iPod Touch הוכרז רשמית! - גאדג'טים ומובייל - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

iPod Touch הוכרז רשמית!

lmlm

Recommended Posts

iPod Touch סטייל אותו גודל מסך אבל אפילו דק יותר! (8 מ"מ!)

9-5-07-ipodtouch.jpg

האייפוד החדש כולל את התכונות המסך החדשות שבiPhone כולל ה "slide to unlock" וגם WiFi זה אומר שנוכל לגלוש דרך הiPod שלנו

זמן הבטריה הוא 22 שעות נגינת כאשר 5 שעות צפייה בסרטים.

יגיע בשני דגמים : 8 גיגה ו 16 גיגה וימכר ב 299$ וב 399$ בהתאמה ויושק בעוד מספר שבועות בכל העולם.

מקור:

http://www.engadget.com/2007/09/05/ipod-touch-gets-official/

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מה יקר?, כרגע לפני שהמתחרים יורידו מחירים (מה שבדרך כלל הם עושים אחרי שאפל משיקה מוצרים חדשים עם מחירים נמוכים מאוד בשוק)

כרגע הם מציעים בNANO 8 גיגה ב200 דולר שזה זול מאוד, בנוסף מסך 2 אינץ עם רזולוציה גבוה מאוד

בCLASSIC הם מציעים גם יחס מחיר לנפח שלא נשמע בשוק (80 גיגה ב250 דולר, ו160 גיגה ב350)

בtouch אין מה לעשות, רכיבים כמו מסך ניגע 3.5 אינץ הם דברים יקרים מאוד, זה המוצר היחדים שיחסית יקר.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אתה לא מבין, זה לא משנה אם יוציאו מכשיר שעולה 2$ עם 250 גיגה ו WIFI עדיין יטענו שזה יקר מדיי.

PIKA תעמוד מאחורי המילה שלך ותביא לי נגן אחד אפילו שבא מחברה סבירה ומעלה עם 80 גיגה ועולה פחות.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא אמרתי מילה על האייפוד קלאסיק

אמרתי על הנאנו החדש בלבד, כנראה שהניסוח שלי היה קצת לא מובן.

נכון לרגע זה, קריאטיב מציעים תמורה טובה יותר עם הנגן החדש שלהם- Creative ZEN (זה השם, בלי הרחבות למיניהן)

http://creative.com/products/product.asp?category=213&subcategory=214&product=16999&nav=1

מסך גדול יותר, יש הרחבת SD, אחלה , רדיו וכו'. בנוסף לזה, הוא קטן משמעותית משאר המכשירים השמנמנים של קריאטיב.

בנוגע לקלאסיק/טאץ', אין לי מילה עליהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

יש לי אייפוד 80 גיגה עלה לי 350 דולר ומה אנשים שאין להם אייפוד לא מבינים זה שאין תחליף לאייפוד, אתמול דודים שלי ביקשו שאעביר להם שירים לסנסה ויצא לי להשתמש בוא ולא הבנתי איך כתבים מסויימים העיזו לומר שהוא מתחרה לאייפוד פשוט לא נוח בשיט! ועצם זה שאנשים שאין להם ידע במחשבים לא יודעים לטעון שירים זה כבר רע, סבתא שלי יכולה להשתמש באייפוד!.

אין אחרי אייפוד שום דבר לא שווה ואני לא אקנה אף נגן אחר לעולם! ויש לי ניסיון עם כל הנגנים הZen כל החרטות האלה שרוצים להיות אייפוד ולא הולך להם!

בקיצור כל אלה שאומרים שאייפוד זה לא הכי טוב פשוט לא ניסו אייפוד נסו ותראו שאתם לא מבינים שטעיתם

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...