קנו לי מסך :), אפשר חוות דעת עליו? - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

קנו לי מסך :), אפשר חוות דעת עליו?

ofer1928

Recommended Posts

לצערי הרב עבדו עליך...אתה יכול לקנות ב1600 שקל מסכים טובים יותר בהרבה....הפאנל של המסך הזה הוא TN והנגדיות היא לא דינאמית..

אם היית מוסיף עוד 500 שקל היית יכול לקנות את מסכי הדל עם הפאנל האיכותי S-....פעם הבאה תלמד לא לקנות משמה כי יכול להיות שיביאו לך בכלל מסך אחר..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לצערי הרב עבדו עליך...אתה יכול לקנות ב1600 שקל מסכים טובים יותר בהרבה....הפאנל של המסך הזה הוא TN והנגדיות היא לא דינאמית..

אם היית מוסיף עוד 500 שקל היית יכול לקנות את מסכי הדל עם הפאנל האיכותי S-....פעם הבאה תלמד לא לקנות משמה כי יכול להיות שיביאו לך בכלל מסך אחר..

גבר לא אני קניתי את המסך,

אבא שלי קנה.

בכללי המסך עצמו לא לעומת שום מסך אחר? איך הוא?

למה תמיד אתם אומרים שיש יותר טוב וזה?

אני ספציפית שאלתי על המסך וזהו ...? הוא טוב?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה זה טוב? זה עניין יחסי. אם אתה לא רוצה לשמוע שיש יותר טוב באותו מחיר, אל תשאל.

אם זה לא מכאיב לך בעיניים, ואין לך בעיות רציניות במשחקים או בסרטים אז המסך את תפקידו,

מה שסביר להניח והוא עושה, תהיה מרוצה.

אם לא, אז אתה יודע שהוא גרוע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

גבר לא אני קניתי את המסך,

אבא שלי קנה.

בכללי המסך עצמו לא לעומת שום מסך אחר? איך הוא?

למה תמיד אתם אומרים שיש יותר טוב וזה?

אני ספציפית שאלתי על המסך וזהו ...? הוא טוב?

אם אתה רק משתמש בוורד/גולש באינטרנט אז הוא מספיק בקושי

אם אתה כבד/רואה במחשב אז זה ממש לא טוב...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, חאלס כבר.

90% מהאנשים (אם לא יותר) משתמשים באופן קבוע במסכי TN, גולשים, מקלידים, משחקים, רואים , ולא מרגישים שזה "מספיק בקושי". הכל עניין של רמת איכות לעומת רמת ציפיות. מי שרגיל למרצדס, בשבילו פזו' זה "מספיק בקושי" לנסיעות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבא שלי הפתיע אותי לכבוד ראש השנה קנה לי מסך לחדר חדש.

http://www.wallashops.co.il/m2/a/ap.aspx?pi=1HCL206WTQ

המסך הזה טוב?

אפשר לקבל חוות דעת עליו?

חבל ששאלת... מאחר והמסך כבר נקנה, היית צריך קודם כל להשתמש ולראות איך אתה מרגיש איתו. אחרי מה שכתבו לך,מובטח כמעט בוודאות שרמת ההנאה שלך תפחת רק בגלל התגובות כאן. עצתי לך, תתעלם מכל מה שכתבו, תיהנה מהמסך, ורק אם הוא לא נוח (מה שממש לא בטוח) תנסה להחליף אם ישנה אפשרות כזאת. פעם אחרת תפנה לפורום לקבל ביקורת לפני קניה ,ולא אחריה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

חבל ששאלת... מאחר והמסך כבר נקנה, היית צריך קודם כל להשתמש ולראות איך אתה מרגיש איתו. אחרי מה שכתבו לך,מובטח כמעט בוודאות שרמת ההנאה שלך תפחת רק בגלל התגובות כאן. עצתי לך, תתעלם מכל מה שכתבו, תיהנה מהמסך, ורק אם הוא לא נוח (מה שממש לא בטוח) תנסה להחליף אם ישנה אפשרות כזאת. פעם אחרת תפנה לפורום לקבל ביקורת לפני קניה ,ולא אחריה.

צודק, אני מבין את זה שזה "הפתעה" והכל שהוא קנה לך את המסך אבל ''הפתעה'' כזאת זה דבר די דבילי לעשות.. לא עושים הפתעות על דברים כאלה וחבל חח..

זה כמו לעשות "הפתעה" של קנית פלאפון (מה שההורים עשו לי) והפלאפון נוח והכל אבל די גרוע (מבחינת איכות מצלמה והמצלמה עצמה, אין מספיק , מכשיר יחסית מיושן למה שיש עכשיו וכו')

בקיצור ההורים צריכים ללמוד איזה הפתעות לעשות חח ואלה הפתעות שלא צריכים לעשות =P

בכל מקרה תהנה מהמסך..

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

צודק, אני מבין את זה שזה "הפתעה" והכל שהוא קנה לך את המסך אבל ''הפתעה'' כזאת זה דבר די דבילי לעשות.. לא עושים הפתעות על דברים כאלה וחבל חח..

זה כמו לעשות "הפתעה" של קנית פלאפון (מה שההורים עשו לי) והפלאפון נוח והכל אבל די גרוע (מבחינת איכות מצלמה והמצלמה עצמה, אין מספיק , מכשיר יחסית מיושן למה שיש עכשיו וכו')

בקיצור ההורים צריכים ללמוד איזה הפתעות לעשות חח ואלה הפתעות שלא צריכים לעשות =P

בכל מקרה תהנה מהמסך..

אתה מצדיק אותי אבל מחמיר לעשות ממה שעשו קודמיך.....עופר אל תשים לב לשום דבר ממה שכתבו כאן! (חוץ ממה שאני כתבתי כמובן ;D ) תתחדש על המסך, אל תתחיל לחפש מה לא טוב בו, גם במסכים עם פאנל TN יש טובים יותר וטובים פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

וגם כן אם קנית בוואלה שופס יכול להיות ש:

תקבל מסך מחברה אחרת (קרה לי כבר הזמנתי וקיבלתי חברה GENRIT)

או שתקבל מסך פגום (פיקסל שרוף וכו')

או שתקבל (וזה הכי נפוץ) מסך משומש ><.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...