מה הדרך הכי מומלצת לגבות הארד דיסקים? - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מה הדרך הכי מומלצת לגבות הארד דיסקים?

Cranchh

Recommended Posts

בעקבות אירועים אחרונים , הגעתי למסקנה שאני חייב לגבות את הנתונים על המחשב שלי-

יש לי 2 מע' הפעלה על 2 HD נפרדים וHD אחד שהוא רק מידע תוכנות שירים ושטויות.

מה הדרך הכי מומלצת לגבות את כל המידע?

אני ראיתי לדוגמא בHP הנייד כדי לשחזר את המערכת מכניסים דיסק או 2 והוא פשוט עושה ממנו

BOOT ומשחזר את כל המערכת כולל פרטישנים התקנות והכל - בדיוק לתצורה בה מקבלים את המחשב מHP.

אני רוצה לעשות כזה גיבוי רק מהמערכת שמותקנת אצלי עכשיו...

תודה לכל העוזרים ???

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לגבות את התצורה של כל המערכת- כמו שכתבתי שיש על הדיסקים של שהם גם עושים את הפרטישנים וגם מתקינים את המערכת עם כל הדריברים והתוכנות שנמצאים על המערכת כמו ברגע שקיבלת את המחשב בפעם הראשונה...

שזה יגבה את כל ה3 HD כמו שהם נמצאים כרגע...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני רוצה לגבות את כל ה3 HD כמו שהם נימצאים בתצורתם עכשיו כולל החלוקה לפרטישנים והכל-

כמו בדיסק של ...

הוא גם חילק פרטישנים גם התקין מערכת ואת כל התוכנות שהיו כמו ברגע שקנית את המחשב...

אני רוצה ליצור כזה- רק שיתאים למערכת שלי ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם הבנתי נכון יש לך שתי בעיות - אך אתה מתייחס רק לאחת מהן שהיא הפחות בעייתית:

1) איך ליצור "מראה" מוחלטת של הדיסק שיחזור למצבו הקודם לאחר תקלה במידע המאוחסן - ללא צורך בהתקנות מחדש.

2) מה שלא הזכרת כאן והרבה יותר בעייתי לדעתי הוא גודל שלוש הדיסקים שלך (וציינת שאתה רוצה לגבות את כל התוכן בכל הדיסקים) - וכאן הבעייה שלך היא איך תגבה את כל הכמות האדירה הזאת , אם זה למשל 60 גיגה - אתה יכול לשכוח מדיסקים כי תצתרך קרוב ל 100 כאלה והרבה עבודה וזמן...

מקווה שהניסוח יעזור לך להסביר את מהות הבעיה שלך (ולהבין אותה) יותר טוב,

מה שכן כדאי שתציין איזה גודל כל הדיסקים שלך ואם אכן התכוונת לגיבוי מלא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי 60 גיגה

אבל עכשיו כשהמערכת רק הותקנה מחדש בעקבות טעות מצערת :'( יש רק איזה 20 גיגה בשימוש...

זאת אומרת:

longhorn~5GB

XP~7GB

Doc&prog ~7

tot 19GB

איך זה הולך??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

20 ג'יגה\ 700 מגה בדיסק....

לא אפשרי?? ועוד אפשר לכווץ...

בדיסקים שיש לי של הם סה"כ ג'יגה+ מאה מגה ויוצא מזה 2 ג'יגה...

בקיצור- 30 דיסקים כשזה לא מכווץ...

אין לי בעיה עם זה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר.. וחבל על הכסף..

תעשה כמוני, כונן נפרד (כונן, לא פרטישן) שבו נמצאים גיבויים של מה שאתה רוצה לגבות, ושזה פשוט ישב שם תמיד.

הכי טוב לדעתי... אני משתמש בכונן הקטן שלי (20ג'יגה) לצורכי גיבוי והוא הציל אותי לא מעט פעמים, במיוחד במצבים שלא יכלתי לבצע צריבה אבל העתקה בדוס יכלתי..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מיותר.. וחבל על הכסף..

תעשה כמוני, כונן נפרד (כונן, לא פרטישן) שבו נמצאים גיבויים של מה שאתה רוצה לגבות, ושזה פשוט ישב שם תמיד.

הכי טוב לדעתי... אני משתמש בכונן הקטן שלי (20ג'יגה) לצורכי גיבוי והוא הציל אותי לא מעט פעמים, במיוחד במצבים שלא יכלתי לבצע צריבה אבל העתקה בדוס יכלתי..

אין לי כסף לכונן כזה...

אני כבר הרבה זמן מחפש משהוא זול אבל אין משהוא - וחנויות לא מוכרות לי מתחת ל30 GB....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תלוי איזה הארדיסק, אבל בעיקרון זה נכון. אם נדבר על הWDC, אז ה20GB ב5400RPM זול יותר ב70שקל, אצל הדובים לפחות, מה-40GB. אבל, גרסאת ה7200RPM, בין אם 20 או 40GB, עולה בדיוק אותו דבר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...