שוחררה גירסה 2.51 ל Cowon D2 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

שוחררה גירסה 2.51 ל Cowon D2

ALÞHA

Recommended Posts

- Support Scientific Calculator feature to edit formula

- Support Audible feature

- Support to control the speed of movie playback

- Fixed the error to start playing track number 1 when changing shuffle mode

- Fixed the error to change removable disk driver

- Added to display 24 hours format

- Added to set '120 Min' for Sleep

http://www.cowonglobal.com/download/Firmware/cowonD2/D2_2.51.zip

http://www.cowonglobal.com/zeroboard/zboard.php?id=C08&page=1&sn1=&divpage=1&bmenu=download&category=21&sn=off&ss=on&sc=on&select_arrange=headnum&bmenu=download&desc=asc&no=281&bmenu=download

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

סוף סוף יצא העדכון

אני אתקין אותו היום בערב כשאני אחזור מהסידורים

התוספות מענינות אבל לא רציניות... את המחשבון כבר יש לי ב2.50 (גרסאת פלאש) ה24 שעות די נוח

אני חייבת לקבל הסבר מפורט למה כל כך הרבה אנשים אוהבים את המכשיר הזה מה יש בו שאתם כל כך אוהבים?

:hi:

גלית,

למען השם תמצאי מישהו עם D2 שגר לידך ושיהיה מוכן לתת לך להשתמש בו כמה דקות

המכשיר מעולה

בניה - איכותית, מרגיש יציב (בניגוד לנגנים בשקל תשעים)

מסך מגע - מסך מעולה וחד (אז מה עם הוא מגע ואת חושבת שהוא ימות מהר בגלל זה) שלמרות שהוא קטן הוא נוח להפליא

SD/SDHC - אפשר להרחיב אותו בעזרת כרטיסי SD/SDHC שהם זולים ולקבל יותר נפח ונידות מנגן רגיל

סוללה - זה COWON.... הם מתהדרים בנגנים עם הסוללות הכי חזקות שיש, החל מX5L שנתן 35 שעות, D2 שנותן 52 שעות ועכשיוiAudio 7 שנותן 60

מגבר פנימי - הדבר הזה החזיק לי HD605... העובדה הזאת אומרת הכל, זה מקצועיות שלא כל דבר מריץ שלא לדבר על נגנים ניידים

איכות קול - לא יודע מה אומרים חלק מהאנשים, הרוב הגדול של האנשים אומר שהאיכות מעולה ואני מסכים איתם

גודל - הדבר הזה בגודל של כרטיס אשראי (כרטיס עבה אבל עדיין)

המכשיר מעולה ביחס לכל מכשיר אחר שראיתי (למרות שאני עדיין מת להשיג את הA3 אבל זה לא הנושא פה)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קטע משעשע...

לא מומלץ לנסות לבצע חישוב עצרת (!n) עם המחשבון המדעי לאחר עדכון הקושחה, הדבר די תוקע את הנגן למשך כמה שניות טובות (כך שאפילו לא ניתן לכבות אותו) ובסופו של תהליך הוא נכבה בפתאומיות (קורס - כל הגדרה שבוצעה בנגן לפני החישוב לא נשמרה, כמו-כן גם המיקום שלך בשיר שהתנגן באותו זמן). 8)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...