חדשות טובות/רעות.. תלוי מי אתם - עמוד 2 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

חדשות טובות/רעות.. תלוי מי אתם

MishaK

Recommended Posts

ביי מישה :'(

אתה תחסר פה.. הפורום יעשה רכרוכי בצורה בלתי רגילה בלעדייך :-\

זה לא המקום לדיון על הנכשלים ועל המחשב שיקנו לתלמיד שקיבל את ה5 נכשלים שלו, אז יש הורים שאכפת להם יותר לגבי התעודה של הילד ויש כאלה שלא שמים עליה כלום, זה לא המקום לזה..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היה שלום אח!

היה נעים לדבר פה, באיציק...אבל יש גם פלאפון, אשמור על קשר.

תהנה בחיים האמיתיים, זה מה שגם אני הולך לעשות בקרוב, לצאת מהבועה הזאת שנקראת מחשב... :P

מחכה לחזרתך

:hi:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישה! :nono:

תשב, תשקיע בלימודים, ואולי אם תראה שאתה מתאמץ...ויהיו תוצאות טובות...תקבל בחזרה את הנט מוקדם יותר...

בכל מקרה... :hi:

מקווה לשמוע ממך מתי שהוא...

:'(

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה חבר'ס... :)

אני עכשיו מדבר איתכם מבית ספר, משום מה ה$|%^#@$^ האלה חסמו פה את הגישה לשרתים של האיסיקיו מכל המחשבים פה.. חפיף. יש לי זמן לאיסיקיו בערב איזה עשר דקות אצל חבר איכותי.

בנתיים אני יכול להתעדכן פה בחדשות האחרונות.. שאני לא אחזור n00b לגמרי עם ידע שלא שווה הרבה.

תודה רבה חבר'ה, שוב

להת' בנתיים...

נ.ב

אל תתביישו להתקשר, לכל מי שיש ת'מספר שלי.. אני משתגע בבית, עושה שיעורים, שומע טופאק, רואה (ואני שונא טלויזיה!!)... סיוט בלי אינטרנט!!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התעודה שלי בשנה שעברה הייתה כ"כ מצחיקה...

לא היו לי שום נכשלים אבל עדיין הממוצע שלי היה בערך 6...:-\ (זה לא משהו שאני מתגאה בו כמובן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אלה שמקבלים נכשלים ומתלהבים מזה, אז רק שתדעו שאני ומתמטיקה לא מסתדרים טוב ביחד השנה- מתוך 4 מבחנים 3 היה עם ציונים נמוכים, מה שהציל אותי במחצית הראשונה מנכשל היה אחד עם 95, וקיבלתי 60 בתעודה. במחצית הזאת היה לנו עוד מבחן שקיבלתי בו 62 והיום עוד מבחן שאני חושב שאקבל 80-75.

בכל מקרה מישה, CYA.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...