טסט*2 - עמוד 2 - אקטואליה ותרבות - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

טסט*2

maverick

Recommended Posts

הטסט 2 או איך שתקראו לזה הוא בעצם מבחן שליטה על האוטו כמו שיש באופנוע לפני שמוציאים אותך לכביש.

לדעתי זה די מיותר כי מורה לא יגיש תלמיד עם הוא לא שולט ברכב וגם נראה לי שאחרי 28 שיעורים אתה די שולט באוטו אך עם זה מה שמשרד התחבורה רוצה אז שיעשו זאת כי מי שיודע לנהוג יודע ומי שלא לא.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מבחן פנימי זה המבחן הכי דפוק בעולם והכי משוחד בעולם.

זה עוד דרך להוציא ממך עוד כסף.

לי יש רישיון כבר 4 חודשים+- ואני זוכר שאני עשיתי את המבחן פנימי זאת פשוט בושה! הייתי עם עוד כמה תלמידים אני ועוד 2 הגיע לנו לעבור את המבחן כי נסעו באמת טוב. אבל הייתה שם אחת שכמעט עשתה תאונה ועשתה שטיות על הכביש שלא הייתי מעביר אותה! אבל הוא העביר אותה.

ואני שמח להגיד שטוב מאוד שמתחילים להקשות על הנהגים החדשים נימאס כבר שכל אחד חושב שהוא נהג מירוץ!

אחי עבר טסט לפני כמה ימים והוא אמר לי שהוא ראה אנשים שעברו טסט והוא לא מאמין שהם נוהגים ככה.

תנהגו בזהירות! ואל תעשו שטיות. ;)

אתם משחקים בחיים שלכם ובחיים של אחרים! שניה אחת שלא שמים לב אתה יכול לגרום הרבה סבל למשפחה!

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אפשר לחשוב שאתה לא נהג פוזה :P אם לא הפוזאיסט הכי גדול פה

מישו אמר שאני לא?... ::)

אני נהג פוזה איכותי (אני מבקש...) שרשיונו נשלל מפאת שעמום יתר של גברת שוטרת וגם בגלל ערמדיות רגעית שלא תחזור בשנית.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

מישו אמר שאני לא?... ::)

אני נהג פוזה איכותי (אני מבקש...) שרשיונו נשלל מפאת שעמום יתר של גברת שוטרת וגם בגלל ערמדיות רגעית שלא תחזור בשנית.

אפרופו עבירות תנועה, נזכרתי במשהו שראיתי בפורום מכוניות של תפוז.

אחד שנתפס נוסע גם במהירות המפתיעה של 196 קמ"ש!!! :lol:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

זה לא בעיה להגיע לזה אם יש לך איזו הונדה ACCORD V6 3L

או כל מיני מכוניות נפוצות אחרות בארץ

אני עם האוטו שלי דיי קשה לי להגיע לתחום השלילה, וגם שאני מגיע זה לוקח הרבה זמן ואני מרגיש שהאוטו מתפוצץ

(יש לי 205 1.4I)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

הלייזר מנפח את העסק בעוד 10 קמ"ש אם לא קצת יותר, ההונדה שבה נהגתי (בשעת ביצוע העבירה) היא סיוויק 1.6 אוטומאטית, לפי מה שאני זוכר, זה היה בין ה180-185, אין מצב שהיא עוברת את ה190.

כנראה שיש למדי הלייזר משו עם המספר 196... :AR15:

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...