ציורון של ילדון.. - תוכנה - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

ציורון של ילדון..

SerpentMage

Recommended Posts

ציור פשוט ומהיר של ילד קטן, כחלק מבכרת יום הולדת שעשיתי בפוטושופ לאחותי. החלטתי לשחק עוד קצת עם הוואקום החדש..

סתם הרגשתי צורך לחלוק אתכם :)

היה לי קצת קשה עם הפנים שלו, והיה לי זמן מוגבל (שלוש וחצי שעות) אז לא יכלתי להשקיע מספיק כדי לתפוס מבט ילדותי משכנע. הוא גם בכוונה מצויר לא בפרופורציות ריאליסטיות, כדי שייראה ציורי.

[attachment deleted by admin]

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני יודע, רציתי שזה יהיה חלק מההגזמה בפרופורציות, וגם ניסיתי להשיג קצת פרספקטיבה עם היד לכיוון הצופה. נראה לי שסיבכתי את עצמי יותר מדי..

טוב, לא היה לי הרבה זמן לציור הזה..

משום מה צורת כף היד האוחזת בפרח פתאום מזכירה לי את סגנון כפות הידיים שמציירים במשפחת סימפסון. לא מה שהתכוונתי להשיג :-\

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

משום מה צורת כף היד האוחזת בפרח פתאום מזכירה לי את סגנון כפות הידיים שמציירים במשפחת סימפסון. לא מה שהתכוונתי להשיג :-\

יש לך 5 אצבעות, לסימפסונים 4 :)

עריכה:

cap002yv6.jpg

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תודה, וידעתי שהוא יצא קרוב יותר לגמד. חבל שלא שמרתי את הגרסא הראשונית שלי, היית רואה עד כמה קרוב זה באמת נראה לגמד.. זה עוד אחרי השיפורים.

טוב, כנראה שהגיע הזמן להתחיל לעבוד עם רפרנס כמו שצריך, אם אני רוצה להיות מדוייק בציורים מהירים.

וכן, פשוט התפתיתי לעשות את המכנסיים מבריקים כי.. זה יותר כיף (לעזאזל מקצועיות וריאליזם! אני רוצה להנות קצת! :))

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...