Leadtek NFORCE2 WinFast K7NCR18G-PRO - מעבדים, לוחות-אם וזכרונות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

Leadtek NFORCE2 WinFast K7NCR18G-PRO

yonni

Recommended Posts

איך זה שלוח אם כזה עם כל האפשרויות שיש+ FIREWIRE + GF 4 CARD,

עולה כ"כ מעט - 850 ש"ח....

יש לו כל מה שיש ללוחות באותו מחיר אבל גם כרטיס GF שלבד עולה 350 -400 ש"ח.

מישהו יכול לתת עליו חוות דעת?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הוא ישתמש בזיכרון הRAM שיהיה לך במחשב. זהו החיסרון היחיד שלו, עד כמה שאני יודע.

אתה מתכוון לשחק הרבה, או שזה סתם בשביל לחסוך בכרטיס מסך והעיקר הוא עבודה כשפה ושם משחקים קלים?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני לא משחק יותר מידי אבל משחק..ולא סוליטייר...מה שכן אני כן עובד המון על גרפיקה וידאו ומולטימדיה.

אני אשמח אם תחווה דעתך אם הכרטים יספיק לי או שבשביל השימושים שאמרתי לך יש לך המלצה שונה לגבי לוח האם

אולי אפילו לעזוב את ה- לטובת ה-PENTIUM?

אני לפניי קנייה וקצת טובע בחומר..

אני מעוניין להוציא גג 3000 ש"ח על מעבד, לוח אם, 512 , מארז ואם צריך גם כרטיס מסך.

אני יודע שזה לא המון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

היישומים שהזכרת לא דורשים כרטיס תלת מימד חזק ככה שהו מספיק, אבל הוא צורך זיכרון מתוך הזיכרון הראשי וגם פוגע מעט בביצועי המעבד - אם כי לא הרבה.

העובדה שהוא משתמש בחלק מהזיכרון הראשי זה מה שלכאורה עושה את הלוח זול, למרות שבמבט מעמיק יותר רואים שהחיסכון לא גדול כפי שזה נראה.

בתקציב שלך הייתי ממליץ משהו בסיגנון

AMD AthlonXP 2400+ ~900nis

Leadtek NF2 בלי כרטיס מסך ~600nis

2x256MB 333 Samsung/winbond ~500nis

Compucase 6A19 ~320nis

ATI Radeon9000 ~500nis

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דווקא לדעתי הכרטיס מסך אונבורד יתן לו ביצועים כשל ה 9000 פרו, מינוס פלוס (רוחב פס מקומי יושב על אותו באס אונבורד), ההפרש ביניהם לא יהיה כזה מורגש (לא יצא לי לעבוד עם 440 אונבורד, אבל עם MX440 לעומת 9000 פרו, ההפרש לא כזה עצום..)

ויחסית למחיר, זה אף ישתלם לו יותר גם עם יקבל ביצועים מעט נמוכים יותר.

אגב, 8500LE/9100 עולה היום פחות מ 500 שקל, כאשר 9000 פרו עולה כ 550.. אני לא רואה סיבה לקחת את סדרת ה 9000 יותר..

זכרון לעומת זאת, שיקנה 512 מגה, במחירים של היום, זה בהחלט לא תוספת רצינית מהארנק.

לגבי המעבד, ההבדל לדעתי בין 2100 ל 2400 לא כזה גדול בביצועים, ששווה את ה 300 שקל הפרש כספי ביניהם.. שישקיע במשהו אחר, או שפשוט ישדרג מוקדם יותר לברטון, מתי שיפוך לעממי יותר :P (ושם גם יקבל את הבוסט בביצועים, עם מטמון ענק ;D ובאס של 333 מגה"צ).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

קודם כל תודה רבה על העזרה.

דבר שני, אני לא הצלחתי למצוא את ה- ATI READON 9000 בפחות מ-600 ש"ח.

תוכל להכווין אותי לחנות . הצלחתי למצוא READON של חברות אחרות במחיר הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הרדאון לא תומך ב DX9! וזה לא יהיה שימושי גם אם כן!

צודק.

לא חייבים Radeon9000 מקורי של ATI, גם ג'יגבייט או הרקולס יהייו מעולים.

MX440 באמת לא רחוק מהרידאון 9000 אבל כשהו און בורד הוא קצת פוגע בביצועים של המעבד והוא גם פחות מ MX440 רגיל.

זכרון לעומת זאת, שיקנה 512 מגה, במחירים של היום, זה בהחלט לא תוספת רצינית מהארנק.

זה בדיוק מה ששמתי לו.

לא היה מזיק אבל לקחת גם ג'יגבייט של כי יש סיכויי שזה יועיל ביישומים האלו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אולי אפשר אפילו לקחת, מטרוקס... אה רגע, איזה משחקים אתה מתכוון לשחק?

אם אתה מתכוון לשחק משחקי כלשהם, תלך עם ה 9000.

אם אתה לא כ"כ עומד לשחק במשחקים כאלו, אתה יכול לקחת R7000AIW אם יכנס לך בתקציב ...

( בכל מקרה רדאון, = איכות תמונה יותר טובה ... )

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

התבלבלתי. אכן, הוא לא תומך בDirectX9, אבל זה כן היה עוזר. מהסיבה שבתוכנות גראפיקה, בעתיד הטיפה יותר מאוחר ישתמשו באפקטים שה'מקודד' הזה יתמוך בהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...