הוספתי זיכרון פנימי יש לי עכשיו 521 האם עליי להוריד את הזיכרון הוירטואלי? - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

הוספתי זיכרון פנימי יש לי עכשיו 521 האם עליי להוריד את הזיכרון הוירטואלי?

The One 1 1 1

Recommended Posts

אתה בטח התכוונת ל512 נכון ?

בכל אופן אני ממליץ לך לנסות לבטל את הזיחכרון הוירטואלי ולראות את ההבדל בביצועים.

יתכן ואם תנסה להריץ משחקים מאוד כבדים או תוכנות מאוד כבדות (כמו פוטושופ) הזיכרון יגמר לך ואז תצטרך לנסות להפעיל אותם בלי הרבהתוכנות ברקע. במצב העכשיוי שלך אין ספק שתוכל להריץ בלי שום בעיה כל משחק או כל תוכנה אבל אם תתחיל להריץ הרבה ישומים ברקע ואז תנסה להריץ ישומים כבדים אז אתה עלול להתקל בבעיה.

לכן לסיכום אני ממליץ לך לנסות ולראות איך אתה מסתדר עם זה... אם לא תהיה לך בעיה אתה לא תתחרט שביטלת את הזיכרון ואתה תהנה משיפור ניכר בביצועים !

בהצלחה ...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם אתה רוצה לעבוד בצורה יעלה בלי וירטואלי אני הייתי ממליץ על לפחות 700 מגה של ..

זה נכון בעיקרון, אבל זה יותר תלוי בצרכים של המשתמש במחשב, אם הוא עובד עםן הרבה דברים כבדים ומשחקים כמובן שכדאי לבטל את הזיכרון רק בכמויות שמתקרבות לגגה, לעומת זאת אם המשתמש לא מפעיל משחקים או תוכנות כבדות מידי כמ פוטושופ (כמוני ;D) אפשר לחשוב לבטל את הזיכרון גם עם 384. (אני היתי תקופה מסוימת עם כמות כזו של ובלי וירטואלי ורק לעיתים רחוקות נתקלתי במחסור בזיכרון , כיום עם 512 זה מספיק לי.

עם כמות של 256 זה לא מומלץ לאף אחד לבטל את הזיכרון הוירטואלי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני גם חושב שאני אנסה עכשיו להסתדר בלי הזיכרון הוירטואלי, יש לי 512מ"ב ואני לא משחק משחקים כבדים או מתעסק בתוכנות גרפיות.

מישהו יכול אבל להסביר את החסרונות/יתרונות?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יהיה יותר מהיר? חשבתי שהוא ניגש להארדיסק רק אם הזכרון האמיתי נגמר..

ואם יש הרבה תוכנות אז המחשב יתרסק?

בנושא אחר באוברקלוק שלך איזה לוח יש לך והאם העלת מתח למעבד? :o

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

איך זה יהיה יותר מהיר? חשבתי שהוא ניגש להארדיסק רק אם הזכרון האמיתי נגמר..

בעקרון, זה אמור להיות ככה... אבל לפעמים הזיכרון מתמלא בזבל ובמקום לנקות אותו הוא הולך וכותב להארדיסק

לדוגמא: יש לך 95MB של RAM פנוי והזיכרון הוירטואלי של וינדוס הוא 179...

אם הזיכרון נגמר יכולו להופיע כל מני תופעות לא ממש נעימות כמו תקעיה של המשחק או יציאה ממנו בפתאומיות מלווה בהודעת שגיאה

הודעות שתוכנות לא יכולות לעבוד בגלל חוסר בזיכרון וגם קריסה של המחשב...

בקשר לאברקלוק

לא, לא העלתי מתח למעבד, יש לי לוח MS-6119 לש MSI עם I440 BX והביוס הכי מעודכן שלAWARD (על הצ'יפ של AMI) העלתי את הבאס מ 100 ל133.

לקירור יש את המאורר המקורי ועוד מאורר 60mm ששמתי ליד ההיטסינק. הוא מגיע לטמפרטורות די גבוהות בקיץ... אבל יציב כמו סלע

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...