איך הופכים מעבד למחמם ספלי קפה? או: מה אפשר לעשות עם מחשב ללא שימוש? - עמוד 2 - אלקטרוניקה ומודינג - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

איך הופכים מעבד למחמם ספלי קפה? או: מה אפשר לעשות עם מחשב ללא שימוש?

J0n1

Recommended Posts

אוקי אז אני צריך ככה:

1) המלצה לנגדים שמיתחממים ממש ממש הרבה..

2) איך לחבר אותם לשנאי-כלומר באיזו צורה וכאלה....שנאי יש לי רק אני לא יודע איך לחבר אשמח אם תוכלו להדריך אותי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 33
  • נוצר
  • תגובה אחרונה

לא הבנתי מה הרעיון של המוד הזה? שהנגדים יתחממו או שהמעבד יתחמם?

על פי מה שאני מבין מהקישור ההוא, הוא שם את הנגדים בכדי לגרום למעבד להתחמם אבל לא להישרף וכך לחמם גם את הכוס שמונחת עליו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כעיקרון זה שהמעבד יתחמם ויחמם את הכוס אבל פליטת החום של 1 וגם של 3 מאוד נמוכה....לדעתי מה שהוא עשה עם הנגדים יחמם יותר טוב וחזק...

אם הייתי שם את הידיים על איזה פרסקוט. :silly: אחחח הייתי יכול לעשות מחבת לטיגון במקום מחמם ספלים..או אליי איזה אטלון ישן

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

פרסקוט...הליבה של פנטיום 4 ה2.8GHZ/3.0GHZ פרסקוט זה שם של ....הכי חמה אוליי שקיימת...בכיף אבל ממש בכיף עם למעבד המעבד יכול להגיע ל60 מעלות...אוליי 45-50 במצב שהוא יהיה כי הוא יהיה בלי מארז....של אחים שלי מגיע ל50-55 במצב מנוחה ללא שום מאמץ והוא עוד במארז מאוורר ועם אחר מהסטוק..

פנטיום 2 גם חלש...לדעתי הקטע עם הנגדים ייתן יותר חום כי ככה המעבד יהיה רק ליופי כזה הנגדים ייצרו את החום ויעבירו אותו למעבד בעזרת משחה טרמית...צריך למצוא נגדים (סוג) שמיתחמם מאוד להשים נגיד 3 כאלה או אפילו 4 כמה שייכנס...ולהדביק עם משחה טרמית.

אני רק צריך לדעת איך אני מחבר את הנגדים לשנאי

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שמע זה עדיין חרטא...

כי שטח הפנים ממש קטן וזה לא יכול לחמם כלום, עשיתי את זה ולקח לזה מלא זמן לחמם את המים, אז תחשוב על ספל קפה מחרס...

חבל על הזמן שלך להחלים נגדים

http://img339.imageshack.us/my.php?image=dscf0499kl7.jpg

אולי אפשר לעשות מזה מצת לסיגריה.. אבל גם זה דבילי ויקח שנים.

אוקיי מצאתי דבר אחד שזה עושה טוב - הורג נמלים :P

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה חיבור טורי פשוט...תקשיב אני למדתי במגמת אלקטרוניקה עשיתי בזה 11 יחידות לימוד אבל שחכתי יותר מחצי ולא הייתי התלמיד הכי מיצטיין בכיתה בלזכור שמות של דברים כמו כן איך אני מחבר את זה לנאי רגיל שמיתחבר לקיר? באמת שאני אחד שצריך משהו ויזואלי לראות או הסבר ממש טוב...אני אחד כזה סוריי :s05:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לזה מעלי, בגלל זה עושים את זה עם נגדים ודרך הUSB, כדי שלא יצאו גיצים ותשרוף לעצמך את הבית.

וחיבור טורי ניראה ממש פשוט.

+(פלוס, פאזה ניראה לי) => נגד => נגד => - (אדמה)

אין פשוט מזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש יש P4 SOCKET 478 מישהו יכול לעזור לי באיזה פינים להשתמש? ואיזה נגדים להוסיף?

יש לי רעיון טוב יותר בשבילך ... קח את המעבד תכניס אותו למעטפה לדברים שבירים סגור אותה כתוב עליה אל: נצרת עילית ....(כתובת)

וזרוק לתיבה האדומה הקרובה לביתך :xyxthumbs:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...