המלצה למדפסת הזרקת דיו בתקציב של עד כ-800 ש"ח - ציוד הקפי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

המלצה למדפסת הזרקת דיו בתקציב של עד כ-800 ש"ח

3d7

Recommended Posts

שלום! :hi:

יש לי מדפסת לייזר LaserJet 1020 חדשה יחסית שמשמשת להדפסות בשחור-לבן.

יש לי גם הזרקת דיו Epson Stylus C84 בת כ-5 שנים שהפסיקה לעבוד היום.

אני רוצה להחליף את ה-Epson במדפסת הזרקת דיו חדשה שאמורה להדפיס טקטט צבעוני, טקסט עם , ותמונות איכותיות. אני לא ממש מעוניין במדפסת שמדפיסה על דפי צילום (10X15), כי זה יוצא די יקר. הדפסה של תמונה בודדת ממצלמה דיגיטלית בחנות צילום עולה שקל אחד ל-10X15 ושני שקלים ל-15X20.

בעיקרון, אני מעדיף מדפסת של .

אני מתלבט בין שלושה דגמים:

HP Officejet Pro K5400 http://www.lamir.co.il/product.asp?product=13494

HP Officejet Pro K550 http://www.goldtop.co.il/show_details.asp?prod_id=15871

CANON PIXMA IP4300 http://www.lamir.co.il/product.asp?product=11712

מישהו מכיר את הדגמים האלה?

לא ממש ברור לי מה ההבדל בין ה-5400 ל-550.

מישהו יודע האם לקנון יש הזנה קדמית?

אשמח לקבל המלצות גם לדגמים אחרים עדיפים.

אני מעוניין במדפסת איכותית שתחזיק מעמד הרבה שנים בעומס עבודה קל-בינוני, שתדפיס איכותיות על דף רגיל (אני משתמש בנייר זוהר Business), שתהיה חסכונית בדיו, שיהיו לה מחסניות דיו גדולות, ושניתן יהיה להשיג עבורה מחסניות דיו חלופיות בכל מקום ובמחיר זול.

לגבי מחיר של מחסניות דיו, עבור האפסון שלי מחסנית שחורה חלופית עלתה 20 ש"ח, ומחסנית צבעונית עלתה 30 ש"ח בלבד.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה בטוח שזו אותה מדפסת? לפי התמונות, מדובר בעיצוב שונה למדי.

אתה יודע אם לקנון יש הזנה קדמית?

לקנון יש בנוסף לארבעה ראשי דיו, ראש נוסף שמיועד לצילומים, והוא זול יותר בכ-200 ש"ח מה-.

אני די מתלבט בין ה-5400 של ל-4300 של Canon.

שווה לקנות להדפסת 10X15? זה יוצא יותר יקר מחנות צילום, לא (דפים + צבע)?

טוב, אני אבדוק כמה עולה דיו.

נ.ב.

בדיוק קניתי מחסניות דיו חדשות לאפסון, ואיך שאני בא להחליף מחסנית דיו שחורה, הוא שובק חיים (נדלק, אבל לא מגיב. אפילו לא נכבה). מבאס...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לה הזנה דפים למטה אבל לא לכמות גדולה זה יותר לתמונות ההזנה הראשית היא למעלה.

הבחירה בין שתיהם צריכה להיעשות ע"פ כמות הדפסות חודשית.

זה לא משנה אם הראש דיו זול יותר זה משנה לכמה הוא מספיק,לא סתם יש הפרש של 200 שקל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קניתי את ה-Canon iP4300. :yelclap:

השיקול שלי הוא כזה:

1. להדפסות שחור-לבן יש לי מדפסת , כך שהמדפסת הזרקת-דיו מיועדת בעיקר להדפסת וטקסט צבעוני עם בעומס עבודה קל-בינוני.

2. המדפסת של מיועדת לעומס עבודה כבד, בעוד שלמדפסת של Canon יש איכות הדפסה יותר גבוהה.

3. בדקתי מה המחיר של מחסניות דיו למדפסות האלה. לדגם הספיציפי הזה של אין ראשי דיו חלופיים, רק מקוריים. ראש דיו שחור מקורי (40ml) עולה 215 ש"ח, וכל אחד מראשי הדיו הצבעוניים עולה 150 ש"ח - סה"כ 665 ש"ח לסט. לעומת זאת, ל-Canon יש שני ראשי דיו שחורים חלופיים שכל אחד מהם עולה 25 ש"ח, וכל אחד משלושת ראשי הדיו הצבעוניים עולה 35 ש"ח - סה"כ 155 ש"ח לסט (400 ש"ח לסט מקורי). אמנם ראשי הדיו של Canon יותר קטנים (17ml), אבל מה שהכריע את הכף זה העובדה שלדגם של אין ראשי דיו חלופיים (משהו שקשור לשבב של ראשי הדיו).

4. ה-Canon 4300 היתה במלאי בחנות, וקניתי אותה במקום.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...