יש לי חבר שהיה תמיד רזה ובתקופה האחרונה ניהיה לו כרס קטנה חח מה הוא יכול לעשות ? - כללי - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יש לי חבר שהיה תמיד רזה ובתקופה האחרונה ניהיה לו כרס קטנה חח מה הוא יכול לעשות ?

rroonnii

Recommended Posts

בנידון? שמעתי שרזים אם הם משמינים אז הם משמינים בבטן ולא ברוחב. האם רק ריצה יכולה להוריד לו את הבטן הזאת? בכל השנים הוא היה אוכל כמה שבא לא ובחיים לא היה משמין. והוא עלה במשקל בסביבות ה8 9 קילו. הוא מטר 74 היה שוקל 60 62 ועכשיו 71 72 . לפי דעתי יותר יפה לו 71 72 קילו אבל את הקטע של הבטן איך עושים אותה שטוחה לגמרי?

זה מה שהוא אמר לי לשאול אז חברה תעזרו לו חחחחח כל הקטע הזה מצחיק אותי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שיפסיק להוריד 2 גולדסטר כל ערב באמצע שבוע ו-4 כל סופ"ש.

לי זה עזר.

וואו איזה מגניבה את.

קיצר שהבחור יאכל נכון,ובמינון,אם הוא רוצה לשמור על המשקל הוא צריך לעלות מסת שריר ,אין ברירה,אחרת זה רק לרזות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יגיד לך את האמת הוא לא אוכל הרבה בכלל.

לי דיברתי על אוכל, דיברתי על בירה. יש לה נטייה להצתבר במקום אחד - בבטן. אני אוכלת מעט יחסית כי אין לי זמן. חוזרת מאוחר מאד מהעבודה ואין לי כוח להכין אוכל אז חודש הייתי שותה בירה לפני השינה. :-X

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפרט יותר. הוספתי בהודעה למעלה שגם שתיה כמו בירה וכאלה הוא לא שותה אף פעם. אין לו בעיה שהוא שוקל 72 כי תאמת הוא נראה גבר ולא בחור רזון כזה. רק הקטע של הבטן גם לא הכי שמים לב אבל אותו זה מעצבן כי אף פעם הוא לא השמין הוא לא יודע מאיפה זה בא לו הדבר הזה. אפשר להוריד רק את הבטן? או שצריך להרזות ואז הבטן תרד גם?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יפרט יותר. הוספתי בהודעה למעלה שגם שתיה כמו בירה וכאלה הוא לא שותה אף פעם. אין לו בעיה שהוא שוקל 72 כי תאמת הוא נראה גבר ולא בחור רזון כזה. רק הקטע של הבטן גם לא הכי שמים לב אבל אותו זה מעצבן כי אף פעם הוא לא השמין הוא לא יודע מאיפה זה בא לו הדבר הזה. אפשר להוריד רק את הבטן? או שצריך להרזות ואז הבטן תרד גם?

אי אפשר לרזות רק בבטן, כדי להוריד את הכרס הוא צריך להוריד באחוזי השומן באופן כללי (ואולי גם במשקל אם הוא לא מתאמן בחדר כושר) ולשם כך רצוי שיילך לדיאטנית על מנת שתייעץ לו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם זה נורא מפריע לך, אתם יכולים ללכת לטיפול זוגי ::)

ושיתקן פשוט את מה שהוא לא עושה, אנחנו לא קוסמים, אם הוא הפסיק להתאמן שימשיך ואם הוא אוכל יותר בלי סיבה שיפסיק

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עם הוא יעשה אירובי אז הוא גם ירזה נכון?

exquisite אפשר להוריד תבטן ע"י צימצום אחוזי שומן בגוף . איך עושים את זה?

אני אישית מתאמן 4 שנים ויש דברים שאני יודע אבל כל הקטע הזה של לרזות וכאלה זה לא בישבלי לכן זה חדש לי להתתעניין בזה.

J0n1 . מה אתה דפוק? הוא לא יכול לשלוח בפורום מסיבות שלו אז אני עוזר לו.

האמת הוא היה מתאמן אבל גם שהיה מתאמן הוא היה רזה מאוד [רזה עם צורה לא מקל] והוא היה מחוטב יפה מאוד. הוא הפסיק לפני שנה יכול להיות שמזה זה קרה לו? אבל הכל היה שרירים לא היה לו אחוזי שומן בכלל גבוהים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כי אז הוא לא יהיה יותר סקסי בעיניו... :P

באמת, תעשה ויהיה בסדר. שלא יבכה על חילוף חומרים איטי, כי ברוב המקרים מה שקורה זה שהוא אוכל יותר קלוריות ממה שהוא שורף במהלך הפעילות שלו ביומיום. אגב, לספור קלוריות זה גם לא פתרון. צרייך גם הלפסיק לנשנש בין ארוחות ולאכול דברים מזינים שגם יתנו תחושת שובע לזמן ממושך וגם לא יהיו משמינים מדיי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

בונאה אתם לא קוראים רק נותנים הודעות. אמרתי שהוא לא יכול לשלוח אז אני שולח ממקומו מה בעיה?

אמרתי כבר שהוא לא אוכל בכלל הרבה וגם אם היה אוכל המון אף פעם לא היה משמין גם האחים שלו כולם רזים. הוא היה מתאמן אממ שנתיים אבל היה גם רזה מחוטב והפסיק להתאמן לפני שנה ומשהו. אולי זה בגלל זה?

ולפי דעתי יותר יפה לו ה72 קילו זה גברי . בכלל לא רואים בטן שהוא מתלבש. אבל לו זה מפריע זה הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...