אני שונא את יום כיפור כי.. - עמוד 4 - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אני שונא את יום כיפור כי..

xtract1

Recommended Posts

• תגובות 85
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

פחחח, חשבתי שאני היחידה שאין לה YES או דיגיטל.

האמת, ערוץ המדע חסר לי קצת יותר.

חסר לי סמוולוויל, ו realty tv

ובראסמי מה שהכי מעצבן, שאם כבר שומרים, אז לפחות שהיה שקט, ועכשיו יש לי פה ליד הבית כביש שמוביל לרעננה וכול 5 דקות עוברת קובצה של איזה 70-60 ילדים, שצורחים הפועל זונה, ושרים שירים, ממש מעניין לי תביצים.. שבו בשקט, פעם הבאה אני זורק עליכם רימון עשן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פחחח, חשבתי שאני היחידה שאין לה YES או דיגיטל.

האמת, ערוץ המדע חסר לי קצת יותר.

אם זה היה תלוי בי לא היה לנו כבלים בכלל

הכבלים מסריחים כל השנה לא רק ביום כיפור

פשוט כמו שאמרתי זמנית אין לי מקום להורדות וTV LINKS

לא מספיק טוב לכל הסדרות\סרטים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חסר לי סמוולוויל, ו realty tv

ובראסמי מה שהכי מעצבן, שאם כבר שומרים, אז לפחות שהיה שקט, ועכשיו יש לי פה ליד הבית כביש שמוביל לרעננה וכול 5 דקות עוברת קובצה של איזה 70-60 ילדים, שצורחים הפועל זונה, ושרים שירים, ממש מעניין לי תביצים.. שבו בשקט, פעם הבאה אני זורק עליכם רימון עשן.

ריאליטי משדר |: :bash:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

האמת, מפריע לי שחרדים זורקים אבנים על מי שגולש באופניים או רולר בליידס. אבל זה לא כל כך קשור ליום כיפור, יש שכונות בהן הם עושים זאת כל השנה מכל מיני "סיבות" מפגרות.

עלי זרקו בלוק לפני מספר שנים ולמזלי פגעו בגלגל הקדמי. כמעט נפלתי. והם צחקו והמשיכו ללכת, חבורת אפסים צבועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני דווקא לא שונא את יום כיפור, אני אוהב את חוסר המכוניות היחסי, אבל יש לי כמה בעיות עם היום הזה:

1.צביעות - אין מה לפרט

2. וסיבה אישית יותר - תמיד משתבש לי משהו ביום הזה. אם זה אופניים שישברו לך, גלגל שיתפנצ'ר במקומות הכי נידחים, או השנה, לאבד את כל החברים שלך, בלי יכולת להתקשר אליהם כי כמובן הם צמים, ולחזור הביתה עצבני. זה פשוט מעצבן.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בהוט אין שום שידור, רשום שבצאת החג מכו כול שאר הערוצים..

טוב לילה טוב כולם.. הצמא מתחיל להציק יאלה להעביר 10 שעות בשינה...

בהוט דווקא משדרים בכמה ערוצים...

ריאלטי כן משדר, אבל בלי כתוביות. יש גם את הערוצים הרוסיים שגם כן משדרים (אבל כנראה שיש כאן כמה שלא רואים את הערוצים האלה - לא מבינים רוסית)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...