אחת ולתמיד-האם המשתמש הממוצע זקוק לקירור?? - אוברקלוקינג וקירור - HWzone פורומים
עבור לתוכן
  • צור חשבון

אחת ולתמיד-האם המשתמש הממוצע זקוק לקירור??

nik55

Recommended Posts

השקעה חד פעמית בקירור מעל המינימום הנדרש מאריך חיי רכיבים וגם נותן יציבות טובה יותר למערכת.

לדוגמא, אתה יכול להסתפק בקירור הבסיסי המינימליסטי שיש במארז הממוצע-, שהוא יעבוד איכשהו זמן מסויים, אבל המחשב עלול לעבוד יותר לאט(בגלל הגנה תרמית של המעבד) והמחשב ירעיש בד"כ יותר מאשר מחשב המקורר באמצעים יותר איכותיים.

ולגבי הקירור הסטוק של , הוא יחסית רועש אבל רועש פחות כשמפעילים בביוס את האופציה SMART FAN או COOL N QUIET(תלוי בלוח)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

השקעה חד פעמית בקירור מעל המינימום הנדרש מאריך חיי רכיבים וגם נותן יציבות טובה יותר למערכת.

לדוגמא, אתה יכול להסתפק בקירור הבסיסי המינימליסטי שיש במארז הממוצע-, שהוא יעבוד איכשהו זמן מסויים, אבל המחשב עלול לעבוד יותר לאט(בגלל הגנה תרמית של המעבד) והמחשב ירעיש בד"כ יותר מאשר מחשב המקורר באמצעים יותר איכותיים.

ולגבי הקירור הסטוק של אינטל, הוא יחסית רועש אבל רועש פחות כשמפעילים בביוס את האופציה SMART FAN או COOL N QUIET(תלוי בלוח)

בלוח שלי זה נקרא QST = QuaietSystemTechnology.

קירור איכותי למארז או למעבד ?

למעבד, אבל אם אתה חובב שקט, כדאי גם למארז.

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

למעבד ->מומלץ להשקיע בקירור שהוא לא סטוק, לקירור של זלמן יש נטיה לקרר מעולה בשקט להפליא

אבל כמובן שאסור להסתמך אך ורק על זה, כי חובה שתיהיה זרימת אוויר טובה במארז, ובשביל זה, כדאי מארז טוב עם מאווררים טובים שעושים פחות רעש ויותר מעבירים אוויר

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

נמוך קיצונית.

ה-SUNBEAM TUNIQUE TOWER 120 נחשב לאחד מקירורי האוויר הכי טובים שניתן להשיג בארץ, והוא עולה איזה 350 שקל... תקנו אותי אם אני טועה, וכמובן, איזה מאוורר טוב למארז גם עולה משהו ;)

קישור לתוכן
שתף באתרים אחרים

ארכיון

דיון זה הועבר לארכיון ולא ניתן להוסיף בו תגובות חדשות.

• צור חדש...