האם עדכוני הביצועים לוויסטה מתנגשים בעדכון הביצועים במשחקים/לא תומכים בעברית? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

האם עדכוני הביצועים לוויסטה מתנגשים בעדכון הביצועים במשחקים/לא תומכים בעברית?

amig2

Recommended Posts

http://www.nvidia.com/object/windows_vista_hotfixes.html

מישהו ניסה להתקין את כל העדכונים ביחד?

עשיתי ריסט אחרי הראשון ולא הצלחתי להתקין את השניים האחרונים.

הוא כותב לי "העדכון לא חל על המערכת שלך"

יש לציין שהווינדוס שלי הוא בעברית.

עוד מישהו נתקל בזה?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איזה גרסא של יש לך?בסיק,ביסנס,אולטימט,פרמיום?אתה מתקין את העדכונים שמופיעים במערכת העדכונים האוטומטים של ויסטה?

פרמיום.

וזה לא מופיע בעדכונים אוטומטיים.

והרגע ראיתי שהוא גם לא קשור לעדכון הראשון, כי הסרתי אותו ועדיין לא עובד...

אולי אין תמיכה בויסטה מגויירת....

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר.לי יש גם פרמיום בעברית גרסת 32 ביט,ואצלי זה סונכרן אוטומטית דרך המרכז עדכונים.

ככל שאני יודע השניים האחרונים הם הרלוונטים יותר ואני לא רואה שיש לך בעיית תאימות עם הגרסא,ד"א יש לך פרמיום 64\32 ביט?

עכשיו שמתי לב שיש לך עם MUI,לא יודע אם זה קשור.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מוזר.לי יש גם פרמיום בעברית גרסת 32 ביט,ואצלי זה סונכרן אוטומטית דרך המרכז עדכונים.

ככל שאני יודע השניים האחרונים הם הרלוונטים יותר ואני לא רואה שיש לך בעיית תאימות עם הגרסא,ד"א יש לך פרמיום 64\32 ביט?

עכשיו שמתי לב שיש לך עם MUI,לא יודע אם זה קשור.

יש לי 32bit...

מה זה mui?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרת מגויירת לא התכוונת לכך שקיבלת באנגלית ועליה הלבשת חבילת שפה?(ככה אני הבנתי את עניין הגיור).

MUI - זו בעצם MULTILANGUAGE USER INTERFRACE שקיימת ברוב השפות הנפוצות ובאה בעצם לפתור את בעיית תאימות שפת הממשק של החלונות עם שפת המשתמש....ובעצם מלבישים את החבילה הזו על באנגלית כדי לקבל תמיכה בעברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאמרת מגויירת לא התכוונת לכך שקיבלת באנגלית ועליה הלבשת חבילת שפה?(ככה אני הבנתי את עניין הגיור).

MUI - זו בעצם MULTILANGUAGE USER INTERFRACE שקיימת ברוב השפות הנפוצות ובאה בעצם לפתור את בעיית תאימות שפת הממשק של החלונות עם שפת המשתמש....ובעצם מלבישים את החבילה הזו על חלונות באנגלית כדי לקבל תמיכה בעברית.

זה בעברית (הממשק והכל)...

אין לי מושג אם זה mui...

אבל קניתי את זה ב-oem יחד עם המחשב ולקחתי גירסה עברית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...