ביקורת על נגן IAUDIO -D2 - או...למה הנגן הזה ניתן במתנה לחברה - עמוד 3 - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ביקורת על נגן IAUDIO -D2 - או...למה הנגן הזה ניתן במתנה לחברה

gadits

Recommended Posts

פותח הדיון - קודם כל תשתמש באוזניות טובות יותר. אי אפשר בשום מצב לבדוק איכות סאונד ולהשוות עם כאלה. כל ההשוואה שעשית בנוגע לסאונד עם הD2 והH10 לא שווה כלום.

תגיד זה אתה ששאלת פה לא מזמן איזה נגן נותן סאונד טוב יותר הD2 או הH10 ?

זה לא משהו חדש שהH10 יותר איכותי אבל עדיין אתה לא יכול לעשות השוואה עם כאלה בשום מצב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 36
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פותח הדיון - קודם כל תשתמש באוזניות טובות יותר. אי אפשר בשום מצב לבדוק איכות סאונד ולהשוות עם כאלה. כל ההשוואה שעשית בנוגע לסאונד עם הD2 והH10 לא שווה כלום.

תגיד זה אתה ששאלת פה לא מזמן איזה נגן נותן טוב יותר הD2 או הH10 ?

זה לא משהו חדש שהH10 יותר איכותי אבל עדיין אתה לא יכול לעשות השוואה עם כאלה בשום מצב.

כן זה אני סחתיין על הזיכרון :xyxthumbs::yelclap:

ואני גם יגיד לך למה שאלתי אז איזה נגן יותר איכותי.

את הH10 רכשתי לפני שנתיים וחצי בדיוק בהשקה בארץ ואז הוא עלה לי 1700 ש"ח!!!

זה היה נגן הMP הראשון שלי אז לא היה לי למה להשוות אותו מבחינת ובאופן כללי הייתי מרוצה ממנו עד השמיים מבחינת הסאונד

(חוץ מהאיטיות הבלתי נסבלת שלו במעבר בין שיר לשיר) עד שרכשתי במתנה H10 נוסף ליום ההולדת של החברה שלי לפני כשני וחצי ואז זה עלה לי 1200 ש"ח. היא גם היתה מרוצה מהנגן חוץ מזה שהיא כל הזמן התלוננה על עצמת השמע שלו שהיתה נמוכה מידי לטעמה.

אבל לפני חודש הH10 שקניתי לה נהרס (לא המכשיר עצמו אלא רק יציאת האזניות -בעייה נפוצה) והחלטתי שלא שווה לתקן אלא פשוט לתת לה במתנה את הH10 שלי ולרכוש לעצמי נגן MP חדש

חרשתי את הרשת בביקורות כנ"ל גם בפורום זה כי היתה לי התלבטות בין הMEIZU M6 לCOWON D2 ומרוב ביקורות מצויינות פשוט הלכתי ורכשתי בBUG (מקבלים שם תלושים של רב-תו אז היה לי כדאי) את הD2.

בימים הראשונים הייתי פשוט מוקסם מעצמת השמע שלו לעומת הH10 ונהנתי עד מאוד כשאני רוכב במחשבותי על גלי הביקורות האהודות שקראתי עליו וחשבתי שרכשתי את אחד הנגנים הטובים ביותר מבחינת עצמת סאונד

הכל היה טוב עד שהחלטתי פשוט לשמוע את אותו שיר HAVE ACIGAR של פינק פלויד בשני הנגנים

מה אגיד ומה אומר.

האכזבה הרבה שהיתה לי היתה פשוט עצומה...פשוט לא האמנתי למשמע אזניי ..איך יכול להיות שהH10 החבוט והישן שלי שנקנה לפני שנתיים וחצי פשוט מביס ללא עוררין באיכות הסאונד לעומת הD2 המשוכלל

אני ישבתי פשוט שעות על גבי שעות בניסיון למשחק באקולייזרים ובאפקטים ..ניסיתי גם ללא אפקטים בכלל להשוות בינהם

ובכל פעם הסאונד בH10 היה הרבה יותר חי!!!

ושוב לאלה שאומרים שהשוותי עם אזניות לא איכותיות (למרות שניסיתי גם באזניות איכותיות ביותר של שהשאלתי מחבר לא זוכר את הדגם) שזה לא רציני כי אלה אזניות לא איכותיות. עדיין השתמשתי בשני הנגנים באותם אזניות בדיוק

אז אם הH10 נשמע איכותי עם אזניות חרטה לעומת הD2 עם אותן אזניות חרטה בדיוק. אני לא רוצה לחשוב אפילו איך יישמע ההבדל בינהם באזניות איכותיות הרבה יותר!

אז את הדיון הקודם על ההשוואה בינהם פתחתי כדי לנסות ולהרגיע את עצמי ולשמוע חוות דעת של אחרים לגבי ההבדלים בין הH10 לגD2 כדי לדעת שאכן הH10 איכותי יותר וזה לא רק בעיית שמיעה אצלי(חשבתי שאני סובל מחירשות זמנית מרוב השעות שערכתי את ההשוואה בינהם)

ושוב אני כל כך מבועס מהסאונד העמום שיש לD2 בכל אזנייה שבה ניסיתי אותו כי מאוד אהבתי את כל שאר התכונות המדהימות שלו..אבל מה לעשות שמדובר קודם כל בנגן מוסיקה ולכן את התכונה החשובה ביותר מבחינתי פשוט אין לו.....והלוואי הלוואי והייתי יכול להשתיל את איכות השמע של הH10 בD2

@@אז בסופו של דבר אני נשארתי עם הH10 הישן ואת הD2 נתתי במתנה לחברה@@

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

gadits, הסאונד בD2 הוא טוב מאוד ונחשב ברמות הגבוהות יותר של הנגנים אבל הH10 נותן סאונד טוב יותר. אם תשמע בD2 עם של שור אתה לא תרצה להפסיק לשמוע לא משנה איזה. כמובן שגם בH10 זה ככה ואפילו יותר טוב.

אין קשר לאיזה נגן יותר חדש או יותר משוכלל.

יש הרבה דוגמאות כאלה. למשל בH300. עד היום, מלבד הZVM שנותן באותו רמה בערך, לא שמעתי בשום נגן שהוא יותר איכותי ממנו.

היתרון של הD2 זה שהוא תומך בflac, ogg, wav. מה שאין לH10.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שנים מאוחר יותר...

מצחיק שאני מקפיץ דיונים מלפני שנתיים אך נתקלתי בדיון הזה במהלך חיפוש באינטרנט על ה D2

אני מחזיק כרגע H10 שיש לי יותר משנתיים ובא לי לשדרג אותו. האיכות של הסאונד באמת מעולה.

האם מישהו נוסף ערך השוואה בין ה H10 ל D2 ? האם מבחינת הסאונד אלך אחורה כשאעבור ל D2 ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...