מודם ADSL של סמסונג לא צריך כרטיס רשת ?????? - עמוד 2 - רשתות ואינטרנט - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

מודם ADSL של סמסונג לא צריך כרטיס רשת ??????

Ibrow-Now

Recommended Posts

תראה..... טוב שאתה אומר לי. אז כשאני אזמין את המודם אני אגיד ללמיר שיביאו לי כמה פילטרים. זה קל לחבר אותם ?

דרך אגב, אני ממש אבל ממש לא אתנגד לטכנאי מבזק. אני אחבר הכל כולל המודם ואתקשר לחברה כדי להגדיר הכל, אבל מה איכפת לי שטכנאי יבוא ויגיד לי אם הכל מחובר נכון.........?

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

תראה..... טוב שאתה אומר לי. אז כשאני אזמין את המודם אני אגיד ללמיר שיביאו לי כמה פילטרים. זה קל לחבר אותם ?

דרך אגב, אני ממש אבל ממש לא אתנגד לטכנאי מבזק. אני אחבר הכל כולל המודם ואתקשר לחברה כדי להגדיר הכל, אבל מה איכפת לי שטכנאי יבוא ויגיד לי אם הכל מחובר נכון.........?

מה הבעיה לחבר את הפילטר לשקע הטלפון ? זה בדיוק כמו לחבר טלפון לקו, פשוט תקע שנכנס לשקע ובקצה השני שלו יש מפצל-יציאה אחת זה ADSL ויציאה שניה זה טלפון. זה הכל. פשוט וקל.

ואם אחרי שתקבל את כל החלקים, תתקין , תחבר, תגדיר את החיבור לרשת לפי מה שימסרו לך בתמיכה של ספקית האינטרנט שלך, יעשו לקו שלך את ההמרה והמודם יתחבר ואתה תגלוש, בשביל מה לך להביא טכנאי של ?

אם הכל עובד אז סבבה

תגיד להם שיודיעו לטכנאי ליצור איתך קשר בטלפון. תסביר לטכנאי הזה מה חיברת ושהכל פועל כמו שצריך וזהו.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

אני אגיד לטכנאי לא לבוא רק במקרה שכבר הכל יעבוד..... אם יהיו בעיות אז אני אקרא לו..

סבבה.. אני אישית לא מוכן שיבוא טכנאי של נזק וירצה לבדוק את המחשב שלי למשל, איך התקנתי את המודם ואיך הגדרתי. זה לא העסק של נזק בכל מקרה. ;D

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

• 2 שבועות מאוחר יותר...

שאלונת לגיל:

שלום לך

אז ככה אני מחובר לADSL דרך נזק

יש לי את המודם אלקטל המכוער וכרטיס רשת

נניח שאני עכשיו קונה רק את המודם הפנימי או החיצוני של לא משנה כרגע, ואני אומר לבזק שיקחו את המודם שלהם וידחפו אותו :jump: האם אני אקבל זיכוי כלשהוא ?

יש לציין שיש לי מיקרופילטרים ספרים בבית ושהכרטיס לא מבזק

בברכה

:-*Y@IR :-*

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

שאלונת לגיל:

שלום לך

אז ככה אני מחובר לADSL דרך נזק

יש לי את המודם אלקטל המכוער וכרטיס רשת

נניח שאני עכשיו קונה רק את המודם הפנימי או החיצוני של לא משנה כרגע, ואני אומר לבזק שיקחו את המודם שלהם וידחפו אותו :jump: האם אני אקבל זיכוי כלשהוא ?

יש לציין שיש לי מיקרופילטרים ספרים בבית ושהכרטיס לא מבזק

בברכה

:-*Y@IR :-*

אני חושב שזה תלוי במסלול שבחרת. אצל יש אפשרות לקנות את המודם בסכום של 400 ש"ח אם אני לא טועה או לשלם כל חודש עוד 20 ש"ח על השירות של ADSL. אם אתה במסלול שבו משלמים 20 ש"ח כל חודש עבור המודם אז אין סיבה שיחזירו לך כסף על התקופה שבה המודם היה אצלך. אם שילמת את כל הסכום על המודם אז כנראה שתקבל אותו בחזרה, או את רובו. את זה כבר תצטרך לשאול ב-199.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...