למקרה ספציפי , מה עדיף DDR 400 או 333 ? - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

למקרה ספציפי , מה עדיף DDR 400 או 333 ?

NuXeR

Recommended Posts

כמובן שיש הבדל של בערך 200 ש"ח במחיר....

והתקציב שלי מאוד מאוד מוגבל......אבל אם זה משפיע כל כך הרבה אני ישיג עוד 200 שקל ולא "יבזבז" את השאר...

ככה :

AMD 1700+ 0.13m

Epox 8RDA+ NFORCE2

MB512 Winbond (או 2X256 , עוד שאלה מה עדיף - ומתוכנן OC כמה שיותר גדול כמובן!!!)

אז השאלות למעשה :

1)מה עדיף 1X512 ל-OC או 2X256 בשביל ה-DUAL ?

2)מה עדיך 333 או 400 ?

האם ה-400 ינוצל ?

ואל תגידו לי לחשוב על הבארטון כי דבר כזה לא בתכנון.......

תודה רבה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לקנותDDR 400 כי אם לא, הלך האוברקלוק...תראה יש לך לוח אם מעולה ומעבד מעולה, לאוברקלוק, אני חושב ששווה לך לשלם אקסטרה 200 שקל כדי שתוכל לעשות הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין מצב שאני עושה גם לזכרון ?

לקחתי WINBOD שזה הצ'פים של קוסאייר...ככה שהם אמורים להיות טובים ל-OC , אני לא מתכוון להשתמש בקירור מים (לפחות כרגע) ככה שה-OC לא יהיה מטורף......אני מניח שאני יגיע לבאס של באזור ה-200 שזה 400DDR.

בדיוק לזכרונות , אבל ללא OC!

עריכה : ובאותו ת'ראד....מה עדיף לי בכלליות בזכרון =

MHZ גבוה יותר או CAS נמוך יותר ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני הייתי ממליץ לך לקנותDDR 400 כי אם לא, הלך האוברקלוק...תראה יש לך לוח אם מעולה ומעבד מעולה, לאוברקלוק, אני חושב ששווה לך לשלם אקסטרה 200 שקל כדי שתוכל לעשות הרבה יותר טוב

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חח

תשים לב ממי אתה מקבל עצות..

קודם כל, וינבונד בכלל לא רעים באוברקלוקינג, שני סטיקים מן הסתם, כי זה דואל דידיאר :P

בקשר למהירות, רצוי כבר שתקח 3200 כי בקרוב יגיע הבארטון שירוץ על באס של 200 מגה"צ (ואני לא מדבר על אוברקלוקינג).

לעומת זאת, עם אתה ממש קצר בכסף, 2700 יהיה תחליף לא רע בכלל ואפשר להגיע איתו לביצועים מעולים גם כן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טכנולוגית הDualDDR המטופשת תציג לו תוספת של 2-3% ותהיה מאוד לא משמעותית (Rare peak of 8%). שני סטיקים יפחיתו מהפוטנציאל הגדול הטמון בסטיק בודד של . אני לא בדקתי מבחנים, אבל כדרך ההיגיון אני יודע ששני סטיקים לא יוסיפו המון ואחד יהיה טוב יותר לOC. אין לי שום דבר נגד Winbond, אלא שבשביל לזכות בבאסים הקרובים יותר ל250MHz ההמלצה היא Twinmos.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בגלל הערוץ הכפול אז גם ברטון עם באס של 400 מה"ז רק צריך שני ערוצים של DD200 בשביל להשביע אותו.

שני ערוצים של DDR333 זה מעל ומעבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ולמעשה גם אם אני קונה 400 אז (עזבו אותי מהבארטון עכשיו.....)

זה 200MHz (לא DDR) והמהירות OC שאני מקווה בשביל הלוח היא 200MHz.....

ככה שזה מצב ללא OC לזכרונות משום שאני יריץ אותם על יחס 1:1 עם הלוח.

מה שאני מקווה שאני אוכל לעבוד ב-CAS2, ודרך אגב עוד שאלה שלא נענתה.....עד כמה ה-CAS מועיל...וביחס ל-MHz...?

תודה!

עריכה :

עברתי על קצת ביקורות באינטרנט על זיכרונות שונים.....ראיתי GEIL נפלו קשות....ואצלי הם לא יובאו בחשבון.

בדקתי על Twinmos בעקבות ההמלצה...והם גם יצאו לא ממש טובים..........

מה שראיתי ש- יצאו די טוב.

אני עכשיו עובר על עוד ביקורות.....אני לא מבין למה אנשים פה אומרים ש-GEIL יותר טובים מ-WinBond.....

כנראה שסתם זורקים לאוויר...תקראו קצת לפני שאתם זורקים משהו....!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מניח שאם אני לוקח DDR400 אני יוכל לעבוד בתזמונים טובים יותר, ועל בערך 200MHz ואם אני יגיע יותר זה אומר OC לזכרונות גם .

אני טועה ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...