בעיה בהתקנת ווינדוס XP - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

בעיה בהתקנת ווינדוס XP

avi909

Recommended Posts

יש לי לוח של גיגה בייט ועם מעבד דואל קור של , הלוח תומך ב RAID 0 אז הלכתי וקניתי שני דיסקים קשיחים 80 גיגה כל אחד SATA 2, של . נכנסתי לביוס וקבעתי שהם יעבדו כ RAID 0, ועליהם תותקן מערכת ההפעלה. כשהעלתי את המחשב מתוך הדיסק של וכשמגיע השלב שהוא צריך לזהות את הדיסקים, הוא כותב לי שאין כוננים קשיחים במחשב(באנגלית כמובן), בהתחלה חשבתי שהדיסקים לא תקינים, אז הוצאתי אותם ממערך ה RAID 0 והתקנתי רגיל עליהם, הוא זיהה אותם כמו שצריך, זאת אומרת שהדיסקים הקשיחים טובים. אז החזרתי אותם ל RAID 0 וניסיתי להתקין ויסטה 64 ביט, והוא כן זיהה את הדיסקים כמו שצריך כאשר הם מאוחדים. הוא הראה לי אותם ככונן אחד של 149 גיגה. השאלה שלי למה אני לא מצליח להתקין .

רצוי לציין שניסיתי להתקין 64 BIT XP1.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזכור לי דורש לRAID יש אותם על הדיסק של הלוח אם (תוכנה שמעבירה אותם לדיסקט) בתחילת ההתקנה עוד כשהוא מריץ דרייבים נחוצים להתקנה יש למטה כתובת בלה בלה בלה הקש F6 ... תקיש F6 ותתקין את הדרייברים .. אזה הוא אמור לזהות את הדיסקים

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

לפחות חלקית ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כזכור לי דורש לRAID יש אותם על הדיסק של הלוח אם (תוכנה שמעבירה אותם לדיסקט) בתחילת ההתקנה עוד כשהוא מריץ דרייבים נחוצים להתקנה יש למטה כתובת בלה בלה בלה הקש F6 ... תקיש F6 ותתקין את הדרייברים .. אזה הוא אמור לזהות את הדיסקים

מקווה שעזרתי :xyxthumbs:

לפחות חלקית ::)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...