יותר מדי זיכרון בשימוש - עמוד 2 - Windows - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

יותר מדי זיכרון בשימוש

Boomer

Recommended Posts

מה כבר יכול לקרות? ה- יקרוס אם לא יהיה מספיק זיכרון או משהו כזה?

חס וכרפס !!

ממש ממש לא !

קודם כל אתה לא תצליח לגמור כל כך מהר את הזיכרון אלא אם כן ממש תתאמץ.. וגם אם כן תמלא את הזיכרון לא יקרוס אלא התוכנה שתנסה לרוץ כשיגמר לך הזיכרון עלולה להסגר או להודיע לך על מחסור בזיכרון ואז להסגר. ודרך אגב זה בדיוק מה שקורה אם אתה מעמיס על המערכת מעבר לזיכרון הוירטואלי שיש לך.

ואם אתה רוצה להרגיש בהבדל בביצועים תעשה נסיון פשוט..

תריץ הרבה תוכנות ברקקע כמו כמה אקספלורר, תוכנות הורדה למינהם, תוכנות אימייל, תוכנות מסרים (כמו ICQ) ותקנח באיזה תוכנת עריכה לתמונות או קבצי קול, ואז פשוט תתחיל לעבור בינהם ואתה פשוט תופתע מהמהירות שהמחשב מגיב כי כל הנתונים יהיה לך בזיכרון ולא על הדיסק הקשיח ולכן לא תצטרך להמתין אפילו שניה במעבר בין תוכניות (כמו שאתה בטח מכיר את המסך שמתחיל להתגלגל למטה כאשר אתה עובר לתוכנות ברקע, והנתונים נקראים מהדיסק וזה לוקח זמן).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקיי, אז ככה:

עשיתי את זה ולא היה הבדל משמעותי בביצועים בכלל.

רק דבר אחד מוזר, זה עדיין מראה כאילו שזה משתמש בזיכרון וירטואלי:

task3.jpg

(כמו שאתה רואה גם, BF1942 לוקח הרבה מאוד - סתם מידע כללי)

אני בטוח שהזיכרון הוירטואלי לא פעיל כי גם הלכתי ל-System וראיתי שכתוב 0 (אחרי הרסטרט) וגם ב-Photoshop הם נתנו לי הזערה שזה מסוכן שהזיכרון הוירטואלי לא פעיל.

אז למה זה מראה שיש וירטואלי בשימוש?

וכמו שאמרתי, אין שיפור מורגש כל כך במחשב.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אוקי, קודם כל אתה רואה שזה עובד ולא עושה בעיה.

דבר שני 300M בשביל משחק זה לא הרבה בכלל ! יש לך כמעט פי 3 מזה !! אז למה להתקמצן ?

דבר שלישי, אם עשית מה שאמרתי לך והפעלת הרבה ישומים ברקע ועברת בינהם אתה חייב להרגיש בהבדל בצורה משמעותית, תשיב לך שכל הישומים נמצאים בזיכרון והדיסק בכלל לא עובד כשאתה עובר בינהם..

אם אתה לא חושב שזה שיפור שהדיסק לא עובד ולא צריך לקרוא ממנו נתונים כשעובדים עם הרבה ישומים ברקע אז אין לי מה להגיד לך :-X

בקשר לזיכרון הוירטואלי, נכון חלונות מציג לך במנהל המשימות כאילו קיים אצלך וירטואלי מסיבה פשוטה. הוא אכן קיים רק שכרגע המיקום שלו נמצא במקום על הדיסק הקשיח ישירות על הזיכרון הפיסי שיש לך, לכן בעצם הצורה בה חלונות עובדת היא זהה לעבודה עם וירטואלי, רק שהגודל שלו קטן לגודל הזיכרון הפיסי שיש לך..

יש מבין ?

אני מציע שתמשיך עם צורת העבודה הזה לזמן מה עד שאולי תתחיל להרגיש בהבדל, ואם אתה לא מרגיש בהבדל תחזיר את היזכרון הוירטואלי (רק בשביל ההרגשה הטובה שלך).

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כשאני רוצה לראות כמה פנוי יש לי איפה אני מסתכל?

ב-Commit Charge? ב-Page File? (זה אותו דבר כמו וירטואלי לא? - Page File)

היה לי CTD אחד ב-BF1942 את האמת. זה אף פעם לא קרה לי לפני.

גם כשיש לי וירטואלי החלונות עוברים בין אחד לשני חלק לגמרי וזה לא משתמש בהארדיסק...

דרך אגב, BF1942 לוקח 600... 300+300VM.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

כדי לבדוק פנוי תסתכל על הגרך של הPF.

מנסיון אני אומר לך שכל עוד הוא מראה לך שיש לך מספיק אז כל דבר יעבוד לך בלי בעיה, כשתגיע לכמות קטנה של פנויה תתחיל לחשוב שנגמר לך הזיכרון ולשקול להפעיל את הPF. אבל כל עוד אתה לא מגיע אפילו ל90% אין לך בכלל מה לדאוג.

עכשיו בקשר לשיקול של ביצועים, כמו שאמרתי אם אתה רוצה פשוט תחזיר את הזיכרון הוירטואלי. אבל אם זה באמת מסקרן אותך מה ההבדל תנסה למצוא, אחרת איך תסביר שהמערכת עובדת בלי בעיה בלי וירטואלי ?

הרי המשמעות שלו היא שלדוגמה במשחק שלך חצי ממנו נמצא בזיכרון הוירטואלי (על הדיסק הקשיח) וזה אומר פשוט יותר זמן כדי לגשת לנתונים, אם אתה לא מרגיש בהבדל כבר אמרתי לך שאין לי מה להגיד לך :-X

לכן בעצם כשאתה אומר שגם עם זיכרון וירטואלי החלונות עוברים מאחד לשני בלי בעיה אז כנראה זה בגלל שאתה לא מפעיל מספיק ישומים כדי לגרום לכך שתשתמש בזיכרון הזה, מה שמוכיח שאין לך צורך בו בכלל !

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...