Fat Ntfs ומה שביניהם... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Fat Ntfs ומה שביניהם...

Cranchh

Recommended Posts

טוב אני רוצה לדעת :

באיזה מערכת קבצים אתם משתמשים ולמה?

מה הייתרונות של כל אחת?

והאם אני יכול להפעיל את שתיהן יחד (איכשהוא בלי בעיות לקרוא את הNTFS מהמערכת של הFAT??)

יש לי + Longhorn

תודה...

נ.ב

אני יסביר למה זה מעניין פתאום-

הלונגהורן לא מוכן להתקין כל מיני רכיבים של IIS ודברים מההתקנה שלו על מערכת שהיא לא NTFS

כדאי להעביר??

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עם FAT32. היתרונות של NTFS הן מהירות, טריקים של גישות לקבצים ומין מנוע אשר עוזר לגבור על שגיאות בדיסק. היתרון היחיד שעולה לי כרגע בראש והוא אולי בין הבודדים, אך עם זאת הוא מאוד חשוב ועיקרי לחלקינו- למערכת הפעלה אשר לא פועלת כNT, לא תהיה גישה לדיסק בו מערכת הקבצים היא NTFS.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל אתה לא צריך לכתוב כל הודעה פעמיים ;)

עכשיו מה שNike ניסה לומר זה שמערכות הפעלה שמבוססות על WIn9x לא תומכות ב NTFS.

כלומר ש NT, 2000, וכמובן גם Longhorn תומכת בזה.

אם אתה לא משתמש במערכת הפעלה ישנה כזו יש לך את כל הסיבות לעבור לNTFS.

בעזרה של הובאה סקירה המשווה בין NTFS,? FAT ו- FAT32.

בחירה בין NTFS,? FAT ו- FAT32

באפשרותך לבחור בין שלוש מערכות קבצים עבור מחיצות דיסק במחשב בו פועל Windows XP:? NTFS, ?FAT ו- FAT32. השתמש במידע שלהלן כדי להשוות בין מערכות הקבצים.

NTFS היא מערכת הקבצים המומלצת מהסיבות הבאות:

ל- NTFS יש עוצמה רבה יותר מאשר FAT או FAT32 והיא כוללת תכונות הנחוצות לאירוח Active Directory ותכונות חשובות אחרות. רק בחירה ב- NTFS כמערכת הקבצים שלך תקנה לך אפשרות שימוש בתכונות כגון אבטחת Active Directory ואבטחה המבוססת על קבוצת מחשבים.

קל לבצע המרה של מחיצות ל- NTFS. תוכנית ההתקנה הופכת את ההמרה לפשוטה, בין אם המחיצות שלך השתמשו ב- FAT, ב- FAT32 או בגירסה הישנה של NTFS. בסוג זה של המרה הקבצים שלך נשארים שלמים (שלא כמו באתחול מחיצה). אם אינך מעונין להשאיר את הקבצים שלך שלמים ויש לך מחיצת FAT או FAT32, מומלץ שתאתחל את המחיצה עם NTFS ולא תבצע המרה מ- FAT או מ- FAT32. אתחול מחיצה מביא למחיקת כל הנתונים במחיצה ומאפשר לך להתחיל מכונן נקי.

בין אם מחיצה מאותחלת עם NTFS או עוברת המרה תוך שימוש בפקודת ההמרה, NTFS היא מערכת הקבצים העדיפה. לקבלת מידע נוסף אודות Convert.exe, בתום ההתקנה, לחץ על התחל, לחץ על הפעלה, הקלד cmd ולאחר מכן הקש ENTER. בחלון הפקודה, הקלד at ולאחר מכן הקש ENTER.

כדי לתחזק בקרת גישה לקבצים ולתיקיות ולתמוך בחשבונות מוגבלים, עליך להשתמש ב- NTFS. אם תשתמש ב- FAT32, לכל המשתמשים תהיה גישה לכל הקבצים בדיסק הקשיח שלך, מבלי להתחשב בסוג החשבון שלהם (מנהל, מוגבל או רגיל).

NTFS הנה מערכת קבצים הפועלת בצורה הטובה ביותר בדיסקים גדולים (מערכת הקבצים השניה בטיבה עבור דיסקים גדולים הנה FAT32).

ישנו מצב אחד בו מומלץ שתבחר ב- FAT או ב- FAT32 כמערכת הקבצים שלך. אם נחוץ לך מחשב בו תפעל לעיתים גירסה קודמת של Windows ובפעמים אחרות יפעל Windows , על המחיצה הראשית (או מחיצת האתחול) בדיסק הקשיח שלך להיות מחיצת FAT או FAT32. למרבית הגירסאות הקודמות של Windows אין אפשרות גישה למחיצה אם היא משתמשת בגירסה העדכנית של NTFS. שני החריגים הם Windows 2000 ו- Windows NT 4.0 with Service Pack 4 או גירסאות מתקדמות יותר. ל- Windows NT 4.0 with Service Pack 4 או גירסאות מתקדמות יותר יש גישה למחיצות עם הגירסה העדכנית של NTFS, אך במספר הגבלות: אין לו אפשרות גישה לקבצים שאוחסנו באמצעות תכונות NTFS שלא היו קיימות כאשר Windows NT 4.0 יצא לשוק.

עם זאת, עבור כל מצב שאינו כולל ריבוי מערכות הפעלה, מערכת הקבצים המומלצת היא NTFS.

חשוב

לאחר המרת כונן או מחיצה ל- NTFS, אין לך אפשרות להמיר אותו בחזרה ל- FAT או ל- FAT32. יהיה עליך לאתחל מחדש את הכונן או את המחיצה, פעולה שתביא למחיקת כל הנתונים, כולל תוכניות וקבצים אישיים, במחיצה זו.

התאימות של כל אחת ממערכות הקבצים למערכות הפעלה שונות:

NTFS

למחשב בו פועל Windows או Windows 2000 יש גישה לקבצים במחיצת NTFS. ייתכן שלמחשב בו פועל Windows NT 4.0 with Service Pack 4 או גירסאות מתקדמות יותר תהיה אפשרות גישה לחלק מהקבצים. יתר מערכות ההפעלה אינן מאפשרות כל גישה.

FAT

גישה זמינה באמצעות MS-DOS, כל הגירסאות של Windows,? Windows NT, ?Windows 2000,? Windows XP ו- OS/2

FAT 32

גישה זמינה רק באמצעות Windows 95 OSR2,? Windows 98,? Windows Millennium Edition,? Windows 2000 ו- Windows XP

השוואה של גדלים אפשריים של דיסק וקובץ בין כל מערכות הקבצים:

NTFS

גודל אמצעי האחסון המינימלי המומלץ הוא 10 מגה-בתים (MB) בקירוב.

אמצעי שגודלם עולה בהרבה על 2 טרה-בתים (TB) הנם אפשריים.

לא ניתנת לשימוש בתקליטונים.

המגבלה היחידה על גודל הקובץ היא גודל אמצעי האחסון.

FAT

אמצעי מגודל של תקליטון עד 4 ג'יגה-בתים (GB).

אינה תומכת בקבוצות מחשבים.

גודל הקובץ המירבי הוא 2 GB.

FAT 32

אמצעי בגודל של 512 MB עד ל- 2 TB.

ב- Windows XP, באפשרותך לאתחל אמצעי מסוג FAT32 עד ל- 32 GB בלבד.

אינה תומכת בקבוצות מחשבים.

גודל הקובץ המירבי הוא 4 GB.

הערה

ייתכן שחלק מהתוכניות הישנות לא יפעלו באמצעי אחסון של NTFS, לכן עליך לברר מהן הדרישות הנוכחיות עבור התוכנה שלך לפני ביצוע ההמרה.

זהו בעיקרון, אני מקווה שעזרתי :)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'ניסה לומר'? אני לא ניסיתי, אלא פשוט אמרתי. זה לא כ"כ עוזר שאתה חוזר על הדברים שלי.

בכל אופן, כל הכבוד על שהבאת את המידע הזה. אני בטוח שזה יעזור לבחור אף יותר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

'ניסה לומר'? אני לא ניסיתי, אלא פשוט אמרתי. זה לא כ"כ עוזר שאתה חוזר על הדברים שלי.

מצטער התחלתי לכתוב את ההודעה לפני ששלחת את הודעת ההבהרה שלך.

;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

רגע- אז עכשיו אני בכלל חושב על להפוך את כל ההרדיסקים שלי לNTFS...

מה הדרך הכי טובה לעשות את זה ומאיזה מהמערכות הפעלה לעשות את זה??

נתונים:

c- LongHorn

d- Pro

e-files and documents

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעה !?

בעזרה של הובאה סקירה המשווה בין NTFS,? FAT ו- FAT32.

כפי שאמרתי וכפי שיכלת לקרוא בסקירה שהביא HardComp, אם לא יהיה שימוש בDos או אשר לא תומכת בNT, רק FAT32. אחרת, NTFS. ואכן, כפי שאמרו ואני אחזור אחריהם, המר את מערכות הקבצים שלך בלי כל חשש. תהנה ושיהיה לך לילה טוב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...