורר הסטוק של המעבד, המאוורר של ה 7600GT, המאוורר של הספק, המאוורר השני שלך (יש לך גלאשיאל אחד). אתה חייב לפתוח את המארז, לזהות איזה מהמאווררים עושה רעש ואז תחזור לפה וימצאו לך פתרון.

הבנתי,

תודה לכולם על התגובות

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הקיט לא ישקיט במידה משמעותית, אם לא תצייד את המארז הספציפי במאווררי 120 מ"מ בעלי פעולה חלקה נטולת ויברציות. דוגמה למאווררים כאלו הם GT1225HBDL-1 Hydrodynamic Bearing של GlacialTech. למרות נתוני רעש מוצהרים זהים בפועל הם יותר שקטים מ- GT12025BDLA1 2-Ball Bearing של אותה חברה.

זה עדיין לא מספיק. גם צריך לצייד את המארז בספק כח חרישי ונטול ויברציות לדוגמה Corsair HX520 ובאחד הדיסקים הקשיחים שנמצאו ב-SPCR כשקטים, למשל הסמסונג מסידרת SpinPoint וכיו"ב. נוסף על כך יש צורך לבחור במאוורר שקט למעבד כדוגמת ה-BigTyphoon וכו'.

לא תקבל בכל מקרה אותה רמת שקט כמו שמשיגים עם האנטק P150 או P180 , אבל יחסית לרמת הרעש שבאה מהמאווררים המקוריים יש הפחתה משמעותית במפלס הרעש.

אני לא התקנתי קיט השתקה או מאוורר שקט במיוחד למעבד של , כי עדיין המארז עדיין לא מרעיש גם עם קירור סטוק של תוך ניצול Cool'n'Quiet , שמפחית את מהירות הסל"ד של המאוורר ל-1000 סל"ד במצב מנוחה סל"ד זהה וקבוע מתקבל גם בכל המאווררים של המארז (בספק כח המאוורר פועל תמיד ב-850 סל"ד).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...