התלבטות בין שני כוננים קשיחים.... - אמצעי אחסון - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

התלבטות בין שני כוננים קשיחים....

The-Fox

Recommended Posts

שלום, זה השועל, אני ברגילה כרגע ואני מעוניין לקנות חדש בנפח של 80 גיגה...

העניין הוא שאני לא ממש בעיניינים, כל הזמן בצבא...

אז שני המועמדים הם: WD 80 GB 8MB SE

ו MAXTOR Diamond Max 9+

עכשיו המאקסטור יותר יקר אבל לפי מה שראיתי בביקורות ברשת, יש לו ביצועים עדיפים...

עכשיו למקסטור גם שנה אחריות לעומת 3 של ה WD, למרות שהבנתי שאפשר להוסיף כמה דולרים ולקבל אחריות של 3 שנים למקסטור.

עכשיו הכל עם הכל, מה כדאי ?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אם התקציב מרשה, קח את הDiamond עם 3שנים אחריות. אם הוא לא מרשה, אל תחשוב על הMaxtor ולך היישר אל הWD. אם האוזן שלך מזהה 32dBA~ בקלות והם ממש מפריעים לה, גם במקרה זה אל תלך על הWDC. הפרשי הביצועים הם ממש לא קיצוניים לדעתי ואני בכל מקרה הייתי הולך על הWD, למרות שהייתי לוקח את הMaxtor עם 3שנים אחריות, אם התקציב היה מרשה לי.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ה-WD שקט יותר, נקודה מבדיקה אישית.

גם אני הייתי בדילמה הזאת ונראה לי שאני הולך לכיוון ה-WD שנמצא כרגע עם אמינות מוכחת שזה הדבר היותר חשוב כרגע מעוד מגה בייט לשנייה.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אין דבר כזה כונן שלא מתקלקל. גם הסדרה האמינה ביותר נדפקת באחוזים מסויימים.

מה שחשוב זה שיש אחריות כשזה קורה ושיש גיבויים של המידע.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה מה שאננדטק אמרו על הכונן החדש של ווסטרן דיגיטאל ה-10000 סיבובים לדקה, יש ש השוואה גם מול המאקסטור, המסקנה חד משמעית :

Even with significantly improved performance, we'd say that for those looking for a new desktop hard drive, the Raptor will most likely not be the best option; Western Digital's Caviar line equipped with 8MB buffers will continue to be the highest performing solutions for desktop users.
קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני עובד עם מקסטור ועם הWD החדש שקניתי לא מזמן הוא עובד כמו חלום אני לא יודע בקשר לאמינות כי הוא חדש לא היו בעיות SO FAR בכל מקרה. אני במקומך קונה את הWD

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

and ? למה לא לקנות כונן שגם שקט יותר וגם עם אמינות מוכחת ? אחרי נמאס לי מהרפתקאות.

אני רוצה להבין, אתה טוען שיש ל W.D בעיות ושהם לא הוכיחו את עצמם?

הם בטוח לא נדפקים יותר ממקסטור (וגם ההפך נכון).

ומי אמר שמקסטור שקטים יותר? אני לא הצלחתי לשמוע שום הבדל ביניהם.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...