ידע כללי באיזה סטפינג לקנות את המעבד? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ידע כללי באיזה סטפינג לקנות את המעבד?

ndav

Recommended Posts

כרגע יש לי את הJICUB אני דיי מרוצה ממנו חוץ מהעובדה שצריך הרבה יותר מתח בשביל שיהיה יציב בOC.

עוד כמה ימים אני מקבל את הJIUHB אבל אני רוצה לדעת מה ההבדל בין שניי אלו מישהו יכול להסביר?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כרגע יש לי את הJICUB אני דיי מרוצה ממנו חוץ מהעובדה שצריך הרבה יותר מתח בשביל שיהיה יציב בOC.

עוד כמה ימים אני מקבל את הJIUHB אבל אני רוצה לדעת מה ההבדל בין שניי אלו מישהו יכול להסביר?

אולי תוכל להשוות ביניהם ולפרסם תוצאות ?

זה יהיה רעיון נחמד ויתן לנו מושג איזה מהם יותר טוב היות ושניהם מומלצים וכמעט לאף אחד אין מושג מי מהם יותר טוב....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לכולם יש מושג ש JIUHB יותר טוב מהסיבה הפשוטה שציינתי מקודם שהוא צרוך פחות מתח.

ב JIUCB אני בשביל לעבוד במכפלה נגיד 12.5 ו באס 167 צריץ מתח של 1.8 וב JIUHB המתח DEFAULT עובד פיצוץ אפילו בספק GENERIC.

בגלל זה אני כל כך רוצה להחליף ככה הוא גם פחות יתחמם, מה שכן אני רוצה לדעת מה ההבדל בין שתי הסטפינגים של ה JIUHB

JIUHB0302 WMPW

JIUHB0302 XMPW

בשביל שאני יבחר את הכי טוב שבינהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אמממ...יש לי שאלה...מישהו יכול להגיד לי מה הסטיפינג הכי טוב לAXP 1800 0.13 כי אני כרגע מתכנן לקנות אותו

או שאולי בכלל עדיף לי לרדת ברמה ולקנות AXP 1700 0.13

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

JIUCB הוא מעבד מצוין אבל אצתי בלוח אפשר רק 1.7V MAX אז אצלי אין סיכוי שהJIUCB היה ב2094MHZ אבל יש לי JIUHB וב1.7V הוא ב2094MHZ יציב כמו סלע.

AXP1800 JIUHB ו AXP1700 JIUHB זה אותו המעבד פשות מכפלה שונה, אז למה לשלם יותר בשביל אותו דבר?

אבל כודם תבדה שהלוח שלך פותח מכפלה כי עם לא אז אדיף AXP1800

אל תחשוב שהלוח לא פותח כי רק לוחות מסוימים פותחים מכפלה, הלוח הדפוק שלי KT333 פותח מכפלה כמו גדול (מה שחשבתי שאין סיכוי)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...