עזרה -radeon 9500 על שבב של via. - עמוד 2 - תמיכה טכנית למחשבים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

עזרה -radeon 9500 על שבב של via.

FromHell

Recommended Posts

• תגובות 88
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

משתתפים בולטים בדיון

משתתפים בולטים בדיון

הצעת לך אפשרויות אבל פסלת על הסף את האפשרות של הספק אפילו בלי לבדוק אותו, ואתה גם מצפה שאני אגיד לך בטלפתיה איזה לוח יש לך.

חוץ מזה שאם תקרא את חוקי הפורום תראה בבירור שאסור להקפיץ הודעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הייתה עוזר לי אם לא הייתי מקפיץ. אז בוא נפסיק עם הבולשיט. אמרתי לך שספק הכוח שלי מספיק חזק. ואיל אני אמור לזהות את לוח האם? האם אני צריך להשתמש בחוש שישי!, נתתי את כל המידע שאני יודע עליו.

תודה מראש....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא ממש מתמצא בכל העיניין הזה , אולי פשוט תיקח את המחשב עם הכרטיס

לחנות מחשבים שקרובה לביתך , וב 100 שקל , לא יותר , הם יסדרו לך אותו..

במקום להיות כל כך בדיכאון בגלל דבר כזה..

ודרך אגב , הכרטיס הזה לוקח המון חשמל, יש סיכוי דיי גדול שהספק שלך לא עומד בזה.. ואין מצב שהספק שלך

65w , זה פשוט קצת מידי...

בכל מקרה , נסה לקחת את המחשב לחנות מחשבים , הם יצליחו לסדר לך משהו שם...

ואם הם יגידו לך שהבעיה היתה עם הספק , אתה תיהיה חייב למישהו כאן התנצלות גדולה.

נ.ב : אני לא מבין למה אתה תוקף אותו כל הזמן? הוא בסך הכל מנסה לעזור לך , למרות שהוא לא חייב לך שום דבר

והוא סתם שובר ת'ראש על בעיות של אחרים , גם אם הוא לא עזר , תגיד תודה וזהו.. הוא מנסה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהחלט!!! אנשים פה ניסו לעזור ואתה במקום לבדוק מה שאמרו לך לנסות אמרתה שאין לך כוח אז למה אתה בכלל תורח לשאול, ואתה צריך להגיד תודה שלא נעלו לך את התרד בגלל הקפצת ההודעות.

לגבי הלוח שלך אף אחד לא יכול להגיד לך מה הוא בדיוק איזה דגם וחברה כל עוד אתה לא מספק מספיק נתונים, אתה גם מתאצל לפתוח את המחשב ולהגיד לנו פרטים, ואגב רוב הלוחות כתוב אליהם את החברה שלהם והדגם (עוד סיבה לפתוח את המחשב).

הספק שלך אם הוא ג'נריק וקניתה אותו מזמן (אני שופט לפי הלוח הישן שיש לךSOCKET423) הוא בהחלט יכול להיות חלש.

ואתה במקום להגיד מה החברה של הספק או מה הנתונים שלו כגון הספק WAT ו זרם אל 3.3V אתה מתעקש ואומר שהוא בסדר גמור(בלי שום הסבר למה אתה חושב כך), לפי איך שהצגתה את השאלות שלך אתה לא הכי מבין במחשבים(חומרה אני מתכוון) אז אם כבר אתה תורח ופונה בבקשה לעזרה בפורום אז תבדוק את מה שאנשים מציעים לך ואל תבזבז את זמנם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למה יש לי הרגשה שלא חיברת את הכבל שבא עם הכרטיס לספק, למרות שאמרת אחרת?

בכל אופן,

כדי לזהות את הלוח אם, תעתיק את ה String- אמור להיות כשמדליקים את המחשב, בצד שמאל (שלך) למטה- ולהראות ככה:

51-0102-zz5123-00111111-101094-AMIS123-P

או

DINT-1123-04990-K8

או

2A5LEF09C-00

תעשה pause או שתנתק את המקלדת לפני שאתה מדליק, כדי לתקוע את המחשב במצב הPOST.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה יצא הפוך .... מה הvia זה אמור להיות אחרון ולא להתחיל.

פשוט קח את זה לnotepad ומשם אתה בטח יודע מה לעשות. פשוט הפוך את זה משמאל לימין ואז להדביק.

אהה וכן אני לא מבין הכי הרבה במחשבים, אני מקווה שזה לא פשע . נרשמתי לפורום בשביל לראות במה אני יכול לתרום ולבקש עזרה ולא לפי רמת-הידע הבסיסית שלי. סליחה על זה אני לא כמוך\כמוכם .

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. כודם כל, לפי דעתי זה לא הספק במיוחד אם קנית את המחשב הזה לפני שנה או פחות, אבל אני עדיין לא פוסל את האפשרות.

2. וודא שאתה מחבר את חיבור הMOLEX לכרטיס המסך.

3. נסה לנתק את הכרטיס מסך ולחבר אותו חזרה שוב פעם, ודא שהכרטיס מחובר טוב ללוח אם, אם זה עדיין לא נדלק נסה לחבר אותו על מחשב אחר כדי לבדוק אם עליו זה נדלק, הרי חבל שסתם תשלח את הכרטיס למעבדה, תחכה שבוע ובסוף תגלה שהבעייה לא בכרטיס.

אל תבצע זאת אם אינך מתמצה בזה.

4. לידיעתך, ההודעה המוצגת על המסך שלך כאשר אתה חיברת את הRadeON לא באה מהכרטיס מסך אלא מהמסך עצמו ואומרת שהמסך לא מקבל אות מהכרטיס מסך.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אומר לכם שהספק מספיק טוב לדעתי. ואני לא יודע איזה יש לי.... אני צריך לדעת ואז אני יעדכן אותו! בבקשה חברה אני כבר שבוע אם הכרטיס ואף אחד לא נותן תשובה ישירה! איך אני יודע איזה כרטיס מסך יש לי.? תודה מראש

אהה כן , ואני לא עד כדי כך טיפש ואני יודע שההודעה באה מהמסך. הרי היא לא יכול לבוא מהכרטיס אם הכרטיס עצמו לא פועל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבוי אתה לא מקשיב . ניסתי את זה ווהכרטיס עדיין לא עובד! הדלקתי אותו לבד בלי שהצורב או ה- או הכרטיס מחוברים!. אני רק רוצה לדעת את לוח האם שלי כדי שאני יוכל להתקין את הbios.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...