תתכוננו , בקרוב היו לנו הגבלות בפס "הרחב" . - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

תתכוננו , בקרוב היו לנו הגבלות בפס "הרחב" .

NetSpider

Recommended Posts

לפי הידיעה ב Ynet

כנראה יהיה פה כמו באירופה ושאר המדינות שיהיו הגבלות חודשיות או יומיות אני לא יודע כמה בדיוק , אבל הם כבר מתחילים לחשוב על זה .

עכשיו נישאר לנו לחכות איזה ספק יתחיל בזה , ואז כולנו נידפק ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בולבול קקי פיפי וPOPO!

קראתי בדיוק אותו דבר בדעות של MAGAZINE או PCPLUS החודש, לא זוכר בדיוק.

אם הם יעשו את זה, אין מצב שהם יצליחו, וגם אם כן, אני פותח חברת אינטרנט!

אבל... תשכחו מזה, הגולשים בחיים לא יסכימו!

מזכיר לי, בבית ספר שלנו החריכו את כולם לעשות מן כרטיס תלמיד מגעיל עם תמונה יותר מגעילה, שהייתי בחטיבה,

עשו גם כזה דבר והם החזיקו מעמד יומיים, עכשיו אני בתיכון והחזיקו עם זה 3 ימים....

הפואנטה, זה לא יחזיק מעמד יותר משבוע..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

להגיד לך איך? בשקט...

קודם כל, אם זה הולך לקרות, אז זה לא הולך לקרות בעתיד הקרוב.

לגבי אנשים שיש להם מנוי, אז ההתחיבויות הם בדרך כלל ל6 חודשים. אז כשזה יתחיל להיות רלוונטי אז יהיה נספח בהסכמים עם מנויים חדשים שאפשר יהיה להם לשנות את תנאי המנוי אם תנאי השימוש ישתנו לכולם. ומי שההתחייבות שלו הסתיימה אז אפשר לשנות את התנאים בכלל בלי שום בעיה כי אין התחייבות.

אם זה הולך לקרות, אז כל הספקים יצטרכו לעשות את זה בבת אחת, כי אם לא, אז מי שיעשה את הצעד הראשון יאבד את כל המנויים שלו :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דבר הגיוני, רק לא ברור לי איך הם יכולים לעשות את זה באופן חוקי לאנשים שכבר יש להם מנויי.

זה בטח באותיות הקטנות של החוזים שאף אחד לא קורא...

ותמיד אפשר להכניס את זה לאט לאט...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני חושב שגם פו יהיו מאין חבילות והגבלה משמעותית רק למי שבאמת מוריד ומעלה כמויות רציניות ,

ובאמת אתם חושבים שמי שמוריד מעלה 15 מגה בחודש , מעלה - צריך לשלם כמו מי שמעלה מוריד - 5 גיגה ,-

אם מישהו פו חושב שכן- שירים את הכפפה , אני אישית הייתי רוצה לא לשלם כשאני הולך למילואים מחיר מלא ,

לפי התנאים של היום זה לא יקרה.

אני חושב שאפילו עד מספר מגה נמוך מסויים זה צריך להיות בחינם ואח"כ לפי חבילות :

100 מגה - 500 - 1000 - 5000 וכו'.

אל תתפסו אותי במספרים , ואני לא מייצג אף חברת , ואתם רשאים לצעוק עלי :)

זו דעתי בלבד.

(וזה יקרה בכל מקרה), אז אפשר לזרוק רעיונות עכשיו , יש לכם לפחות כמה חודשים טובים לשמוש בלתי מוגבל ב EMULE

וקזה אז תתחילו לנצל את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה דבר הגיוני, רק לא ברור לי איך הם יכולים לעשות את זה באופן חוקי לאנשים שכבר יש להם מנויי.

זה בטח באותיות הקטנות של החוזים שאף אחד לא קורא...

ותמיד אפשר להכניס את זה לאט לאט...

רשום לגבי זה בסוף הכתבה בYNET

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חחחחחחחחחח אעלק הגבלות, הם רק יגבילו את ההכנסות שלהם אם יעשו פעולה כזאת חחחחח LOL on them!!!

שילכו להז**** ה"ספקים" האלו כל הזמן רוצים עוד ועוד כסף לא מספיק שמשלמים להם 100 ש"ח בחודש וגם לבזק עוד 100ש"ח הם רוצים עוד ועוד. אם אני אצטרך לשלם גרוש יותר זה כבר לא יהיה שווה, כלומר אם אני אצטרך לשלם ע"פ המגה בייטים שאני אוריד אז אז למה בכלל אני צריך מהיר??? ??? אני יעשה איטי, אשלם פחות ואשאיר את המחשב דלוק הרי גם ככה זה מוגבל ע"פ הכמות שאני מוריד אז מה אכפת לי שיהיה לאט??? למה אני משלם 200ש"ח בחודש אם לא כדי להוריד ושירים ומשחקים וכו'

200ש"ח זה הרבה כסף לפי דעתי אבל לא, לחברות זה לא מספיק, הם רוצים עוד!

חוץ מזה, החברה שתעשה את הצעד הראשון תאבד את 90% מלקוחותיה במהירות הבזק! ואם כל החברות יעשו הסכם, שכולם עושים הגבלות אז הם סתם יפסידו כסף בגלל שכבר זה לא יהיה שווה ואז כולם יעשו "אינטרנט איטי".

בכל מקרה זה לא יצליח להם! :nono:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם יעשו את זה לא בגלל שזה צודק או לא, אלא בגלל שהם מרגישים שציבור הלקוחות בארץ יהיה מוכן לאכול את זה, כמו

שהוא אוכל ומגרגר בהנאה את כל הלוקשים היקרים שמוכרים לו כאן, מכוניות שעולות פי חמש מחו"ל, סכיני ג'ילט שעולים פי שבע, מחשבים

שעלו פי ארבע (בעבר), בלי שהצרכן הישראלי עושה חשבון עלות אמיתית, מה שבאמת קובע אצלו זה לא כמה המוצר שווה, אלא אם כל השכנים שלו גם קונים ונדפקים באותו מחיר אז זה לא מפריע לו שבחו"ל זה עולה חלקיק ממה שהוא משלם.

כל מה שמעניין אותו זה שהוא לא ייצא פראייר בהשוואה לשכן שלו בארץ, לא בהשוואה לצרכן באנגליה או בארה"ב, וזאת הבעייה של הצרכנים הישראלים. הם צריכים להשוות את עצמם אחרת.

זאת אשמת הציבור שלא מתעניין במה שקורה בחו"ל ורק מבין סרטים לפי התרגום וחדשות בעברית,

לא החברות. אם היתה קמה שערוריה כשהחברות התחילו למכור מהיר במחיר פי שניים (ממוצע) מחו"ל, או שאף

אחד לא היה קונה את זה כי כולם היו גולשים באינטרנט ורואים שבקליפורניה זה עולה 30 דולר כולל הכל ל-512KBPS,

אז החברות לא היו מעיזות אפילו לחשוב על העלאת מחירים נוספת.

אבל עכשיו זה מאוחר מדי, מי ששילם שנתיים מחיר מופקע שלא יתחיל להתעורר עכשיו ולבוא בטענות שהספק שלו מתחיל לחשוב על דרכים להפקיע עוד.

חרם צרכנים של כמה חודשים יפתור את הבעייה הזאת אם תתעורר, אבל זו בדיחה, כל הספקים כאן יודעים שאין כזה דבר חרם צרכנים בישראל,

בסוף כולם שותקים ומשלמים, העיקר שכולם נדפקים אותו דבר ואף אחד לא יוצא "פראייר" בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי הם יעשו את זה לא בגלל שזה צודק או לא, אלא בגלל שהם מרגישים שציבור הלקוחות בארץ יהיה מוכן לאכול את זה, כמו

שהוא אוכל ומגרגר בהנאה את כל הלוקשים היקרים שמוכרים לו כאן, מכוניות שעולות פי חמש מחו"ל, סכיני ג'ילט שעולים פי שבע, מחשבים

שעלו פי ארבע (בעבר), בלי שהצרכן הישראלי עושה חשבון עלות אמיתית, מה שבאמת קובע אצלו זה לא כמה המוצר שווה, אלא אם כל השכנים שלו גם קונים ונדפקים באותו מחיר אז זה לא מפריע לו שבחו"ל זה עולה חלקיק ממה שהוא משלם.

כל מה שמעניין אותו זה שהוא לא ייצא פראייר בהשוואה לשכן שלו בארץ, לא בהשוואה לצרכן באנגליה או בארה"ב, וזאת הבעייה של הצרכנים הישראלים. הם צריכים להשוות את עצמם אחרת.

זאת אשמת הציבור שלא מתעניין במה שקורה בחו"ל ורק מבין סרטים לפי התרגום וחדשות בעברית,

לא החברות. אם היתה קמה שערוריה כשהחברות התחילו למכור מהיר במחיר פי שניים (ממוצע) מחו"ל, או שאף

אחד לא היה קונה את זה כי כולם היו גולשים באינטרנט ורואים שבקליפורניה זה עולה 30 דולר כולל הכל ל-512KBPS,

אז החברות לא היו מעיזות אפילו לחשוב על העלאת מחירים נוספת.

אבל עכשיו זה מאוחר מדי, מי ששילם שנתיים מחיר מופקע שלא יתחיל להתעורר עכשיו ולבוא בטענות שהספק שלו מתחיל לחשוב על דרכים להפקיע עוד.

חרם צרכנים של כמה חודשים יפתור את הבעייה הזאת אם תתעורר, אבל זו בדיחה, כל הספקים כאן יודעים שאין כזה דבר חרם צרכנים בישראל,

בסוף כולם שותקים ומשלמים, העיקר שכולם נדפקים אותו דבר ואף אחד לא יוצא "פראייר" בעברית.

וזה צודק שפעם היו פרסומות כל 40 דקות והיום זה כבר בלתי נסבל?

הם שם בשביל להרוויח כסף לא מעניין אותם כלום. אתה חושב שמישהו (מהמכורים) הפסיק לראות את זבל הזה בטמבלביזיה עם פרסומות כל 5 דקות?

לאט לאט הם מרגילים אותך ואחר כך גוזרים גזרות, ואתה תראה בסוף שרק אחוז קטן יעזבו אותם על-אף הגזרות.

הציבור הישראלי הוא ברובו עדר. הרבה יותר קל לקחת שקל ממליון אנשים מאשר לקחת מיליון שקל מבן אדם אחד.

אנחנו פשוט לא לומדים!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...