פיגוע בחיפה - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

פיגוע בחיפה

MiniMizer

Recommended Posts

חבר'ה, עזבו, דודי פשוט מאוד מציע להתעלם מהמציאות בה אנחנו חיים.

היה פיגוע? למי אכפת? בטח כבר יגידו על זה משהו בחדשות בערב.

אני מבקש ממך שלא תכניס לי מילים לפה, מילים שלא אמרתי. ואם זאת לא הייתה הכוונה שלך, אני פשוט יבין מזה שלא הבנת למה התכוונתי בדברים שלי כאן. ואני בכלל לא מציע להתעלם, פשוט זה זה עבר כל גבול ואני חושב שאנחנו כבר מתווכחים יותר מידי בא תודה שעשית טעות וזהו. אין לי כוונה יותר להתייחס כאן לנושא הזה. מבחינתי הוא סגור. סוף פסוק.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לא הכנסתי לך מילים לפה, זה פשוט מה שמשתמע מהדברים שלך.

אם כבר זלזול אז זו ההתנהגות שלך, במקום לקיים דיון על מה שהתחרש היית חייב להרוס את הת'רד ולתקוף אותי, כל הכבוד.

קרה אירוע קשה ביותר (ולא, זו היא לא שגרה ואני לא מסכים להתייחס לארועים כאלו כאל שגרה, בשום פנים ואופן לא!) וכיוון שנודע לי עליו דקות ספורות לאחר התרחשותו הרגשתי שאני צריך ליידע את כולם על מה שקרה.

מה שאתה מציע זה פשוט לשתוק, להתעלם.

בדיוק כפי שסיפרתי מיד לחברים שלי IRL, באתי והודעתי גם פה על מה שקרה - אם אתה רואה בכך פסול אתה מוזמן לכבות את המחשב ואת הטלוויזיה ולא לצאת מהבית, אולי אז לא תשמע שיש פיגועים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

דובר אגב, מסר כי נהג האוטובס, שנפגע אף הוא בפיגוע, הוא ערבי נוצרי משפרעם

לא הבנתי מה הייתה הסיבה לפרסום הודעה זו?

לגרום לתושבי הכפר לעוד דאגות? או לגרום לנו להבין משהו שכבר מזמן הבנו?

שהפיגועים הללו פוגעים בכולם? :-[

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני מבקש ממך שלא תכניס לי מילים לפה, מילים שלא אמרתי. ואם זאת לא הייתה הכוונה שלך, אני פשוט יבין מזה שלא הבנת למה התכוונתי בדברים שלי כאן. ואני בכלל לא מציע להתעלם, פשוט זה זה עבר כל גבול ואני חושב שאנחנו כבר מתווכחים יותר מידי בא תודה שעשית טעות וזהו. אין לי כוונה יותר להתייחס כאן לנושא הזה. מבחינתי הוא סגור. סוף פסוק.

בהמשך להודעה הפרטית שנשלחה אליך אני מבקש לא להפוך את הת'רד הזה לת'רד השמצות אישיות. אני לא מוצא פסול בת'רד מסוג זה על אחת כמה וכמה שהוא אקטואלי ומבטא את תחושותיהם של המשתמשים. אולי בעירק זה אסור אך כאן אוהבים לשמוע מה יש למשתמשים לומר.

אני מבקש לנהוג בנימוס ובשפה נורמלית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון

אם הוא לא היה מפרסם את זה רובנו שלא רואים חדשות בכלל לא היו יודעים על זה

זה בדיוק כמו שהחדשות מפרסמים את זה

לידיעת הציבור !

תעשה לי טובה, היום יש טלביזיה, , רדיו, איך בדיוק לא ישמעו על זה ? באמת, מספיק כבר, לפי דעתי זה לא מכובד לפתוח נושא על כאלה מקרים מזעזעים.

ועוד משהו, אמרת שרובנו לא היינו שומעים על זה אם הוא לא היה מפרסם את זה, אז לפי מה שאני מבין יש אנשים שגולשים רק באתר הזה ונמצאים כל היום באתר הזה בלי לבקר באתרים אחרים, נכון? נו באמת מספיק לבלבל את המוח ובואו נקווה לשלומם של הנפגעים.

אני יכול להגיד שאני בערך כן! בד"כ אני או משחק במחשב או בHW ורק כשמשעמם מאוד נכנס לאתרים כמו וואלה.

אני שמעתי על הפיגוע ברדיו ברגע שעליתי לאוטובוס חזרה מהבית ספר (זה אומנם הסעה רק לתלמידים, אבל לך תדע אם הנהג, שעכשיו הוא בקרית ביאליק, לא הסיע אנשים בחיפה) ואם לא הייתי שומע את זה שם לא הייתי יודע על הפיגוע. צריך לידע אנשים על זה כי הרבה אנשים לא בודקים כל רגע באתרי חדשות או יש להם מה לחפש בערוץ 2 בצהרים

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נכון, לא אמורים להתייחס לאירועים כאלו כשגרה אבל

תחושב מה היה כשרק התחילו הפיגועים... אני זוכר שהיה פיגוע זמן בצפר שחררו אותנו מהשיעורים, הסלולרי קרסו למשך כמה שעות בכל האזור, כולם התקשרו לכולם (חלק גדול מהמשפחה שלי גר בחיפה).

עכשיו היה פיגוע, בבצפר בכלל לא שמעתי עליו בכלל... רק כשחזרתי הביתה ונכנסתי לוואלה במקרה ראיתי שהיה פיגוע, כבר לא מתקשרים לשאול אם הכל בסדר השתמשתי בטלפון הסלולרי שלי 10 דקות אחרי הפיגוע (אפילו לא ידעתי שהיה פיגוע) והכל נראה די פנוי

אולי שגרה זו לא המילה הנכונה, אבל אתה מבין את הרעיון...

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

לדעתי, זה שפתח את הדיון לא מתיחס לנושא הזה בזילזול, זה טוב שהוא אמר לנו.

אבל כנראה שחלק מהאנשים פה לא מתיחסים לנושא הזה כמו שצריך.

אני מתכוון לאלו ש"מתגאים" בזה שיש להם שם יקירים שהם עוד לא יודעים מה קרה להם (לא על אלה שמספרים לנו שהכל בסדר עם יקריהם), ובמקום לדאוג להם ולנסות לתקשר איתם הם כותבים פה שהם לא מצליחים לתקשר איתם.

יש פסוק שאומר "אל תגידו בגת ולא בחוצות אשקלון" (או משהו כזה) והכוונה שלו זה לא להתגאות בדברים מצערים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הפלסטינאים כיוונו את הפיגוע נגד ילדים.

אז "רוצחי תינוקות" אמרנו? כן כן הפלסטינאים "רוצחים עלובים" ? כן אני מתכוון רובם , כן כן רובם "שפלי אנוש" ?

אכן , עם אכזר יושב סביבינו , ומכוון למוות תינוקות וילדים.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...