כמה שאלות על האייפוד טאוץ' - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

כמה שאלות על האייפוד טאוץ'

Aviad6

Recommended Posts

היי

האייפד החדש Touch שיצא נורא קורץ לי וחשבתי לקנות אחד ולהביא לארץ מאמריקה (משפחה של חברים)

עכשיו יש כמה שאלות שרציתי לשאול ולדעת

1) צריך איזה אישור או יש מס מתי שאני יעביר את המכשיר לארץ?

2) הדפדפן שלו ייתמוך בעברית? במידה ולא יש או אמור לצאת גירסא שנייה?

3) האם המחיר באמת מצדיק אותו (300 דולר) ביחס לסוללה וכאלה

4) איכות שמע....

היו עוד המון אני ייזכר

תודה

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה דאבל פוסט? תמתין בסבלנות

1. אישור מס? או שאתה מצהיר עליו ומשלם מע"מ ומס או שהוא עובר בשקט מתחת לרדר

2. הדפדפן שלו אמור לתמוך ביוניקוד כמו כל אנושי ונורמלי + זה תוכנה אז בטח יוכלו לעדכן במקרה הצורך

3. זה כבר החלק שלך, למה אתה צריך נגן? אולי יש משהו אחר באותו המחיר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. אם תשלח אותו בדאור, והמכס ימצא את זה אז יש מצב שהם ירצו לקחת מס, אפשר להתגבר על זה בעזרת עטיפה יפה + הצהרה שהמתנה מתחת ל50$

2. הדפדפן לא תומך וגם לא יתמוך (אלא אם תפרוץ אותו ואני לא יודע אם כרגע קיים משהו, בידיוק כמו עם האיפון)

3. בכלל לא, סתם מכשיר של , אתה תתקע עם האיטיונס ותיהיה כבול לאפל. עשו גם גדיקות וראו שהמסך של האיפוד קצת פחות טוב מזה של האיפון (וזה אמור להיות אותו מסך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הגלישה והמגע באמת ממש פיצ'ר נחמד אבל המכשיר פשוט דפוק, אין עברית, אתה תלוי בחסדים של , אין תרגום, כדי להעביר שירים אתה חייב איטיוס, כדי להעביר אתה חייב תוכנה חיצונית להמיר אותם ואז אתה צריך איטיוס כדי לסנכרן, המכשיר עוד חדש (יצא בכלל?) והוא בטוח יסבול מכל מני באגים

אני מנסה להסביר לך בתור אחד שיש לו איפוד ותאמין לי, אמנם נחמד הגלגל הזה אבל זה פשוט נגן מסורס שנשרט בקלות ועם חיבור קנייני שדורש ממני פי 2 יותר עבודה מנגן רגיל (המרת , האיטיונס עצמו)

אם המגע קוץ לך, יש לך את הD2 ועוד כמה זמן בטח יהיו נגנים טובים יותר ויקרים פחות (אינטל שחררה שהוא הרבה יותר טוב ממה שאפל משתמש בו).

ואם הוידיאו חשוב לך, יש לך את הA2 או כל מני נגנים באיזור

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, הגלישה והמגע באמת ממש פיצ'ר נחמד אבל המכשיר פשוט דפוק, אין עברית, אתה תלוי בחסדים של , אין תרגום, כדי להעביר שירים אתה חייב איטיוס, כדי להעביר סרטים אתה חייב תוכנה חיצונית להמיר אותם ואז אתה צריך איטיוס כדי לסנכרן, המכשיר עוד חדש (יצא בכלל?) והוא בטוח יסבול מכל מני באגים

אני מנסה להסביר לך בתור אחד שיש לו איפוד ותאמין לי, אמנם נחמד הגלגל הזה אבל זה פשוט נגן מסורס שנשרט בקלות ועם חיבור קנייני שדורש ממני פי 2 יותר עבודה מנגן רגיל (המרת סרטים, האיטיונס עצמו)

אם המגע קוץ לך, יש לך את הD2 ועוד כמה זמן בטח יהיו נגנים טובים יותר ויקרים פחות (אינטל שחררה שבב שהוא הרבה יותר טוב ממה שאפל משתמש בו).

ואם הוידיאו חשוב לך, יש לך את הA2 או כל מני נגנים באיזור

מזה A2 וD2 אני כול הזמן רואה הזכרות שלהם אבל לא מוצא

ואיזה שבב היא שיחררה (אינטל) ומה יותר טוב בו?

תודה

עריכה:

מצאתי את הA\D 2 ולפי הביקרות בזאפ הוא דווקא נשמע סבבה

נחמד שיש לו אפשרות הרחבה למה זה אומר שאני יוכל לקנות ב800 שקל נגן של 2 ג'יגה עם נרתיק מגן ואח"כ לקנות כרטיס של 4 ג'יגה ב240 ככה ואז יהיה לי 6 ג'יגה ב1K שקל לעומת ה8 ג'יגה שהם רוצים עליו כמה זה היה 1400 נראה לי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה עושה חישוב כזה גס אז נניח ותקנה נגן של 2 גיגה (למרות שקיים דגם של 4), אתה תוכל להרחיב את זה בכמות בלתי מוגבלת של , כבר היום יש כרטיסים של 8 גיגה במחירים סבירים ו16 גיגה במחירים קצת יותר יקרים.

אבל זה לא המקום, זאת העובדה שאתה לא תצטרך להשתמש בתוכנה מעצבנת, לא תצטרך לקודד את הסרטים שלך ואני כמעט בטוח שגם יש תמיכה בעברית

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...