האם יש תוכנה שבודקת תקינות של דיסקים צרובים ? - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם יש תוכנה שבודקת תקינות של דיסקים צרובים ?

nore0

Recommended Posts

לא יודע באיזו תוכנת צריבה אתה משתמש, אבל בנרו, יש לך אפשרות כשאתה צורב את הדיסק, לסמן בוי, VERIFY FILES AFTER BURNING או משהו כזה. ואז ברגע שזה מסיים לצרוב את הדיסק זה בודק את כל הקבצים שהם נצרבו כמו שצריך. אני מניח שיש את האפשרות הזאת כמעט בכל תוכנת צריבה, אבל אני לא יודע איפה זה נמצא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פשוט מיותר, אם אתה משתמש ב - nero burning rom בלשונית - burn תסמן את האפשרות - simulation אשר תיצור הדמיה של הצריבה לפני הצריבה עצמה. כך שאם אחד או יותר של הקבצים פגומים או יש בעייה בצריבתם, תקבל הודעה בהתאם ואז תשאל האם ברצונך להמשיך את הצריבה. כמובן שנתון לשיקולך. ובכך אתה יכול להבטיח צריבה תקינה...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיותר? מה יש לכם? האופציה הזאת זה בדיוק בשביל מה שהבחור ביקש.

לעשות SIMULATION זה כמו לצרוב דיסק פעמיים, זה מיותר.

לגבי ה NERO CD SPEED, זה רק יראה את האיכות צריבה של הדיסק, אבל לא אם הקבצים פגומים. וגם את זה הוא צריך לעשות אחרי שהוא צרב את הדיסק, אז למה לא לבחור כבר את האופציה שבודקת את הקבצים אחרי הצריבה?..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה מיותר? מה יש לכם? האופציה הזאת זה בדיוק בשביל מה שהבחור ביקש.

לעשות SIMULATION זה כמו לצרוב דיסק פעמיים, זה מיותר.

לגבי ה NERO CD SPEED, זה רק יראה את האיכות צריבה של הדיסק, אבל לא אם הקבצים פגומים. וגם את זה הוא צריך לעשות אחרי שהוא צרב את הדיסק, אז למה לא לבחור כבר את האופציה שבודקת את הקבצים אחרי הצריבה?..

מה אתה מקשקש?. לעשות SIMULATION אמנם כמו לצרוב פעמיים, אולם מבטיח לו שהצריבה לא תפגם. הרי מה המטרה של פותח הדיון להבטיח את הצריבה, אז זה כן פתרון. ועוד ההצעה שלך לבדוק קבצים אחרי צריבה מה תועיל אם כבר נצרבו???.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

את הצריבה, אז זה כן פתרון. ועוד ההצעה שלך לבדוק קבצים אחרי צריבה מה תועיל אם כבר נצרבו

כדי לוודא שהקבצים פשוט נצרבו כמו שצריך?...

הוא יכול לעשות SIMULATION, אבל יכול להיות שהוא יצרוב אחרי זה עדיין תהיה בעיה.

ואם הוע עושה SIMULATION, איך הוא ידע שהקבצים יצרבו כמו שצריך?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לוודא שהקבצים פשוט נצרבו כמו שצריך?...

הוא יכול לעשות SIMULATION, אבל יכול להיות שהוא יצרוב אחרי זה עדיין תהיה בעיה.

ואם הוע עושה SIMULATION, איך הוא ידע שהקבצים יצרבו כמו שצריך?

מה אתה קשה הבנה?. אז תקרא שוב את ההודעה שלי מדוע SIMULATION זה פתרון להבטיח את הצריבה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בוא לא נגרר לריבים.

שיעשה SIMULATION, שיעשה מה שבא לו. לדעתי זה בזבוז זמן האופציה הזאת.

הבחור לא אמר שהוא מקבל שגיאות בצריבה, הוא פשוט רוצה לוודא שהקבצים נצרבו כמו שצריך..

אני ממליץ להשתמש ב SIMULATION בצורה די "חד פעמית" כדי לבדוק תאימות של דיסקים שונים עם הצורב.

קיצר, לא משנה, כל אחד שימליץ על מה שהוא רוצה. אין לי שום בעיה עם SIMULATION, חוץ מזה שלדעתי זה בזבוז זמן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...