גזענות - חרדים - חזק - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

גזענות - חרדים - חזק

HaEsrimVeArba

Recommended Posts

זה אותו הדבר בבתי ספר חילוניים, רק לגבי אתיופים.

בטח שיש, אבל דווקא אצל הספרדים כי הם מעדיפים להנשא מחוץ לעדה מאשר עם הבני דודים שלהם. תסע פעם בקו 92 של דן ותראה איזו רכבת שדים זאת. יש שם ילדים שההורים שלהם קרובי משפחה, פוזלים כאלו. אחד יותר עקום מהשני.

אפרופו חרדיות כוסיות - מכר אחד שלי היה עובד פעם בתור ג'יגולו בזמן הצבא והיה מספר לי שחצי מהבנות שהיו באות אליו היו חרדיות, צעירות שסיפרו שחיתנו אותן עם איזה קרפד מגעיל. חצי מהזמן זה לא היה מגיע לסקס, הן היו באות רק לבכות לו (כבר פסיכולוג יותר זול...), אחרות לא ידעו מה יש להן בין הרגליים. :screwy:

כן יש הרבה סיפורים של בגידות וכאלה. אבל אפשר להבין את זה. בחורה נשואה לאחד שלא אוהבת .כמה אפשר לסבול. לא קשור רק לחיצוניות כי יכול להיות בחורה עם ראש פתוח ובעלה ראש סגור שום דבר לא מרשה לה. זה כמו בחינוך אסור לסגור את הילד יותר מדי למה אחרי זה הוא יפרוץ את החמות . רק הבחורה עצמה צריכה לבחור את הבחור שהיא מעוניינת בו. אבל זה קורה אצל החרידים ממש החזקים ובעיקר אשכנזים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• תגובות 55
  • נוצר
  • תגובה אחרונה
תסע פעם בקו 92 של דן ותראה איזו רכבת שדים זאת. יש שם ילדים שההורים שלהם קרובי משפחה, פוזלים כאלו. אחד יותר עקום מהשני.

אפרופו חרדיות כוסיות - מכר אחד שלי היה עובד פעם בתור ג'יגולו בזמן הצבא והיה מספר לי שחצי מהבנות שהיו באות אליו היו חרדיות, צעירות שסיפרו שחיתנו אותן עם איזה קרפד מגעיל. חצי מהזמן זה לא היה מגיע לסקס, הן היו באות רק לבכות לו (כבר פסיכולוג יותר זול...), אחרות לא ידעו מה יש להן בין הרגליים. :screwy:

:o :errrr:

יש לך נסיון חיים מעניין, דריה...

אם המדינה תרצה לעשות משהו טוב זה יהיה ללמד בבתי ספר חרדים קצת נושאים יסודיים כמו מדעי הטבע, נראה שהם לא שמעו על inbreeding (איך קוראים לזה בעברית?..).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש חרדים שהם לא "דוסים"? :nixweiss:

כן יש חרדים שהם לא דוסים. או שקוראים להם חרידים או שנראים רק חרידים. למשל יש מישהו עם כיפה שחורה חולצה לבנה נראה חרידי נכון? אבל הוא חרידי מודרני לא דוס. הוא יוצא לבלות הראש שלו פתוח הוא עובד. תמיד אמרתי את זה לא כל מי שיש לו כיפה שחורה אז הוא כבר זהו חרידי אש :angryfire:

:o :errrr:

יש לך נסיון חיים מעניין, דריה...

אם המדינה תרצה לעשות משהו טוב זה יהיה ללמד בבתי ספר חרדים קצת נושאים יסודיים כמו מדעי הטבע, נראה שהם לא שמעו על inbreeding (איך קוראים לזה בעברית?..).

אתה חושב שהם לא יודעים את זה? ורוב החרידים לא מתחתנים עם קרובי משפחה לפי מה שאני ראיתי. אצל הספרדים בכלל אין את זה. וגם אל תחשוב שאם הם לא לומדים טבע אז הם חמרים תנסה לדבר עם מישהו חרידי למדן תראה כמה הראש שלו עמוק והם יודעים הכל.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא, התכוונתי לקב"א, קבוצת איכות בצבא. ::)

ישב לידי חבר ואמר לי אני חושב היא התכוונה להקב"ה. חחחחחחחחח . בילבל אותי. כמו שאמרת אז.

נכון אני לא חזק בדיקדוק וכאלה לא בגלל שלא למדתי אלה זה לא חזק אצלי הדברים האלה. אבל בדברים אחרים אני טוב מאוד חחח :lol::cool2::lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אנחנו עדיין תמוהים ותוהים מה הם הדברים הללו.

מה הדברים שאני טוב בהם.? יש הרבה דברים קודם כל הידים שלי מאוד יצרתיות לגבי ציור והכל. כל דבר שאני יעבוד עם ידים אני יהיה טוב בזה ככה גרפולוג אמר לי. למשל יש מישהו שיש לו כישרון ציור אבל רק זה יש לו. ויש כאלה שיש להם בכל דבר כישרון לגבי תעסוקה עם הידים שלהם. בקיצר לא מתאים לי כאן לכתוב חחחחח תבואי לפרטי אני ימשיך. . . או שנעלת עלי את הפרטי אז? :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וואו, נראה שאתה נורא אוהב לדבר על עצמך (ולא כדי להביא דוגמא לנסיון אישי). ייתכן וזה כי אף אחד לא ממש מקשיב לך? :nixweiss:

מה את רוצה מה מהמהמהמהמהמהמהמה מהמהמ מהמ מהמ מהמהמהמהמ מהמהמהמ מהמ מהמ מה מה מהמ מה? שאלת במה אני טוב תאמיני לי לא רוצה לדבר עלי בכלל אבל כל פעם עם העקיצות האלה חחחחחחח. יודעת המוח מחולק לכמה חלקים. יש כאלה שיש להם לשון ושפה עשירה אבל בדברים אחרים הם אפסים כמו לקלוט דברים לוקח להם הרבה זמן. וכו.. וכו.. תאמיני לי שאני הייתי תמיד בין המצטיינים בכיתה . גם בדקדוק וכאלה קיבלתי 100 . פשוט לדבר בשפה גבוהה זה לא אני אין מה לעשות. מצד שני אישתי השפה שלה גבוהה. היא יכולה לשבת איתי בסרט ואני מסביר לה לפעמיים מה היה בסרט. נו?

(ולא כדי להביא דוגמא לנסיון אישי). ?את מנסה לדעת במה אני עובד אהה? את לא תידעי ח ח :smile1:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...