לרשמיכם: תמונות של vp930 שלי - מסכי מחשב - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

לרשמיכם: תמונות של vp930 שלי

yanital

Recommended Posts

viewsonic vp-930-3

היי. הנה שתוכלו להתרשם מהן.

התמונות קצת בוהקות לעומת המציאות. אך הן ממחישות בצורה טובה.

תופעות:

יש את אפקט ה-X. מתבטא בכך שהפינות בהירות יותר.

מובחן בעיקר בתצוגת צבע שחור, אך גם בתצוגת צבע אחר

אפשרי להבחין בפסים כהים בחלק העליון והתחתון של המסך (לא ממש מפריע).

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לפי התמונות הצבעים משתנים (מתבהרים) בצפיה מהצד, זה משהו שחשבתי שלא אמור לקרות בפאנל VA אלא רק בTN

מישהו יכול להסביר לי בבקשה?

2) כשמסתכלים מקרוב רואים טורים-טורים (משהו שלא ראיתי במסכי TN). האם זה לא מפריע?

(בדיוק אתמול הזמנתי את המסך הזה, מקווה שלא טעיתי בבחירה..)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1) לפי התמונות הצבעים משתנים (מתבהרים) בצפיה מהצד, זה משהו שחשבתי שלא אמור לקרות בפאנל VA אלא רק בTN

מישהו יכול להסביר לי בבקשה?

2) כשמסתכלים מקרוב רואים טורים-טורים (משהו שלא ראיתי במסכי TN). האם זה לא מפריע?

(בדיוק אתמול הזמנתי את המסך הזה, מקווה שלא טעיתי בבחירה..)

בקשר לשאלה הראשונה ,זה בדיוק מה ש-QttP כתב למעלה.כשלא מסתכלים ישר מול המסך אלא מלמעלה או מהצד, הצבעים עצמם אינם משתנים אלא רק הבהירות של המסך. במסכים עם פאנל TN אם אתה מסתכל בזויות ,הצבעים עצמם משתנים.

בקשר לשאלה השניה ,אני לא בטוח מה בדיוק הפסים האלו... אולי זה מהמצלמה...לא מכיר את המסך הזה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הבהירות של מסכי VA יורדת עם הגדלת זוית הצפיה, מה שקורה הוא שהאור בחדר משתקף מהמסך בתמונה וגורם לה להיראות יותר בהירה.

אפקט האיקס תלוי מאוד במסך הספציפי, אני קיבלתי לבדיקה מסך VP930-3 חדש שהציג כמות קטנה מאוד של דליפות אור בפינות.

מבחינת הטורים טורים שרואים בתמונה מדובר על אפקט Moire שנגרם בגלל המצלמה, העין שלך אתה לא תראה את זה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דעתי מוספת:

הבהירות של מסכי VA יורדת עם הגדלת זוית הצפיה + הניגודיות

האור בחדר משתקף מהמסך בתמונה וגורם לה להיראות יותר בהירה.- האור אמנם משתקף במעט, אבל הצילום באור נתן לי תוצאות הרבה יותר מציאותיות מאשר צילום בחושך. ככה רואים במציאות המעשית.

אפקט האיקס תלוי מאוד במסך הספציפי, אני קיבלתי לבדיקה מסך VP930-3 חדש שהציג כמות קטנה מאוד של דליפות אור בפינות.

-בהמשך צירפתי תמונה הממחישה נכונה את המציאות (-דליפת האור גדלה עם הגדלת זווית הצפייה).

מבחינת הטורים טורים שרואים בתמונה מדובר על אפקט Moire שנגרם בגלל המצלמה, העין שלך אתה לא תראה את זה.

-נכון.

רציתי לומר בתדהמה דבר נוסף:

בעת צילום תמונה זו, גיליתי עשרות של פיקסלים מתים במסך !

מה קורה פה ? בשבועיים הראשונים (לפחות) לא היו לי בכלל.

עריכה:

סליחה, זה היה אבק.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

טוב, בשבילך בדקתי עוד פעם עם של מטריקס2- המרדף בכביש הראשי,

דעתי המקוצרת: קורונה: לא , מריחות: לא מורגש, "FPS": מורגש

באופן כללי נהנים מהסרט, לא רואים קורונה.

אני לא בטוח אם מה שאני רואה נקרא "מריחות". אני רואה טשטוש בתנועה מהירה שקיים בגלל שככה הוקלט הסרט. בבדיקה שלpixperan אפשר להבחין במריחות קלות כפי שכבר נאמר.

אני כן מבחין באפקט של FPS נמוך, אם המינוח נכון. אני לא יודע ממה זה נובע.

אבל קשה בלי להשוות לטלויזיה או למסך lcd אחר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

עריכה:

סליחה, זה היה אבק.

גדול, פשוט גדול! :lol:

מנסיון, בבדיקה אקראית, 90% של מה שנראה כמו פיקסל מת הוא באמת גרגיר אבק. לכן, הטיפול הראשוני בפיקסלים מתים הוא להעביר אצבע עליהם. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה על ההשקעה של הבדיקה :xyxthumbs:

דעתי המקוצרת: קורונה: לא , מריחות: לא מורגש, "FPS": מורגש

באופן כללי נהנים מהסרט, לא רואים קורונה.

אני כן מבחין באפקט של FPS נמוך, אם המינוח נכון. אני לא יודע ממה זה נובע.

אבל קשה בלי להשוות לטלויזיה או למסך lcd אחר.

1) אם אני מבין נכון, הFPS הרי לא קשור למחשב או למסך. איך יכול להיות שהקליטו סרט ב FPS נמוך?? (תוכל אולי לבדוק בסרט עם FPS גבוה - אם רואים יותר טוב?) אגב עד כמה זה קריטי?

2) אמרת שיש מעט מריחות שלא מורגשות; המסך שלי אמור להיות גם הטלויזיה שלי (כבלים + DVD). כאחד שמכיר את המסך, לדעתך המסך הזה טוב לשימוש כזה? (כלומר אפשר לראות בכיף ולא להתבאס שלא רואים טוב)?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. לא ידעתי איך לקרוא לזה. זה כאילו שבתנועה מהירה חסרות באמצע, ואז הדמות "מדלגת".

זה לא קשור ל-, אולי למסך (60Hz?). זה לא קריטי... תמשיך ותזמין את המסך.

2. גם אני קניתי את המסך לייעוד זה בדיוק. סרטי בדקתי והם בסדר. שידורי כבלים עוד לא.

אני מאמין שיהיה סביר לצפות בהם.

- אני לא מאמין שמסכים אחרים יהיו יותר טובים. ומצד שני חבל שאין לי מסך אחר להשוות איתו.[br]פורסם בתאריך: 9.09.2007 בשעה 23:11:43

[br]פורסם בתאריך: 9.09.2007 בשעה 23:08:46

גדול, פשוט גדול! :lol:

אתם צריכים להזהיר לפני שקורים דברים כאלה, אפשר להיכנס לפאניקה !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אבל הרי ברור לך שבמסך TN 2MS לא תהינה מריחות... אבל זה יבוא על חשבון הצבעים כנראה, וזויות הצפייה...

אני מקווה שהוא שווה את זה..

1. לא ידעתי איך לקרוא לזה. זה כאילו שבתנועה מהירה חסרות באמצע, ואז הדמות "מדלגת".

זה לא קשור ל-, אולי למסך (60Hz?). זה לא קריטי... תמשיך ותזמין את המסך.

שמעתי דווקא שצריך להעלות את המסך ל75Hz, אז יש מצב שאתה צודק

2. גם אני קניתי את המסך לייעוד זה בדיוק. סרטי בדקתי והם בסדר. שידורי כבלים עוד לא.

אני מאמין שיהיה סביר לצפות בהם.

מכמה שממליצים על המסך הזה ומהמחיר שלו היית מצפה ליותר מ"בסדר" או "סביר" לא?

- אני לא מאמין שמסכים אחרים יהיו יותר טובים. ומצד שני חבל שאין לי מסך אחר להשוות איתו.

שורה תחתונה - האם אתה מרוצה ממנו בסרטים? היית מחפש תחליף?

סליחה אם אני מקשה, אבל מפחיד להזמין מסך "על עיוור"!! :s07:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

1. המלצת החברה היא 60Hz. אחרת המסך יכול להידפק. (לא מובן לי,אבל גם לא חיפשתי תשובה לזה)

2. גם אני ציפיתי לקצת יותר אחרי כל הגבב פה בפורום, אבל כנראה שהוא יותר טוב מאחרים.

3. לא הייתי מחפש תחליף.

ביליתי שעות בפורום, עשיתי סיכומי שיחות :kopfpatsch:,

המסקנה שלי שכדאי ללכת עליו, ולא להשקיע יותר, כי זה הדבר

הסביר ביותר שעולם הטכנולוגיה יכול להציע , ולא כדאי להיסחף בלהשקיע על חצי אינץ' יותר

עם "רפרודוקציית צבעים" נכונה יותר אבל שבסופו של דבר לא תוכל לצפות בו מהצד כמו שהיית רוצה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...