nzxt lexa VS gigabyte 3D Aurora - ספקים ומארזים - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

nzxt lexa VS gigabyte 3D Aurora

oron_s

Recommended Posts

יותר יפה זה עניין של טעם, ומד טמפרטורות... אני חי יופי בלי אחד ;) מצד שני, שמעתי סיפור מחבר, שנפל לו ה- מגובה של שולחן, עם כל החומרה בפנים, וחוץ מהפלאסטיק של הדלת, שום דבר לא נשבר ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יותר יפה זה עניין של טעם, ומד טמפרטורות... אני חי יופי בלי אחד ;) מצד שני, שמעתי סיפור מחבר, שנפל לו ה- מגובה של שולחן, עם כל החומרה בפנים, וחוץ מהפלאסטיק של הדלת, שום דבר לא נשבר ;)

אני האיש, lol המארז הזה בנוי כמו טנק, הנדסת אנוש מצויינת, מבנה טוב לא פחות לאוורור [אם אתה מחליף מאווררים אז עוד יותר טוב, אלה שמגיעים עם המארז הם בסדר ושקטים מאוד, אבל ניתן להשיג טובים יותר באותה רמת רעש].

המחשב כפי שסופר נפל נפילה מגוהב של כ60 ס"מ בערך, אולי יותר לכיוון המטר, התהפך באוויר ונפל "על הראש" כשכל החומרה בפנים, והמחשב פועל.

הנזק היחידי שאני יכולתי לזהות היה חתיכת פלסטיק, מין כזה "פין" מפלסטיק קטן שלא עמד בעומס.... וגם זה, רק אחד...[יש עוד הרבה כאלו :P]

כך שעמידות - יש.

הנדסת אנוש טובה [שימוש טוב במרחב הפנימי של המארז, מערכת אוורור טובה והרבה מקומות מסתור לכבלים (+ערכה להחבאת כבלים שמגיעה עם המארז)] - יש.

מראה - היופי הוא בעיניי המתבונן.

תועלת | מחיר - שווה כל שקל.

מכאן, תעשה את החשבון שלך ;D .

הלקסה יותר יפה(סוביקטיבי).אגב אם הLEXA יפול על השולחן הנזק העיקרי יגרם לשולחן :xyxthumbs:

על מי אתה עובד? זו חתיכת פלסטיק (וברזל שהוא כל כך דק שהייתי פוחד לשים דברים על המארז, שלא יתקפל פנימה), הנזק יגרם לשולחן? להגיד שאם הלקסה יפול על השולחן הנזק יגרם לשולחן זה כמו שתגיד לי שאם אני אנגש מצובישי מאגנום בפיז'ו 206 המאגנום ילך טוטלוס...... :screwy:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני האיש, lol המארז הזה בנוי כמו טנק, הנדסת אנוש מצויינת, מבנה טוב לא פחות לאוורור [אם אתה מחליף מאווררים אז עוד יותר טוב, אלה שמגיעים עם המארז הם בסדר ושקטים מאוד, אבל ניתן להשיג טובים יותר באותה רמת רעש].

תוכל להציע לי מאוורר חזק יותר בשביל המארז הזה? אילו שבאים איתו חלשים מדי. אני חושב להחליף רק את המאוורר האחורי. תודה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

על מי אתה עובד? זו חתיכת פלסטיק (וברזל שהוא כל כך דק שהייתי פוחד לשים דברים על המארז, שלא יתקפל פנימה), הנזק יגרם לשולחן? להגיד שאם הלקסה יפול על השולחן הנזק יגרם לשולחן זה כמו שתגיד לי שאם אני אנגש מצובישי מאגנום בפיז'ו 206 המאגנום ילך טוטלוס...... :screwy:

דיברתי על הBLACKLINE
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תוכל להציע לי מאוורר חזק יותר בשביל המארז הזה? אילו שבאים איתו חלשים מדי. אני חושב להחליף רק את המאוורר האחורי. תודה.

יש הרבה סוגים - כל מה שדוחף מעל 90CFM ועושה פחות מ14DBA זה מאוורר טוב :D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...